Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 

Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:

The time now is 19.06.2019 - 07:37

Zakladanie WIFI siete Step by Step

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 17 of 17 < 1...1314151617
Author Message
jano55
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 27.04.2019 - 13:21 #113700
Basic

ziadny turisti mormalna rodina kde ziju 3-4ludia net sa vyuziva skor len cez vikend aj to kus vyraznejsie len jeden clovek ktory si chce sadnut za pc na 1-2hodinky obcas ked ma cas a ked neviete poskytnut net hodny 21.storocia nebude vas mat ani keby ste mu platili...
a pre informaciu nikoho nemusi uplacat ani cakat dostane 30mbit za 11eur mesacne ziadne kolisanie ani vypadky ako jasne ten net od nich stoji viac a dostal ho za tu cenu len preto ze berie od nich aj telku ale spolu je to porovnatelne cenovo ako u vas ale kvalita niekde inde a nejakych 10-20eur za router este videl cize asi tak... aj ludia na dedine potrebuju net nezijeme v stredoveku poznam vela ludi co by vam platili aj 20eur mesacne ale potrebuju proste kvalitny net a tie cisla so pisete su skor zakaznici ktory zial nemaju navyber...

View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 28.04.2019 - 07:55 #113701
Ucen

jano55 wrote: ›tie cisla so pisete su skor zakaznici ktory zial nemaju navyber...

Nemaju na vyber? Tak ako ten tvoj znamy, ktory je taky spokojny s pripojkou od telekomu ani on nemal na vyber?

@Kiwi: Ako dokaze jeden servisak 5500 vyjazdov za rok? Ved to je 15 vyjazdov za den vratane sobot a nediel...

View user's profile Send private message  
kiwi
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 28.04.2019 - 11:14 #113702
Guru

jano55, nehnevaj sa, ale ja to tu pisem skor pre komunitu providerov, takze nemam velmi chut preberat hluposti typu, ze vydieram 1/4 okresu Spisska Nova Ves, pretoze nikto iny tu siet nema. Ja tu agregujem skusenosti 50% domacnosti v nasej lokalite.

to bakula: jeden servisak ked ma sluzbu 8-21, co je 13hodin, tych 15 servisov priemerne da Smile, a ano, mame sluzby 7 dni v tyzdni, ja si myslim ze tak 20+ sa da zvladnut. Vacsina problemov je aj tak na urovni wifi routra, takze je to rychle. Jednym servisakom sa mysli pozicia, nie jeden clovek. Je pravda ze 13h to je vlastne 1.5 servisaka Smile

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
majak
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 29.04.2019 - 20:57 #113703
Ucen

mne sa najviac pacia zakaznici typu:

A: chcel by som internet
B: a kde vam to pripojime?

A: tu u mna doma
B: a to je kde presnejsie prosim vas?

A: no viete co asi najlepsie v obyvacke lebo tam mam aj telku
B: mhmm a kde byvate?

A: viete kde je kostol?...
B: noo...

A: ...tak odtial pojdete doprava a na konci je taky cerveny dom
B: pani ale ja by som potreboval vediet v akej obci byvate aby sme sa pozreli ci ste v pokryti a aby sme u vas mohli najskor spravit obhliadku

A: netreba obhliadku. brat ma internet od vas o tri domy dalej - ten taky dom s hnedou strechou - uz ste u neho boli
B: ...

jurkoo
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 30.04.2019 - 08:40 #113704
Basic

alebo typu:

A: dobry, pridite mi zapojit ten internet, ale potrebujem to zajtra.
B: budem potrebovat najprv vasu adresu a technik si s vami dohodne termin.

A: no viete, my sme doteraz nemali peniaze, ale prisli nam davky, tak to potrebujeme uz zajtra. musim poslat mejly do internetu kvoli robote, chapete?
B: chapem, ale potrebujeme najprv vediet, na akej adrese ma byt pripojenie a technik vam zavola a dohodne s vami detaily.

A: no dobre, ale urcite nech sa ozve tento tyzden, lebo buduci tyzden uz bude neskoro.
B: (wtf?)

JOFO
2 Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 01.05.2019 - 09:55 #113705
Majster

Alebo takito:

Zakaznik: Dobry den, chcel by som od Vas Internet, ake su ceny?
Ja: Poviem mu ceny
Zakaznik: A nejaka zlava by sa nedala? Wifi router mam kupeny a kable po dome potahane.
Ja: Lutujem, ale ceny su pevne.
Zakaznik: No tak dobre, suhlasim.

Ja: Na akej adrese ma byt zriadena pripojka?
Zakaznik: Povie mi adresu.
Ja: V poriadku, kedy by Vam vyhovovalo prist na obhliadku a montaz?
Zakaznik: O pol hodiny budem doma, tak mozte prist. Smile

midnight_man
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 01.05.2019 - 11:31 #113706
Majster

Hlavne, že keď volá do callcentra, čaká 10 minut na operátora....potom svoj problém musí vysvetliť 2-3 technikom samostatne a nakoniec čaká 3 dni servisáka.. to je všetko v poriadku Smile Laughing

Hold to taká sme mentalita....

jurkoo
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 02.05.2019 - 08:06 #113707
Basic

pripadne pride clovek ze chce zrusit net, lebo chce prejst na optiku. na otazku aky net potrebujte, povie ze najlacnejsi (v tej lokalite sme najlacnejsi), a na dalsiu ze ci je u nas nespokojny alebo ci mu nieco nefunguje podla predstav, tak odpovie ze nie vsetko je v poriadku. a preco potom prechadza k telekomu? no lebo optika je vraj lepsia a ze prveho pol roka bude mat telku zadarmo, obchodnik mu to tak povedal. chce lacny net, da si drahsi, vsetko mu funguje k spokojnosti aj tak ide prec, dostane telku ktoru ma tiez lacnejsiu u nas ale inde ju ma pol roka zadarmo a potom zaplace. co maju ti ludia v hlavach???

neos
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 13.05.2019 - 15:00 #113710
Ucen

jurkoo wrote: ›pripadne pride clovek ze chce zrusit net, lebo chce prejst na optiku. na otazku aky net potrebujte, povie ze najlacnejsi (v tej lokalite sme najlacnejsi), a na dalsiu ze ci je u nas nespokojny alebo ci mu nieco nefunguje podla predstav, tak odpovie ze nie vsetko je v poriadku. a preco potom prechadza k telekomu? no lebo optika je vraj lepsia a ze prveho pol roka bude mat telku zadarmo, obchodnik mu to tak povedal. chce lacny net, da si drahsi, vsetko mu funguje k spokojnosti aj tak ide prec, dostane telku ktoru ma tiez lacnejsiu u nas ale inde ju ma pol roka zadarmo a potom zaplace. co maju ti ludia v hlavach???

My sa snazime o technicky co najlepsiu siet, ale oni maju lepsi predaj. Maju na to cele oddelenia a vycvik. Len aby ludi zblbli a dostali pod zmluvu. Telekomacki jehovisti postupuju tak, ze stale hladaju problem, aj ked ziaden neexistuje a potom ponukaju "riesenie", prechod k nim. To je zakladna obchodnicka taktika, problem-riesenie. Len ked ten problem neexistuje, treba si ho vymysliet, aj za cenu podvadzania. Ved podomovemu pajacovi z telekomu zakaznik uz nevynada ked ostane oklamany, lebo saso bude davno za horami, za dolami. My keby sme zaviedli zakaznika, tak vie presne, kde nas najde poslednych 25 rokov. Ale to si zakosi casto krat neuvedomuju.

View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
JOFO
Post subject: RE: Zakladanie WIFI siete Step by Step  PostPosted: 13.05.2019 - 17:05 #113711
Majster

Heh.. to si vystihol.. Ale zas na druhej strane su to potom najlepsi zakaznici, co sa vratia po 2 rokoch nazad Smile

Po novom uz zacinaju obehavat aj nas malych poskytovatelov.. Vo stvrtok po Metre sa mi jeden obchodak ohlasil na kus reci, tak som zvedavy, co nove v Telekome Smile

All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 17 of 17 < 1...1314151617
Jump to: