Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 23:49


Signal dobry klesa rychlost pripojenia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
PG
Post subject: Signal dobry klesa rychlost pripojenia  PostPosted: 13.04.2006 - 20:43 #33947
Basic


Joined: Apr 07, 2006
Posts: 31

Takze xlapi uz som sa tu parkrat daco pytal a kedze teraz mi konecne nabehol net , tak vam mozem napisat co a ako .Proste signal very good 4/5 ale wifina znizuje rychlost pricom ked sa dostanem na jednotku net uz nejde skoro vobec , dal som to na 11 mbps napenvno signal sa nemeni.Ale net vynechava proste dlho trvaju neiktore poziadavky ale ked ide tak ide. Proste mi to pripada lebo to robi hl cez den ze to providerove AP nestiha , proste ako keby bolo vela pripojeni a ja sice signal mam dobry , ale nepretalci poziadavku . Tak as stem spytat ci je moj odhad spravny , a posielam aj vypis s netstumblera
:Channel 6 ,speed 11 mbps ,Vendor senao ntl , type AP , SNR 38-40, Signal+ -60, NOISE -100 , SNR+ 40 ,Signal -60 -62
Este doplnim ked nejde net tak mam bud sakra rychli ping na AP alebo ziaden
(rychli 10 ,8 ,2 ,7 ms , net ide tak 17,10,33,30 okolo 30ms hlavne.)
A ono by to problem ako tak nebol to ze mi nacitava dlhsie stranku by som aj prezral , ale aby ju apson nacitalo .A este ked zapojim svoje AP tak som nulovy AP to proste neprekona ako wifina.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)