Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 03:20


Zabudnute heslo na 5460

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
cobain
8 Post subject: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 22.07.2006 - 15:44 #38189
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Zdravim,
vedel by niekto ci sa da zistit zabudnute heslo na 5460 ovislinku alebo musim liezt na strechu a dat mu reset?

uz dva dni skusam rozne hesla ale nic nepomaha
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 22.07.2006 - 20:41 #38195
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
cobain wrote: ›Zdravim,
vedel by niekto ci sa da zistit zabudnute heslo na 5460 ovislinku alebo musim liezt na strechu a dat mu reset?

uz dva dni skusam rozne hesla ale nic nepomaha

Skus vyliezt na tu strechu, nic ine ti nepomoze.
Pripadne skus bruteforce ak si to vies naprogramovat
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 23.07.2006 - 11:44 #38209
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
praveze neviem proramovat. viem ake hesla som daval teda tusim ich no ne a ne ich tam zadat ale asi to resetnem. Kurnik teraz sa to ondie ked idem na dovolenku
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majklxxx
Post subject: RE: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 23.07.2006 - 12:25 #38213
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
cobain wrote: ›praveze neviem proramovat. viem ake hesla som daval teda tusim ich no ne a ne ich tam zadat ale asi to resetnem. Kurnik teraz sa to ondie ked idem na dovolenku


zakony schvalnosti este nikto neodrbal Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 23.07.2006 - 17:53 #38226
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

No mne sa tvari 5460 asi tak ze musim hesla zadavat na dva krat po sebe .Vypada to asi tak ze zadam meno heslo - enter nic zase odomna pyta heslo , zadam este raz a uz je to ok.Mozno je to aj tvoj pripad tak to skusaj na dva krat po sebe.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majklxxx
Post subject: RE: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 23.07.2006 - 17:55 #38227
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
lubosk wrote: ›No mne sa tvari 5460 asi tak ze musim hesla zadavat na dva krat po sebe .Vypada to asi tak ze zadam meno heslo - enter nic zase odomna pyta heslo , zadam este raz a uz je to ok.Mozno je to aj tvoj pripad tak to skusaj na dva krat po sebe.


niektore ovisy to robia, sa mi zda ze aj moj s origos fw pytal 2x heslo ale s APPro/lite len raz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 23.07.2006 - 22:37 #38231
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

robia to starsie fw (uz neviem do ktoreho), aplite to nerobi pochopitelne preto, pretoze je to iny vyrobca... aj ked dnes som to konecne napalil do jedneho ovisu a ziadna slava... ved to dokopy nic nevie... a appro je zbytocne drahe, radsej nejaky wline4k alebo rb112.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Zabudnute heslo na 5460  PostPosted: 24.07.2006 - 08:24 #38236
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
lubosk wrote: ›No mne sa tvari 5460 asi tak ze musim hesla zadavat na dva krat po sebe .Vypada to asi tak ze zadam meno heslo - enter nic zase odomna pyta heslo , zadam este raz a uz je to ok.Mozno je to aj tvoj pripad tak to skusaj na dva krat po sebe.



toto viem to mi robi na kazdom ovise. takze kazde heslo som dal dvakrat.
len nechapem co sa stalo lebo som pouzil len dve hesla a neviem sa nan dostat no a teraz na strechu sa mi nechce ak tam pojdem to resetnut tak zabijem pol dna nastavovanim siete lebo ju chcem prestavit ale to som chcel robit az po navrate z dovolenkya nie pred nou. Ma zaujimal UP TIME zariadeni no na tieto dve ap sa neviem dostat a pozret to, hlavne AP 2 lebo tam je v malej skrinke ip55 2xtrafo a 2x ovis5460 zze co to robi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)