Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 04:37


Program na monitorovanie ip adries

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
si
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 22.01.2006 - 10:44 #28278
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
ked to mas len ako jeden segment a chces to len aby si videl zivych, nestacil by ti rovno len vypis z arp-tabulky daneho rozhrania ? Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 22.01.2006 - 10:49 #28280
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
hej ale chcel by som to zobrazovat pre userov ktorym nejake "command" nic nehovoria preto ma len zaujima ci sa to da nejako spravit
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 22.01.2006 - 10:57 #28281
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
napriklad cez cgi-script ktory ti to vypise cez web (a pokial mas porobene reverzne DNS zaznamy pre dane IP bude tam vidno aj IP aj meno)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 05.10.2006 - 10:14 #41012
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
zdravim chcel by som mal dohlad nadtym, kolko jednotlive IPcky (teda uzivatelia) v mojej sieti prenesu dat preto sa chcem spytat ci dokaze nejaky soft pre Linux toto: http://img2.freeimagehosting.net/image.php?458d8606c6.jpg tento graf by som potom pustal (samozrejme ak to bude mozne spravit) na serveri Appache

data by mi stacilo aktualizovat cca kazdu hodinu
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 05.10.2006 - 10:39 #41013
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
michalci: urcite ich najdes niekolko (ked budes hladat), ja to mam riesene vlastnymi scriptami ktore mi plnia veci do mysql a odtial uz vykreslit neaku hentaku haluz nie je problem...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 05.10.2006 - 13:59 #41018
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
tak som nasiel toto: http://ipaccounting.standus.com/scr.php mate s tym niekto skusenosti ??? vypada to celkom dobre a ani nie nejako zlozito tak sa to pokusim spojazdnit Smile ak mate niekto nejake skusenosti pls sem s nimi diky moc Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 05.10.2006 - 20:26 #41030
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

caves,

ja som ten ipaccounting svojho casu vyuzival, je to fakt jednoduchy skriptik. ale ako pisal si je lepsie si spravit alebo najst "nieco" co ti to bude hadzat do SQLka. V buducnosti nebudes banovat, ze si sa vydal tou tazsou cestou.

btw: ja sa tiez chystam na tu strastiplnsiu cestu...

kubiik
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: Program na monitorovanie ip adries  PostPosted: 06.10.2006 - 13:02 #41041
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
no tak sa mi ten IPAccounting podarilo rozbehat iked s mensimi problemami ale uz vsetko ide tak ako ma som MOOOOOC spokojny no neviem ci by sa mi oplatilo robit si tie vlastne skripty mozno hej by som sa aspon nieco naucil ale zatial mi toto na nasu siet s cca 12usermi bohato postacuje (pochybujem ze sa bude nasa siet nejako rozrastat) ale aj tak vdaka za rady

Wink ...Linux RulezZz... Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)