Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 01:59


RouterOS alternativa pod Windows

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
JohnSK
Post subject: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 04.02.2007 - 23:54 #45299
Basic


Joined: Nov 16, 2004
Posts: 210

Zdravim,
existuje pod Windows software podobny RouterOS? Potreboval by som sa pripojit na AP (cize client mode) a zaroven aby karta bola aj virtualne AP. V RouterOS + CM9 toto nie je problem, ale neviem o Windows aplikacii co to dokaze. (netreba queues ani ine finty, len aby som mal client aj AP naraz a boli v bridge). Poradi niekto?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 05.02.2007 - 11:08 #45321
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
dve karty z toho jedna co dokaze apmode, resp. jej drivre...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JohnSK
Post subject: RE: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 12.02.2007 - 12:22 #45725
Basic


Joined: Nov 16, 2004
Posts: 210

OK, a nejaky driver pre Atheros co dokaze pod Windows AP mode?

Predpokladam ze budem musiet pozriet vyrobcov co pouzivaju Atheros chipset vo svojich produktoch a stiahnut driver od nich a dufat ze najdem taky,ktory ma aj podporu AP modu.

Neviete o nejakom takom?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
qido
Post subject: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 12.02.2007 - 20:28 #45741
Basic


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 292

JohnSK wrote: ›Zdravim,
existuje pod Windows software podobny RouterOS? Potreboval by som sa pripojit na AP (cize client mode) a zaroven aby karta bola aj virtualne AP. V RouterOS + CM9 toto nie je problem, ale neviem o Windows aplikacii co to dokaze. (netreba queues ani ine finty, len aby som mal client aj AP naraz a boli v bridge). Poradi niekto?



toto je podla mna zcestna myslienka. to xes mat nonstop pusteny windows pc ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JohnSK
Post subject: RE: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 12.02.2007 - 23:21 #45746
Basic


Joined: Nov 16, 2004
Posts: 210

Nie, toto je len docasne riesenie kym som v Irsku. Kedze internet uz chytam dobre (vdaka tomu 500mW USB klucu) chcem ho dalej poskytnut spolubyvajucim Wink Niesom sukromnik predsa... hehe
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 13.02.2007 - 08:20 #45753
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

A co ti brani kupit routerboard alebo nejake APcko s NATom? Ved na irske mzdy je to smiesna suma.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
qido
Post subject: RE: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 13.02.2007 - 08:48 #45754
Basic


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 292

deelite wrote: ›A co ti brani kupit routerboard alebo nejake APcko s NATom? Ved na irske mzdy je to smiesna suma.


on tam nie len zaraba, ale aj zije a ked xe nieco zarobit, tak to az take smiesne nie je.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: RouterOS alternativa pod Windows  PostPosted: 13.02.2007 - 09:12 #45755
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
No ono sa to zda vseliako ale daju sa tam zohnat dobre veci a za par korun.. aj na ich pomer

cele toto co chces by som postavil na jednej smerovej antene, dvoch AP trebars 5460 ovislink na tvoj ucel to bohate staci cena cca 3400 sk na slovensku nakup aj menej s da zalezi aka antena.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)