Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 09:58


program na p2p videohovory

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
thomas162
21 Post subject: program na p2p videohovory  PostPosted: 13.03.2007 - 20:57 #47632
Basic


Joined: Mar 11, 2007
Posts: 19

zdravim chcel by som sa spytat ci nhodou nepozna niekto taky progra ktory podporuje P2P videohovory. potrebujem to iba pre moju siet takze telefonovanie cez internet nepotrebujem.. a hlavne potrebujem spojit iba dvoch ucastnikov dik za odpovede Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 06:44 #47647
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

thomas162 wrote: ›zdravim chcel by som sa spytat ci nhodou nepozna niekto taky progra ktory podporuje P2P videohovory. potrebujem to iba pre moju siet takze telefonovanie cez internet nepotrebujem.. a hlavne potrebujem spojit iba dvoch ucastnikov dik za odpovede Smile


nato ti postaci aj skype... pripadne msn. pokial su dvaja ucastnici v sieti tak sa msn bezi cez siet (hoci net mu treba), ale posielanie suborov a podobne kraviny idu cez siet. aspon u mna sa to tak sprava. ale asi by som siel do toho skype
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 08:09 #47650
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

predpokladam ze to chce len cisto po LANke, aby sa to nehrabalo na Inet... zial to ti neporadim, ale ak prides na nieco, tak to postni aj sem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 08:27 #47651
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
Myslim ze sam windows to ma v sebe, nespomeniem si na nazov, ale podporuje aj konferencie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 08:57 #47655
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

vola sa to dialer ale je to dost nevychytany soft

existuje aj nieco ako openphone tusim je toho dost Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
icerowicz
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 19:14 #47691
Ucen


Joined: Apr 12, 2006
Posts: 930
Location: Vranov nad Topľou
LaCosta wrote: ›Myslim ze sam windows to ma v sebe, nespomeniem si na nazov, ale podporuje aj konferencie.


netmeeting Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 21:24 #47692
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
netmeeting viem ze som to na lanke istu dobu testoval. Dany PC sa vytacal ako tel cislo na telefone akurat si zadal IP adresu. No mal nejake to nóneskorenie ale na lanke to az tak nevadi. skype potrebuje net bez toho neni mozne volat a ano aj skype a icq vedia medzi sebou komunikovat bez toho aby sli na net len musis mat net na to aby si sa na nich prihlasil.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
thomas162
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 21:51 #47696
Basic


Joined: Mar 11, 2007
Posts: 19

cobain wrote: ›netmeeting viem ze som to na lanke istu dobu testoval. Dany PC sa vytacal ako tel cislo na telefone akurat si zadal IP adresu. No mal nejake to nóneskorenie ale na lanke to az tak nevadi. skype potrebuje net bez toho neni mozne volat a ano aj skype a icq vedia medzi sebou komunikovat bez toho aby sli na net len musis mat net na to aby si sa na nich prihlasil.
oki DIKI ZA ODPOVED TAKUTO SOM POTREBOVAL pouzivm aj skype aj icq len som nevedel ci to pobezi po lanke. parada. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: program na p2p videohovory  PostPosted: 14.03.2007 - 21:56 #47697
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
pobezi to na lanke ale musia mat obaja aj net aby sa ti skype alebo icq prihlasili ak sa spoja dvaja z lan siete tak ta komunikacia neopusti lan siet. Teda aspon podla toho co sme skusali niekedy v 10 a 11 mesiaci roku2006 a niekedy v jan 2007
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)