Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 15:32


HFSC parametre

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
devicebusy
20 Post subject: HFSC parametre  PostPosted: 01.01.2009 - 12:51 #72116
Basic


Joined: Mar 22, 2008
Posts: 30

Ahoj ALL,

chcem za prve uzivatelom tomto foru popriat vsetko najlepsie v novom roku (vela stastia, zdravia, nezaruseneho etheru, kilometrov vlastnej optiky, vymenu Cisca za Juniper, atd. atd. atd Smile ), a za druhe - chcel by som opytat sa niekoho kdo ma skusenosti s HFSC schedulerom co presne znamena parameter ls v leaf klassoch. Teda viem ze definuje link sharing ale nechapem akym sposobom - ci neaky pomer medzi klasmi alebo priamo pasmo ktore moze byt zapozicane sibling klassom alebo este nieco.... Parametre rt a ul su mi jasne (aspon viem si predstavit ako funguju), ale ls mi hryze mozok (tie pozostatky co mi ostali po sviatkoch... Smile ).

Vopred dakujem za akukolvek informaciu a prajem prijemne prezitie zvysku sviatkov.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: HFSC parametre  PostPosted: 01.01.2009 - 13:09 #72119
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

http://autnt.fme.vutbr.cz/szz/2008/BP_Koblizek.pdf ak ti to pomoze...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
devicebusy
Post subject: RE: HFSC parametre  PostPosted: 01.01.2009 - 13:26 #72121
Basic


Joined: Mar 22, 2008
Posts: 30

Dakujem za link, vyborny clanok, aj ked je pre BSD/pf (som linuxak Smile ) ale nevadi - zmysel chapem. To jest pokial si zadefinujem leaf klass s upperlimit 2048 kbits a linksharing 1024 kbits - pak scheduler si bude pozicavat inym klassom (pri podmienke ze v tomto nieje vyuzite pasmo) len 1024 kbits a tym padom realtime si vypocita ako 1024 alebo ako 0?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)