Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:18


Nerovica

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
421
Post subject: Nerovica  PostPosted: 05.10.2010 - 03:22 #85324
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Pani, su na mna vyvijane tlaky...ako vzdy...a vcelku mi to nevadi...ako vzdy...napriek tomu som si pri vikendovej instalacia spoja od spolocnosti NERA uvedomil svoju moralnu povinnost splnit slub, ktory som Vam na poslednom skfree dal. Kedze sa blizi dalsie skfree stretko a to 26-28.novembra 2010 ...blizsie info na www.tusr.sk alebo osobne u gyra ak ho najdete Smile ... chcel by som dotiahnut dokonca aj akciu nazvanu pracovne NEROVICA. Tento rok by islo o nulty rocnik, kde je kazdy provider vitani, o to uvitanie sa postaram ja v mne blizkom a priznacnom style a plati to aj pre novacikov pripsievajucich na toto forum prvy krat. Takze davam do plena navrh: akcia NEROVICA by sa uskutocnila dna 26.novembra so zaciatkom rano o 9.00hod v Lipt.Hradku, navstivili by sme vyrobny zavod NERA, podiskutovali by sme o vyrobe, celkovom riesenie spojov, dodavkach tovaru, na malej prezentacii spolocnosti by sme pookukovali sekretarky, nevylucujem moznost maleho obcerstvenia a po uspesnom vzhliadnuti zavodu, kde sa pokusim zabezpecit aby Vam neprehladavali vrecka pri vychode z fabriky, by sme sa presunuli na hotel Gejdar kde by sme sa zapojili do prave sa rozbiehajuceho skfree stretka....co vy na takyto navrh???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airnet
Post subject: Nerovica  PostPosted: 05.10.2010 - 07:33 #85327
Ucen


Joined: Máj 05, 2005
Posts: 508
Location: Banov
421 wrote: ›Pani, su na mna vyvijane tlaky...ako vzdy...a vcelku mi to nevadi...ako vzdy...napriek tomu som si pri vikendovej instalacia spoja od spolocnosti NERA uvedomil svoju moralnu povinnost splnit slub, ktory som Vam na poslednom skfree dal. Kedze sa blizi dalsie skfree stretko a to 26-28.novembra 2010 ...blizsie info na www.tusr.sk alebo osobne u gyra ak ho najdete Smile ... chcel by som dotiahnut dokonca aj akciu nazvanu pracovne NEROVICA. Tento rok by islo o nulty rocnik, kde je kazdy provider vitani, o to uvitanie sa postaram ja v mne blizkom a priznacnom style a plati to aj pre novacikov pripsievajucich na toto forum prvy krat. Takze davam do plena navrh: akcia NEROVICA by sa uskutocnila dna 26.novembra so zaciatkom rano o 9.00hod v Lipt.Hradku, navstivili by sme vyrobny zavod NERA, podiskutovali by sme o vyrobe, celkovom riesenie spojov, dodavkach tovaru, na malej prezentacii spolocnosti by sme pookukovali sekretarky, nevylucujem moznost maleho obcerstvenia a po uspesnom vzhliadnuti zavodu, kde sa pokusim zabezpecit aby Vam neprehladavali vrecka pri vychode z fabriky, by sme sa presunuli na hotel Gejdar kde by sme sa zapojili do prave sa rozbiehajuceho skfree stretka....co vy na takyto navrh???




ja som za kazdu p.covinu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 05.10.2010 - 08:52 #85333
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

no vyzera to dobre
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 05.10.2010 - 20:35 #85354
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ja som bol doteraz v tom ze sa jedna o nejaku matematicku ulohu, kukam ze aka nerovnica Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 06.10.2010 - 06:36 #85361
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Pome teda Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 06.10.2010 - 12:56 #85366
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
no aj by som išiel len je ešte daleko ten termín tak neviem ako mi to vide ... ,ale išiel by som ...

a budú sa rozdávať aj nejaké vzorky , lebo ako ako prváčik na základnej som bol na exkurzii v pekárni a tam sme dostali každý po rohlíku na ochutnanie , tak že či aj tu to tak funguje že dostaneme nejaké to rádio na "ochutnanie" Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 06.10.2010 - 13:49 #85370
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
thomas a ides na skfree? takze oficialne potvrdenie ucasti prosim na mail alebo pm az pripravime prezenty a nejaku uchutnavku Smile kazdy nech mio napise ci si xce zahryznut do radia alebo do anteny....kto chce hryzt do obidvoch musi mat nad 130kg a moje odporucanie Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 06.10.2010 - 23:35 #85396
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
jasne na skfree idem ... určite v piatok , ale kedy sa podaarí vypadnúť ešte skoro hovoriť , ak sa podarí rád by som sa zúčasnil teda aj toho "prolongu" v hrádku ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 07.10.2010 - 19:09 #85416
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no OK, zatial nas je pobiedne.....ale mozno o to lepsia zabava, upresnite naozaj kto vsetko tam pride az vieme urobit sprievodny program
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Nerovica  PostPosted: 13.10.2010 - 02:53 #85526
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no tak ako pani, zatial je nas tolko ze sa zmestime do jedneho auta Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)