Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 00:39


zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
peterho
8 Post subject: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 22.12.2010 - 22:41 #87213
Basic


Joined: Máj 18, 2003
Posts: 247

chalani pls poslite mi kontakt na spravcu tohoto webu (ze by mgx?) neslo mi heslo klikol som na "zabudnute heslo" a po zadani udajov sa system zdrbal , vyskusal som to niekolko krat a stale to iste .. uz niekolko dni .. kludne to vyskusajte ze ci vam to pojde alebo vypise divnu hlasku hore..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 22.12.2010 - 22:52 #87214
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Vypis chyby pri kliknutí a odoslaní údajov z ponuky Zabudnuté heslo
AUTHENTIFICATION error : .535 5.7.8 Error: authentication failed: authentication failure RCPT TO error: .554 5.7.1 : Relay access denied DATA error: .554 5.5.1 Error: no valid recipients DATA(end)error: .221 2.7.0 Error: I can break rules, too. Goodbye. QUIT error: .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 23.12.2010 - 09:47 #87215
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no MGX je myticka postava, ktora toto forum zalozila este v case elfov a dialup pripojeni. Nie je vobec iste, ci este MGX existuje. Ale skus sa vecer pomodlit k NMT telefonu a skus nejaku motlibu typu " zdravas vytacane pripojenie" a mozno duch MGX vyslisi tvoje motlitby, v tomto case vianocnom Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 23.12.2010 - 14:20 #87222
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
chronix , snaha spraviť s týmto webom niečo tu už bola , ale spätná väzba na to bohužiaľ nie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 23.12.2010 - 18:20 #87226
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
preto existuje preds ISPforum.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 23.12.2010 - 21:20 #87228
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

421 wrote: ›preto existuje preds ISPforum.sk


ak bolo ispforum zriadenie ako alternativa, tak sa podarilo. ak bolo zriadene ako lepsia alternativa, tak je to nerozhodne. datum a cas - kym u nas je den pred vianocami a pred chvilou skoncili televizne noviny, tak na ispfore su vianoce uz zo 2 hodiny. ked chcete zazit silvestrovsku polnoc dvakrat, uz viete kde. dalsie je dns, chyba je minimalne na dvoch miestach a nahodou na takych, ze to v konecnom dosledku funguje, ale pohlad do nslookupu je zvlastny a vyzyva k myslienke, o co autorovi islo, ak to urobil zamerne, alebo skor, ci vie kde patria v zonovom subore bodky, a preco. a pohlad do traceroute je tiez taky ze achjaj, ale takych ISPckarov, co verejne IPcky posuvaju po sieti DNATovanim, nie routovanim, je viacero, takze beriem na seba aj to riziko, ze budem ja za blbeho. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 23.12.2010 - 21:33 #87229
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
No neviem, neviem ale mne ispforum.sk nefunguje vobec.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 23.12.2010 - 21:49 #87230
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Ja sa iba pridam , ze taktiez nefunguje verzia bez www co je tiez chyba konfiguracie DNSov.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 24.12.2010 - 04:38 #87234
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
kua chlapi, ma vobec nesetrite....propagujem ISPforum ako alternativu aj ked alternativ tu uz bolo Smile ...... no dobre, ak mam povedat pravdu a narovinu, forum je uplne nahovno, vobec sa mi nepaci grafika, uz dnes je gyro rovnako nedosiahnutelny ako MGX a ked mu volas nedviha, ked mu pises neodpise. Cize ISPforum asi caka rovnaky zanik ako ine fora, ktore sa snazili skfree nahradit......ale vidite sam pixall to napisal gyro ma tolko stastia, ze neurobi jednu chybu a forum nejde! on urobi dve a forum aj ked nekorektne predsa funguje no a zelmar bude musiet zacat pisat "www"
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 25.12.2010 - 17:33 #87258
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Ja to uz davno tvrdim. ISP v SK podmienkach nemoze byt kazdy !
Clovek musi byt aspon s casti ekonom, strateg, pravnik, linux admin, uradnik, technik, vyvojar, vykony riaditel, statista, kopac, elektrikar, mat prehlad v terendoch a tisickach veci pri objednavani, obchodnik, vyjednavac, expert na anteny, sirenie vln a co ja viem kolko stovak veci by mal este vediet....
A to nehovorim, ze sa treba neraz fanaticky sa vrhnut do sidliska, kde su traja velky ISP a pat malych a aj tak sa tam presadit.... Co samozrejme nasere vela ludi a to treba dalej riesit atd., atd...

Takuto robotu nemoze robit normalny clovek, bez toho aby mu s toho nepreplo Smile

Potom tu existuje skfree projekt, co nikto nemoderuje, nik nepreveruje, bezi zahrabany niekde vzadu a ma zabudnute root heslo. Zastaraly forum system.. A preddsa funguje...
Je to sice na hambu vlastnika servera, ale funguje Smile
Sem tam sem niekto nieco drisne, co nasere polku Slovenska...
Mozno prave preto ma taky uspech, lebo ma vybudovany image absolutneho bordelu.... Mal by sa premenovat na wikiISPleaks Smile
Autora servera treba obvinit za znasilnenie, uporiadan nan hon a nakoniec ho za tento vsetok bordel upalit Very Happy

PF 2011 Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 25.12.2010 - 18:59 #87262
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

peterho,

heslo ti zresetujem.

421, ak sa ti web nepaci, nenavstevuj ho.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 25.12.2010 - 19:44 #87265
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
mgx inteligentnejsia rada ta nenapada??? to ze sa mi web nepaci a napisem to, mozno to gyrovi dojde, ze aj ked je to ruzove nie je to OK.....je dobre, ked ma clovek okolo seba ludi, co ti povedia narovinu.....ze cisar je holy!!!!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: 421  PostPosted: 25.12.2010 - 22:22 #87270
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

znova sa opakujem (uz som ti to pisal viac krat, vid forum....), ale opakovanie matka mudrosti...

pozri, ak si spravis lepsi web, kde ludia budu chodit, tak to ja mozem sam zavriet Smile skfree.net neuverejnuje nove clanky z nasledujuceho dovodu: po viac ako 5 rokoch ich pisania v jednej osobe ma to totiz prestalo bavit, co sa vsak moze stat kazdemu.... osobne si myslim, ze to iste caka aj gyra na ispfore, ale ...

mohol som spravit aj to, ze by som to cele vypol, ale prislo mi blbe nechat cele forum aj s tvojimi infantilnymi prispevkami na mojom HDD, tak som to nechal zit.

nemam chut ani cas sa tu natahovat na fore o blbosti, takze by som bol rad, keby si sa prestal do mna navazat. ja osobne som ti nikdy nic zle nespravil. Ludia tu chodia diskutovat a nie sa navazat... takze ak s tym neprestanes, stranku nenavstevuj a svoje grafomanske sklony smeruj na azet alebo pokec.

sam si nenapisal jediny clanok, takze ...

PS: k navrhom zmeny SKF na cisto isp zalezitost-> SKF bolo zalozene za cielom vytvorenia/umoznenia stavby vlastnych sieti aj uplnym zaciatocnikom - neproviderom. Prikladom toho je napr. kiwi, ktory ked ma prvy krat navstivil nevedel co je paket... vsetko ostatne sa musel naucit sam, k comu prispela aj tato stranka... takze ak maju provideri zaujem (asi uz zabudli z coho vznikli), tak nech sa paci, je to cisto na nich vytvorit si vlastnu platformu.

takze, ak mate navrhy k skf, prosim vytvorte novy thread a ja sa pokusim v ramci mojich obmedzenych schopnosti/moznosti vam vyhoviet....
howg.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: zabudnute heslo - skfree vyhlasi chybu  PostPosted: 25.12.2010 - 23:57 #87279
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Klidek. nieje to ziadne navazanie. Len si proste robime srandu a nebereme zivot moc vazne Smile
Som raz, ze sme ta vyprovokovali ku odpovedi. Lebo vela ludi tvrdilo, ze uz nezijes. Alebo si na Bahamach Smile
Je to pekne, ze ta to uz nebavi sa tu s tymto forom natahovat.
Chcelo by to pustit spravu fora a stranky dakomu co ho to bavi a ma napady. Hned by tu inak profi vypadlalo... Ci nechces a rad si veci spravujes sam ? Potom musis sam znasat aj kritiku na vzhlad a fungovanie tochto fora Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)