Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 01:49


Vymrzanie RB750, RB750G

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
Thomas
Post subject: RE: Vymrzanie RB750, RB750G  PostPosted: 23.02.2011 - 11:22 #88741
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
mám dva kúsky na sieti a zatial to nevytuhlo blikať blikajú pakety prenášajú , multicast som zatiaľ do toho narvať neskúšal ...
ale ako je to tam vôbec s tým IGMP treba to "zapnúť " alebo je hneď od výroby že to vie inteligentne prehadzovať medzi portami ??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Vymrzanie RB750, RB750G  PostPosted: 23.02.2011 - 20:36 #88749
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

jaj bohatstvo, oklamal som vas. IGMP je na druhom switchi. tento IGMP nema, vzhladom na jeho sirku pasma a vykonnost switchovania sa tam da bez toho zaobist.

a tieto switchiky su NASTAVITELNE, nie MANAZOVATELNE. nastavenie sa vykonava cez eeprom. musime zostavit binarny obraz eepromky pre prislusne nastavenie (dobra jebacka) a ten tam potom cez servisny konektor nahrat. neviem si predstavit vytvarat image pre kazdy kus zvlast, ale viem si predstavit ze si nejaky ISP povie, ze dava toto k zakaznikom domov, pricom dva porty maju byt na pocitace a t ma byt VLAN30, na dalsom porte ma byt pre IPtelefon VLAN40 a na dalsom porte pre IPTV VLAN50, a chce 10tisic kusov takychto predprogramovanych switchov - ano to sa spravit da Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)