Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 12:01


PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
hedyso
Post subject: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 06.05.2003 - 14:21 #1667
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Vie mi niekto povedat kde v BA zozeniem lupy do RONJI ? uz som vazne zufali. alebo aspon keby si mi dal neaky kontakt na Airborna admin. uz ma skoro celu ronju hotovu a teraz zkrachujem na šošovkách to by nebolo fér. tak prosim o pomoc vdaka Crying or Very sad


som rad ze sa skfreenet zaobera RONJOU len skoda ze sa tu uz o tom nehovori Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 06.05.2003 - 14:36 #1670
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

hedyso

ak sa niekto kto mi poradi nech mi napise na ert@orangemail.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 06.05.2003 - 18:29 #1674
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
pokial viem tag v ba nikde. musis si to nechat doniest z prahy. alebo popros airborna
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 07.05.2003 - 08:49 #1683
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

chcel by som sa spojit s niekym ako je airborne co ich uz volakde v Ba ak ich kupoval tu , v tesku stoja 200 sk a to su s priemerom 75mm , pravdu povediac chcel by som to asi na neaku 200m dialku. stacili by mi aj tie??? resp. ma niekto na airborna kontakt uz sem asi neprispieva neviem ho nikde najst Sad
dik
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 08.05.2003 - 10:38 #1695
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
ja sice na airborna cislo mam ale ako tu uz odznelo najprv by mal s jeho zverejnenim suhlasit on;o). inak airborne visi stale na icq aj irc. skus ho oslovit tam. aj ked je malokedy pro kompe.
75mm ti stacit budu samozrejme. mozno budes mat len problem so zameranim;o)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: Spojazdnim Ronju aj vo Wine ?  PostPosted: 08.05.2003 - 21:23 #1705
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Spojazdnim Ronju aj vo Wine ? ja verim ze mi odpisete ze ano Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
face
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 09.05.2003 - 10:12 #1711
Basic


Joined: Feb 18, 2003
Posts: 252
Location: Zvolen
osobne si myslim, ze spojazdnis Ronju aj vo Wine... malo by to byt totizto zalezitostou pouzitych sietovych kariet... predpokladam, ze ak pouzijes 3COM 3c900 XL nemal by byt problem... osobne to ale odskusane zatial nemam...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 12.05.2003 - 08:52 #1762
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Ale je pravdepodobnost ye to tedz pojde lebo uy mam AUI hotove a iodem dat dokopz RX TX. a v linuxe som ako ryba na suchu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
maco
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 12.05.2004 - 14:22 #8767
Basic


Joined: Feb 07, 2003
Posts: 136

neblbnite - sosovky ktore pouzivame na 450 metrovy prepoj - 90mm sa daju kupit v obchodoch na kriznej "Lacne potreby" alebo ako sa tie obchody volaju - jedna stoji 60 korun. taktiez kuknite do trznice, ku cinanom na trhu alebo na burzach roznych - na taketo vzdialenosti do kilometra vobec nepotrebujete optik za viac ako 100 sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: PLS kde v BA zozeniem lupy do RONJI ?  PostPosted: 31.05.2004 - 13:03 #9278
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

130mm lupy maju v dioptre www.dioptra.cz
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)