Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:33


NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
Dikobraz
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 14.02.2012 - 10:16 #96781
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Takze zaver je taky ze pokial sa stihne aplikovat packet filter na port tak dovtedy zabiju pakety vzduch. Budem to musiet riesit:
1.klienta odvirit
2.Natovat este na vysielaci alebo pred nim.
3.Pouzit firewall.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 14.02.2012 - 20:43 #96786
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Uz som to poriesil.
Riesenie:
Zanatoval som na vysielaci nanobridge internetovu VLANU.
Ostatne vlany som prebridgeoval v nanobridgi az domov.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 16.02.2012 - 21:58 #96814
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
kotol wrote: ›skus niaku bullet s plnymi parabolkami...

napr : http://www.pentask.sk/antena-maxlink-pa ... 22662.html

super smerovost.. mozno tym obides niake rusenie... a viem ze nanobridge ma slabsie CPU

mozno ti to obcas proste laguje


Vsetky ubnt maju rovnake CPU.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 16.02.2012 - 22:21 #96815
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

spravne, MIPS 400Mhz. Rozdiel v RAM. Rocketa ma 64m nanobridge ma 32.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 17.02.2012 - 02:42 #96816
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
tak! a uz sme aj my dnes po poldnovom vyjazde KONECNE vyriesili problem ktory som tu viackrat spominal ze ubnt idu podivne pomaly.. najskor sme si mysleli ze je to nejake rusenie kanalu alebo nebodaj zle nastavene parametre a neustale sme vsetko furt testovali a menili a nic .. chyba je nakoniec v sietovych kartach a niektorych 100Mbps switchoch.. zle chipsety a nasledna neschopnost pracovat ZA switchom ci podivne zvysovanie pingov pri maximalne vytazenosti .. len to cloveku bezne nenapadne ze ak na novo kupenej doske ktora ma vstavanu gigovku realtek-u to mozes ist zle ak v zapojeni realtek-switch a nasledne ubnt v jednom porte a v ostatnych pocitace ide prenos medzi pocitacmi a tym realtekom na datovom ulozisku na switchi 480Mbps pri pingu mensom ako 1ms ale pri komunikaci cez tu zapojenu antenu to uz nejde 88-95Mbps ale len 30-40Mbps !!!! .. neskutocne zabity cas vynalozena energia a znicena psychika. niektori z vas ste sa aj cudovali ako moze jeden switch ovplivnit prenosovu rychlost ale poviem vam teda ze neskutocne potiaze sposobovane najma realtekom a aj marvellom aj ked ten je o cosi lepsi a ku podivu sem tam aj s atherosom na sietovkach v kombinacii s roznymi switchmi dokazu poriadne zavarit.. len este uvazujem ci riesenim bude nasadenie intel pro sietoviek alebo ani nie..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 17.02.2012 - 08:13 #96817
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
majak wrote: ›tak! a uz sme aj my dnes po poldnovom vyjazde KONECNE vyriesili problem ktory som tu viackrat spominal ze ubnt idu podivne pomaly.. najskor sme si mysleli ze je to nejake rusenie kanalu alebo nebodaj zle nastavene parametre a neustale sme vsetko furt testovali a menili a nic .. chyba je nakoniec v sietovych kartach a niektorych 100Mbps switchoch.. zle chipsety a nasledna neschopnost pracovat ZA switchom ci podivne zvysovanie pingov pri maximalne vytazenosti .. len to cloveku bezne nenapadne ze ak na novo kupenej doske ktora ma vstavanu gigovku realtek-u to mozes ist zle ak v zapojeni realtek-switch a nasledne ubnt v jednom porte a v ostatnych pocitace ide prenos medzi pocitacmi a tym realtekom na datovom ulozisku na switchi 480Mbps pri pingu mensom ako 1ms ale pri komunikaci cez tu zapojenu antenu to uz nejde 88-95Mbps ale len 30-40Mbps !!!! .. neskutocne zabity cas vynalozena energia a znicena psychika. niektori z vas ste sa aj cudovali ako moze jeden switch ovplivnit prenosovu rychlost ale poviem vam teda ze neskutocne potiaze sposobovane najma realtekom a aj marvellom aj ked ten je o cosi lepsi a ku podivu sem tam aj s atherosom na sietovkach v kombinacii s roznymi switchmi dokazu poriadne zavarit.. len este uvazujem ci riesenim bude nasadenie intel pro sietoviek alebo ani nie..


Ja len tak doplnim, ze u nas to sposobovali tenda routre so zapnutymi UPNP.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 17.02.2012 - 09:19 #96818
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Dikobraz wrote: ›
majak wrote: ›tak! a uz sme aj my dnes po poldnovom vyjazde KONECNE vyriesili problem ktory som tu viackrat spominal ze ubnt idu podivne pomaly.. najskor sme si mysleli ze je to nejake rusenie kanalu alebo nebodaj zle nastavene parametre a neustale sme vsetko furt testovali a menili a nic .. chyba je nakoniec v sietovych kartach a niektorych 100Mbps switchoch.. zle chipsety a nasledna neschopnost pracovat ZA switchom ci podivne zvysovanie pingov pri maximalne vytazenosti .. len to cloveku bezne nenapadne ze ak na novo kupenej doske ktora ma vstavanu gigovku realtek-u to mozes ist zle ak v zapojeni realtek-switch a nasledne ubnt v jednom porte a v ostatnych pocitace ide prenos medzi pocitacmi a tym realtekom na datovom ulozisku na switchi 480Mbps pri pingu mensom ako 1ms ale pri komunikaci cez tu zapojenu antenu to uz nejde 88-95Mbps ale len 30-40Mbps !!!! .. neskutocne zabity cas vynalozena energia a znicena psychika. niektori z vas ste sa aj cudovali ako moze jeden switch ovplivnit prenosovu rychlost ale poviem vam teda ze neskutocne potiaze sposobovane najma realtekom a aj marvellom aj ked ten je o cosi lepsi a ku podivu sem tam aj s atherosom na sietovkach v kombinacii s roznymi switchmi dokazu poriadne zavarit.. len este uvazujem ci riesenim bude nasadenie intel pro sietoviek alebo ani nie..


Ja len tak doplnim, ze u nas to sposobovali tenda routre so zapnutymi UPNP.


vie vyspecifikovat zapojenie; typ routra; pripadne fw?
dik
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: NANOBRIDGE M5, NANOSTATION M5  PostPosted: 17.02.2012 - 11:08 #96821
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
kubiik wrote: ›
Dikobraz wrote: ›
majak wrote: ›tak! a uz sme aj my dnes po poldnovom vyjazde KONECNE vyriesili problem ktory som tu viackrat spominal ze ubnt idu podivne pomaly.. najskor sme si mysleli ze je to nejake rusenie kanalu alebo nebodaj zle nastavene parametre a neustale sme vsetko furt testovali a menili a nic .. chyba je nakoniec v sietovych kartach a niektorych 100Mbps switchoch.. zle chipsety a nasledna neschopnost pracovat ZA switchom ci podivne zvysovanie pingov pri maximalne vytazenosti .. len to cloveku bezne nenapadne ze ak na novo kupenej doske ktora ma vstavanu gigovku realtek-u to mozes ist zle ak v zapojeni realtek-switch a nasledne ubnt v jednom porte a v ostatnych pocitace ide prenos medzi pocitacmi a tym realtekom na datovom ulozisku na switchi 480Mbps pri pingu mensom ako 1ms ale pri komunikaci cez tu zapojenu antenu to uz nejde 88-95Mbps ale len 30-40Mbps !!!! .. neskutocne zabity cas vynalozena energia a znicena psychika. niektori z vas ste sa aj cudovali ako moze jeden switch ovplivnit prenosovu rychlost ale poviem vam teda ze neskutocne potiaze sposobovane najma realtekom a aj marvellom aj ked ten je o cosi lepsi a ku podivu sem tam aj s atherosom na sietovkach v kombinacii s roznymi switchmi dokazu poriadne zavarit.. len este uvazujem ci riesenim bude nasadenie intel pro sietoviek alebo ani nie..


Ja len tak doplnim, ze u nas to sposobovali tenda routre so zapnutymi UPNP.


vie vyspecifikovat zapojenie; typ routra; pripadne fw?
dik


Mali bezdrotovy bytovy router. Typ neviem. Znacka TENDA. Normalne pripojeny klient na access.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)