Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:13


presmerovanie neplaticov

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
midnight_man
Post subject: RE: presmerovanie neplaticov  PostPosted: 22.02.2012 - 18:04 #96918
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Ale tu nejde o to, že by chodili platiť osobne. Niektorí nemajú ani účty v bankách...a keď už majú, tak Internet banking im nič nehovorí. Proste sú všetci naučení ako ovečky prísť na poštu, vypísať poukážku a šup, je po probléme. Zrejme to budeme musieť všetko vypínať, aby na to prišli. Darmo im technik bude pri zriadení rozprávať, že to treba platiť s VS, najlepšie v banke.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: presmerovanie neplaticov  PostPosted: 22.02.2012 - 18:11 #96919
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

midnight_man wrote: ›Ale tu nejde o to, že by chodili platiť osobne. Niektorí nemajú ani účty v bankách...a keď už majú, tak Internet banking im nič nehovorí. Proste sú všetci naučení ako ovečky prísť na poštu, vypísať poukážku a šup, je po probléme. Zrejme to budeme musieť všetko vypínať, aby na to prišli. Darmo im technik bude pri zriadení rozprávať, že to treba platiť s VS, najlepšie v banke.


midni to si na tom este dobre ked si tam sami zajdu a vedia co maju vyplnit, ja som uz zopar starym ludom musel dat dopredu vypisane poukazky aby mali ako vzor pre seba, ze ako to maju vypisovat, ked pojdu dalej platit. Snazim sa byt k ludom tolerantny, pokial to nezneuzivaju a tu mi to za to stalo. Vypsial som im po dve a odvtedy som o nich nepocul a platia presne ako som im povedal, dokonca ich teraz mam radsej ako tych co maju IB a meskaju s platbami..Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: presmerovanie neplaticov  PostPosted: 22.02.2012 - 19:45 #96921
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Tu treba najst rovnováhu medzi ochotným prístupom a dodržovaním pravidiel. Keďže jeden s dôvodov prečo klienti ostávajú u lokálnych poskytovateľov je osobný prístup, rýchle jednanie a pod....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Jardo
Post subject: RE: presmerovanie neplaticov  PostPosted: 22.02.2012 - 20:25 #96922
Basic


Joined: Okt 21, 2007
Posts: 305

No a preto som zaviedol moznost osobneho platenia v hotovosti. Nato sa stale da doklad vystavit a mne je to v podstate jedno. Tych co platili postou som blokoval, teraz to robi automaticky a tak sa kludny vyhovorim na system a uz to zrazu ide. Sak platba je rovnaka, staci si dat trvaly prikaz. Ale pokial chceme prezit tak treba aj tie "poukazky" akceptovat a potom tyzden cakat na obalku z posty. Inak niekto mi vravel, ze sa to da volako spravit, ze ked na poste nahlasis ucet, na ktory chodia platby ponechaju ten VS co je na poukazke a nie ten co je potom v obalke. Inak skoda 50 centov vrazat do posty. To by som sa za tu sumu zobral a peso pobehal domy ako sluzbia naviac, zaplatte priamo doma priamo mne Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
xtome2
Post subject: RE: presmerovanie neplaticov  PostPosted: 22.02.2012 - 21:43 #96926
Basic


Joined: Aug 14, 2011
Posts: 209

no podla mna najlepsie je mat ucet napr. vo vub s automatickym rozuctovanim postovych poukazok a potom je suma fuk jedno ze kto ako plati. Ja napriklad tlacim zakaznikom vyplnene obchodne listy, t.j. A4 2/3 je faktura a 1/3 sek, ktory sa da odtrhnut. Dokonca ja to mam rozdelene 1/3 faktura...1/3 reklama.....1/3sek...cely obchodny list generujem v php cez fpdf podla xml suboru z pohody
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)