Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 17:47


Hacking problem

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
Dikobraz
Post subject: RE: Hacking problem  PostPosted: 15.03.2012 - 11:21 #97411
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
kemper wrote: ›sef >>> to ze ti v ispadmine ukazovalo ze tam radius je bol nejaky blud , tiez som to tam mal , ale radius tam nainstalovany nebol . Musel sa doinstalovat po zakupeni modulu . Nieje pravda ze radius v ISPa nefunguje , alebo ze je tam len nakresleny , nakresleny je tam len kym nieje zakupeny modul . Akurat je tam jedna blbost a to taka ze bez pridania NASu , ISPa neprepisuje meno heslo do mysql . Treba pridat najprv NAS secret key ... Az potom potom zacat vytvarat mena hesla , inac v ISPa hesla budu , ale radius tie hesla v mysql mat nebude. Na to treba davat pozor . Inac radius funguje v pohode , nemam s nim ziaden problem ... Pouzival som aj radius na linuxe a nemal som s nim taktiez ziaden problem , ziadne mrznutie ani nic podobne . Este by som len dodal ze netreba zapnut kodovanie PPPoE , zatazuje to procak RBciek a napr na tplink wifiroutry klesa priepustnost na 20-10mbps (klient pripojeny kablom , tplink je home router) ...


Je len potvrdzujem ze radius ide na ispadmine. Pouzivame.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)