Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 08:30


Inet pre domacnosti

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Poll
Myslite si ze to dokaze a je to dobry napad..?
Nie nedokaze - populistickcka fraska
33%
 33%  [ 3 ]
Mozno presadi nieco - drzim palce
44%
 44%  [ 4 ]
Ano ( on je baran prerazi ST = dokaze )
11%
 11%  [ 1 ]
Nemyslim si zeje to dobry napad (pridem o klientov :D )
11%
 11%  [ 1 ]
Total Votes : 9


Author Message
slonik
Post subject: Inet pre domacnosti  PostPosted: 06.02.2005 - 12:13 #15591
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

rusko (nexcem sem tahat politiku)

ale snad bude taky mantinel ako je tvrdohlavy a ten tvrdohlavy St telelekom prinuti ktomu to..

http://zive.sk/Text/Ar.asp?ARI=111891


inet do 400skk pre domacnosti .. aj ked to bude agregovane FUP dpo ma to ist do kazdej domacnosti aby ludia mohli vyuzivat veci ktore na napade su bezne a urady sa nevyhovarali ze inet publikovanie nie prioritne malo domacnosti ma inet a pod veci ..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: Inet pre domacnosti  PostPosted: 06.02.2005 - 12:39 #15592
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
neverim tomu. jedina moznost ako dotlacit telecom k trhovemu spravaniu (znizenie cien) je predaj 49% akcii, kt. vlastni stat. ved rusko ide sam proti sebe, ked nexce aby tie akcie neprinasali zisk Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Inet pre domacnosti  PostPosted: 07.02.2005 - 16:35 #15663
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Vzdy ked pocujem tieto reci, spomeniem si na www.net4net.cz a ich ceny a slintam ked to vidim Sad
Kde to zijeme s nasimi cenami...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Inet pre domacnosti  PostPosted: 07.02.2005 - 20:00 #15678
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
for slonik:
to dúfam že nie, pretože to je poprvé:
zasahovanie do cenovej politiky firmy , kotrej vačšinovým vlastníkom nie je štát.
podruhe:
keď sa toto udeje, vsetci budú musieť znížiť ceny a yase ti bude nafigu lebo na to mnikot nič nezarobí a bude sa agregovať, obmedzovať, atdˇ.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
magnum
Post subject: RE: Inet pre domacnosti  PostPosted: 07.02.2005 - 20:27 #15681
Basic


Joined: Okt 12, 2003
Posts: 354

toto riesenie mi pripada proste a la rusko. jak magor. ak by mal trocha rozum a vyznal by sa do coho ide tak proste pove ze v kazdom meste existuju lokalny aj vecsi provideri a v kazdom meste sa vybere 1-2 na zaklade nejakej transparentnej verejnej suteze ktori budu poskytovat net do domacnosti pre urcitu cielovu skupinu (napr ze je v domacnosti student do 18 rokov) za jednotnu cenu (rozumnu) a rozdiely v cene by dotoval stat.
alebo sa to da riesit aj priamo urcitymi stimulmi pre danu rodinu od roznych prispevkov, danove zvyhodnenia, takto je to vecsinou vo svete...

ale nie on pride s tym rovno k telecom-u... to bude ako infovek - telecom sa potreboval zbavit isdn modemov tak kvackali ucebne s 20-30 pocitacmi na 64kbit isdn linky aby pred nastupom adsl vypredali isdn modemy...

ale za tym uz nie je rusko a ani ziadny minister (oni to nevymyslia) to su rozne zaujmove skupinky Wink

edit:
a tu anketu by som doplnil o moznost proste ze je to debilina lebo ta posledna moznost je mi sice sympaticka ale absolutne neplati ze pridem o nejakych zakaznikov bo mozno mi to aj prida zakaznikov ked okusia co je to internet a pojde im to na chuja (vid infovek) a prejdu ku mne... a urcite ich bude viac ako tych co odo mna odidu a aj ti sa budu chciet za chvilu vratit akurat ja im uz internet neposkytnem... Razz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)