Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 07:38


Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Sheriff4
Post subject: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 14:16 #38247
Basic


Joined: Júl 24, 2006
Posts: 2

Potrebujem nahodit na pc DEBIAN ! A samozrejme aj s potrebnymi skriptami...aby to vedelo co najviac veci..a malo dobre zabezpecenie! Ak sa tomu niekto rozumie a vedel by mi to nahodit , samozrejma za financnu odmenu..nech mi napise mail.. sheriff4@azet.sk ..dik Wink
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 15:40 #38251
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Smile
no som zvedavy kolko ludi ti tu odpise a co odpise.
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 15:51 #38253
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Nie je problem konfiguracia podla zelania router,mail,webmail,www,ftp,antispam a co si len zazelas ale pod 10 papierov to bude asi tazko!!!
Co tak otvorit google a trochu sa potrapit?
Kto ti bude v pripade problemov robit support?
Dalsi nadejny ISP alebo skor by som to mal napisat takto... ! ISP
No comment...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 15:53 #38254
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

my sme nas server davali do dnesnej podoby cca 9mesiacov a stale sa co to vylepsuje... ale ta cena, je podla mna aj malo, ked to ma vediet aj routrovat, shapovat a pod... to je podla mna najhorsie nastavit...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 16:51 #38258
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
vobec som sa nechcel zapojit, no poniektore tvare tu vedia ozaj "PORADIT"
Ludia preco sa chcete medzi sebou hadat ? a stekat po sebe clovek sa vas len slusne opytal a vy s tym hned mate problem.
Zelmar na tvoju adresu ako alternat ISP asi tiez no coment, nie aby si mu to za tych 11litrov spravil ty
andreas4all: to ti verim ja mam nieco ale tiez uvazujem ze to pojde do nebicka a budem uvazovat nad niecim inym
kubiik urcite dost sa to tu rozprudi
Dufam ze aj vsetkym co radia radili tak ako radia oni teraz!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 17:29 #38259
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

tu sa jedna o to, ze chalan chce komplet riesenie - all in one- cize ja osobne, kebyze sa takymito vecami zaoberam nesiel by som ani pod 20k.

je tu plno "expertov", ktori mu to spravia za mozno zopar korun. Nemali by problem mu to nahodit v zakladnej konfiguracii-tak ako aj ja. Ja tiez nie som v ziadnom pripade linux guru (ako doslova par ludi tu), aj ked som si tu a tam co to rozbehal. Ale kebyze sa zivim profesionalne konfigurovanim serverov tak si take riesenie vypytam pekne $$.

..fraza "financna odmena" mi skor pripada ako riesenie za par tisic korun...

Zalezi od toho kto mu to spravi(ake ma dotycny velke skusenosti-ak osi veri Smile ), ako kvalitne(deravo) a kolko si za to (mozno aj drzo moc vela) vypyta.


preto som napisal, ze sa tesim na odpovede Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 18:01 #38260
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
kubiik: to ti verim pred casom som tiez zhanal nieco podobne a nasiel som no chalaniskop to uz nerobi
ja som v linuxe lama jak hovado a viem ze to je moja chyba ale co uz. Mal som sa ucit a ucit a ucit!

Seriff4 daj si vyhladavat akgate malo by ti to najst jedbnu cz firmu ponukaju riesenie pre teba cenovo to je do 5000 sk presne neviem celkom ok server
dalej MGX pisal ze nieco riesi do 50 user´s free nad platene a taktiez skus suzobox vyhladat abo www.suzo.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 24.07.2006 - 22:05 #38270
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

nechcem som nikoho tu urazit.. ale chcel som poukazat napr. na financne ohodnotenie... alebo ako tu povedal zelmar.. ked sa nieco pokasle tak kto to bude opravovat.. teda aspon nejake zakladne veci by mal vediet...

podla mna najlepsie riesenie je vygooglit si nejake navody.. rozhodnut sa pre nejake schopne distro s dobrou podporou... nejako rozbehat hrube zaklady podla navodou a potom doladovat.. ked nebudes vediet potom sa opytat a urcite tu najdes vela ludi, co ti pomozu nieco rozbehat... a urcite z pohladu tvojich nervov to budes mat lepsie (aj zo zaciatku urcite nie, pri rozbehavani).. a ked sa nieco pokasle tak to spravis aj sam.. a urcite budes mal lepsi prehlad ako co pracuje ako ked ti da niekto nakonfigurovany stroj.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 25.07.2006 - 08:23 #38274
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
andreas4all: z tohto hladiska mas pravdu, ale ... neviem preco ale ak sa tu ukaze niekto novy a opyta sa na nejake riesenie, tak si skus pozriet ake odpovede dostane ( dalsi garazovy ISP, no comment... vrat sa k furiku ... a mnoho zaujimavych odpovedi ale nikto mu neporadi)
google vyhlada aj nemozne teda obcas no mne osobne to nepomoze ked viac menej ovladam technicku anglinu. preto podla google by som len server instaloval 9 mesiacov a mozno dalsich 9 by som sa pokusal doinstalovat do neho nieco co by riadilo siet, a tak som volil rychlejsie a pre mna trosku pohldnejsie riesenie taktiez ma tlacil cas. Urcite to stalo za to a teraz viem ze mozem kludne hladt nove riesenie a experimentovat ucit sa a pritom siet ide ok. Ak serveru som dostal krasne kratke skolenie co mi postcuje, no a ak by lahol system popolom mam pripravene rychle zalozne riesenie ( bez neho sa to neda) a zavolam si toho co ten server robil - samozrejme viem ze je to servis a ten sa plati ale aj ja aj ty ak ides niekomu na servis tak si to nechas patricne zaplatit, takze sa rata ze ak sa nieco pokasle budem platit. No ale ak sa mi podari zamer tak v priebehu dvoch mesiacov si vyskusam skusobne na druhom pc nejaky server spravit aj ked netusim ako.

A hlavne tymto nechcem nikoho urazit!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 25.07.2006 - 08:45 #38275
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

oki berem... a na tie nove posty ti poviem asi len tolko ze s tych kde sa ozve nieco podobne ako dalsi garazovy ISP, no comment... vrat sa k furiku je odpovedou na otazky, ktore sa tu preberali aspon milionkrat a/alebo patria k uplnym zakladom stavania a spravy servera... priznavam sa ze aj by som niekedy rad napisal nieco podobne, ale premozem sa a aspon pripomeniem dotycnemu ze je tu aj search a urcite sa to tu preberalo.. co ma aspon aku taku zaruku, ze to tu je (kedze cca rok sem chodim 2-5x denne). ked je riesenie o co si dlhsie ako SEARCH, tak to postnem ale spomeniem aj SEARCH...
a nikoho som nechcel urazit... heh...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Najde sa tu odbornik na DEBIAN ?  PostPosted: 25.07.2006 - 09:06 #38276
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
pohoda mna si neurazil mna len stve ze kazdy as tu odkazuje na search ( to este ujde da sa najst vselico) gogle je uz horsie vyhodi ti milion odkazov a hladaj v tom nieco. Ja som tu skoro nonstop od osmej kedy vlastne pridem do prace do pol noci a aj neskor kedy idem spat, a ti poviem ze este taky rok kym precitam cele forum a aj tk nebudem uplny macher.

No ale asi sem nebudem pisat bo sme uz mimo temu Mr. Green
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)