Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 21:53


server +cacti +mail ..atd

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
airbilly
Post subject: RE: server +cacti +mail ..atd  PostPosted: 18.09.2006 - 00:30 #40317
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
pa3k wrote: ›preco tak setrime, co sme v somalsku? :-O

Setrime preto, ze do siete uz islo tento rok viac ako bol rozpocet.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: server +cacti +mail ..atd  PostPosted: 18.09.2006 - 21:22 #40335
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

airbilly wrote: ›
Hej pisal, no argument ze to niekto omylom vypne zabral. Praveze dalsiu masinu nechcem teraz kupovat, potrebujem to vyriesit na tom co mam.


jeziisku... mam tu bokom tri stare pentia, jedno ti z nich darujem (ak prejdes z appro/aplite na wline 3.x Smile )... my bezime toho casu na 12 serveroch plus 1 PC routeri.. dat na jeden stroj desktop spolu so serverovymi vecami je uplna haluz.. prd do vykonu, to neni problem, ale stabilita je uz o niecom inom - na niektorych serveroch tu mam uptime aj pol roka (to sme menili UPSky), na desktope ani nahodou... a bezpecnost ani nehovorim... niektore aplikacie su vyslovene kriticke, v zivote by na mapriklad nenapadlo bezat na jednom stroji webhosting pre zakaznikov a nieco co sa tyka spravy siete.. je pomerne velka sanca ze sa niekto nabura do stroja kde ma plno ludi povoleny pristup, nechcel by som aby mi pri tom niekto vyniesol von zoznam mojich zariadeni, IPcky, grafy siete, mena zakaznikov, atd.. to mam nielen na inom stroji ale na uplne inom segmente siete.. ja viem je rozdiel siet a siet, ale pustat divx tam kde bezi monitoring siete, to nieeeeee....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: server +cacti +mail ..atd  PostPosted: 18.09.2006 - 23:14 #40336
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
pixall wrote: ›
airbilly wrote: ›
Hej pisal, no argument ze to niekto omylom vypne zabral. Praveze dalsiu masinu nechcem teraz kupovat, potrebujem to vyriesit na tom co mam.


jeziisku... mam tu bokom tri stare pentia, jedno ti z nich darujem (ak prejdes z appro/aplite na wline 3.x Smile )... my bezime toho casu na 12 serveroch plus 1 PC routeri.. dat na jeden stroj desktop spolu so serverovymi vecami je uplna haluz.. prd do vykonu, to neni problem, ale stabilita je uz o niecom inom - na niektorych serveroch tu mam uptime aj pol roka (to sme menili UPSky), na desktope ani nahodou... a bezpecnost ani nehovorim... niektore aplikacie su vyslovene kriticke, v zivote by na mapriklad nenapadlo bezat na jednom stroji webhosting pre zakaznikov a nieco co sa tyka spravy siete.. je pomerne velka sanca ze sa niekto nabura do stroja kde ma plno ludi povoleny pristup, nechcel by som aby mi pri tom niekto vyniesol von zoznam mojich zariadeni, IPcky, grafy siete, mena zakaznikov, atd.. to mam nielen na inom stroji ale na uplne inom segmente siete.. ja viem je rozdiel siet a siet, ale pustat divx tam kde bezi monitoring siete, to nieeeeee....

Mozno setrim na nespravnom mieste Smile
Ale na freebsd mi bezal desktop + server www, mail, ftp, irc na P II 350 Mhz s uptime bezne 2-3 mesiace(vypadky prudu), s hackermi to je urcite horsie.
Co sa tyka wline 3.x vysiera to celkom dobre, no nemozem si dovolit testovat ten firnware a pokial nebude finalna veria do prvych mrazov, tak ju nasadim az na jar.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)