Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 09:51


Speedmeter na pouzitie vnutri siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Author Message
Robert
Post subject: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 05.12.2006 - 23:16 #43038
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Z dovodu jednoduchsieho debugovania problemov v sieti by som chcel zriadit speedmetre na serveroch vnutri siete. Vyskytuju sa pripady, ze niekto hlasi mizernu priepustnost (povedzme download 3kbyte/s), pricom zvonka neviem zistit naprosto ziaden problem -linka do Internetu nie je vysaturovana, spojenie na pristupovy bod je v poriadku, klientske zariadenie mozno vyfloodovat na max. rychlost programu a pod. Dost by pomohlo, keby zakaznik skusil pomerat download z takychto speedmetrov.

Hladam vhodny SW na tento ucel. Nieco take ako pouziva dsl.sk. Mohol by som si to napisat sam, ale chcel by som nieco uz hotove a oskusane.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 05.12.2006 - 23:36 #43040
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

no ja som akurat dneska spravil jednoduchy php speedmeter.. Smile
este to doladujem... meranie nie je ktovie ake presne, ale priblizne sedi s aktualnou priepustnostou...
Meria to len download...
Ked chces mrkni na http://www.neunet.sk/speed.php a zistis ci je to to prave orechove Smile
Zatial som to este nejak brutalne nedebugoval, takze nejake chybicky to ma urcite Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 05.12.2006 - 23:51 #43045
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

ja mam na sieti to iste ako JOFO, pomaha mi to pri pripajani klientov.. nepamatam sa vobec ako sa to vola. ak ti tu nikto do piatku neda vediet nieco relevantne tak ti to pozriem.. nie som doma teraz...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 00:09 #43048
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

ja som si toto nakodoval sam dneska poobede...
Nechcelo sa mi zhanat po nete nejake podobne riesenia, tak som si to vyrobil sam Smile

Ak by niekto chcel, nemam problem sa o to podelit, nie je to nic svetaborne.. Smile
ved nakoniec nakodovanie vela casu neabralo.. su to 3 php skriptiky (kalibracia malym suborom, meranie rychlosti stahovanim vacsieho a zobrazenie vysledku)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
icerowicz
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 00:47 #43051
Ucen


Joined: Apr 12, 2006
Posts: 930
Location: Vranov nad Topľou
JOFO wrote: ›ja som si toto nakodoval sam dneska poobede...
Nechcelo sa mi zhanat po nete nejake podobne riesenia, tak som si to vyrobil sam Smile

Ak by niekto chcel, nemam problem sa o to podelit, nie je to nic svetaborne.. Smile
ved nakoniec nakodovanie vela casu neabralo.. su to 3 php skriptiky (kalibracia malym suborom, meranie rychlosti stahovanim vacsieho a zobrazenie vysledku)


kukni na www.hotscripts.com , su tam ihned 3 , ktore sa daju na toto pouzit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 08:57 #43053
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
http://www.neunet.sk/showresult.php?Speed=1500.67 .. no mal by si poslednu hodnotu zamaskovat .. potom si tam dam co chcem Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 09:33 #43054
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Jasne... sak vravim, ze je to hodinovy skriptik a este som ho len dokoncil Smile))

Edit: uz je to zamaskovane Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 11:45 #43056
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
jofo: super vec, hodis nam to sem ?? pisat take nieco fakt nemam cas.. ani do php moc nevidim zatial
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 11:54 #43057
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
Code: › http://speed2.q-azy.sk/initialmeter.php
podobnost cisto nahodna Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 12:24 #43059
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

vizualna podobnost tam je... akurat funkcna moc nie, kedze mi to hadze vysledky okolo 30 Mbit/s Smile))

Moje riesenie som si robil sam vcera a inspiroval som sa speedmetrom napr kosickeho antiku Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
keo
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 13:02 #43060
Ucen


Joined: Aug 28, 2006
Posts: 860

Co NETIO /pre windows i linux/

http://www.ars.de/ars/ars.nsf/docs/netio
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 13:32 #43061
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

ja mam ten scrip z hotscripts, ale neviem ako sa vola... pozri tam, je tam vselico.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 14:04 #43064
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
andreas4all wrote: ›ja mam ten scrip z hotscripts, ale neviem ako sa vola... pozri tam, je tam vselico.


Ten web nejako blbne, nejde tam ani vyhladavanie.. mozes to dat niekde na download alebo do mailu ??
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 06.12.2006 - 14:21 #43065
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

no mozem, ale az v piatok. nie som teraz doma.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 19:30 #43129
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
vidim ze aj par dalsich malo take iste myslienky ako ty a nahodne vytvorili rovnaky speedmeter ako mas ty, akurat je pisany v anglictine Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)