Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 04:33


Speedmeter na pouzitie vnutri siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
JOFO
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 20:11 #43132
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

alwarez: to bolo komu smerovane? ak mne, tak ak narazas na to, ze som to nerobil ja, tak sa mylis.. Smile
mozem ti poslat zdrojaky a hned zistis ze je to nieco ine ako tie skripty z netu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 20:54 #43139
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
aj ja ti mozem poslat moje zdrojaky a nezistis ze som to skopiroval Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 21:24 #43146
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

alwarez wrote: ›aj ja ti mozem poslat moje zdrojaky a nezistis ze som to skopiroval Very Happy


ten speedmeter co pouziva aj antik, podla coho toto bolo vlastne robene, pouzivam aj ja... http://speed.eccenet.sk ... ten ma ale jeden problem - asi v 10% pripadoch hadze uplne blbe cisla (300 mbit a tak podobne)... tipujem ze je to zavisle na nejakej matematike alebo case od klienta, nechcelo sa mi v tom vrtat... a celkom by som prijal nejaky iny speedmeter, ked je to v php, kludne vyskusam ked je co. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 22:07 #43159
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

pixall: nie je problem, hod mi svoj mail a ja ti poslem tie 3 fajly na odskusanie Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 22:13 #43160
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
pixall wrote: ›
alwarez wrote: ›aj ja ti mozem poslat moje zdrojaky a nezistis ze som to skopiroval Very Happy


ten speedmeter co pouziva aj antik, podla coho toto bolo vlastne robene, pouzivam aj ja... http://speed.eccenet.sk ... ten ma ale jeden problem - asi v 10% pripadoch hadze uplne blbe cisla (300 mbit a tak podobne)... tipujem ze je to zavisle na nejakej matematike alebo case od klienta, nechcelo sa mi v tom vrtat... a celkom by som prijal nejaky iny speedmeter, ked je to v php, kludne vyskusam ked je co. Smile


ja mam to iste co JOFO, akurat som tam zrusil grafiku a spol takze to vyzera ako speedmeter na dsl.sk, ale je tam odstranene prve meranie, nech to zmera rychlo a ne pol minuty, mam nastavene tak ze meria presnejsie rychlosti do 1.5 mbit/s, potom uz skresluje o par kbps.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 07.12.2006 - 22:18 #43165
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
pixall wrote: ›
alwarez wrote: ›aj ja ti mozem poslat moje zdrojaky a nezistis ze som to skopiroval Very Happy


ten speedmeter co pouziva aj antik, podla coho toto bolo vlastne robene, pouzivam aj ja... http://speed.eccenet.sk ... ten ma ale jeden problem - asi v 10% pripadoch hadze uplne blbe cisla (300 mbit a tak podobne)... tipujem ze je to zavisle na nejakej matematike alebo case od klienta, nechcelo sa mi v tom vrtat... a celkom by som prijal nejaky iny speedmeter, ked je to v php, kludne vyskusam ked je co. Smile

Najpresnejsi speedmeter co poznam je v jave, www.speedmeter.sk meranie cez aplet.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
qido
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.03.2007 - 09:31 #48187
Basic


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 292

Nemate niekto nieco presne a free pre meranie rychlosti v sieti ? Potrebujem to umiestnit na web. Resp mate nieco overene a funkcne ? co by nehadzalo nejake bludne vysledky ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.03.2007 - 09:50 #48192
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

apache + wget -O /dev/null

jednoduche a ucinne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.03.2007 - 10:15 #48199
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
kotol: jj, presne to iste pouzivam aj ja Smile
(a na apachovi mam zaveseny subor vyplneny z /dev/urandom Smile )
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.03.2007 - 12:07 #48207
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

ja tam mam 500MB film s matkom a kubkom Very Happy uplna klasika
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
qido
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.03.2007 - 18:44 #48233
Basic


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 292

kotol wrote: ›apache + wget -O /dev/null

jednoduche a ucinne


ano poviem anicke od susedov, ktora si vie akurat tak malovat nechty a holit tepsu, ze ked jej ide pomaly siet nech sa logne cez putty na server a pusti si wget Smile)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.03.2007 - 18:55 #48234
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
qido: mozes jej poslat neake cd s live distro linuxu kde to vsetko spravi neaky script automaticky a len jej vypise cisla (a pripadne sa vies na to este aj vzdialene prihlasit a skontrolovat), alebo tam zajdes so svojim notebookom a zmeras; cokolvek ine je irelevantny vysledok pretoze to mozu byt zahumusene wokna ktore robia problem a predpokladam ze za to ty zodpovednost nepreberas...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 25.03.2007 - 09:47 #48271
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

JOFO wrote: ›no ja som akurat dneska spravil jednoduchy php speedmeter.. Smile
este to doladujem... meranie nie je ktovie ake presne, ale priblizne sedi s aktualnou priepustnostou...
Meria to len download...
Ked chces mrkni na http://www.neunet.sk/speed.php a zistis ci je to to prave orechove Smile
Zatial som to este nejak brutalne nedebugoval, takze nejake chybicky to ma urcite Smile


pekne ako to funguje ?
ako meras dokoncenie stahovania ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Metiu
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 23.05.2007 - 18:30 #51632
Basic


Joined: Apr 01, 2006
Posts: 46

vidim ,ze to tu akosi stichlo .. vedel by mi niekto poskytnut nejaky zdrojak ? bol by som velmi vdacny Wink
metiu1@gmail.com
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: RE: Speedmeter na pouzitie vnutri siete  PostPosted: 24.05.2007 - 12:37 #51735
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Tiez by som uvital zdrojacik v php na speedmeter Smile diki
sacnet(at)sacnet.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)