Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 24.04.2024 - 19:16


VPN VISTA->VIGOR 2700 - > LINUX - > Netwok

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
dudik.m
Post subject: VPN VISTA->VIGOR 2700 - > LINUX - > Netwok  PostPosted: 16.08.2008 - 14:37 #67807
Basic


Joined: Aug 15, 2008
Posts: 18

Zdravím potreboval by som vediet čo mám nastaviť (step by step) na linux router DEBIAN aby som sa dostal s VPN a za neho. Tu je schema.


VISTA PC ------> VIGOR 2700 ------> LINUX ------- >NETWOK S PC-ckami
192.168.1.1------------------------------WAN: 192.168.1.2 -> 192.168.2.0

Z pc sa viem dosta po VPN na LINUX ROUTER ale nevidim uz PC za nim potreboval by som sa dostat a do konecnej siete. typujem ze ma nepusti firewall. co musim nastavit aby som sa dostal az na siet kde sú PC.

DIKI MOC ZA RADU.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
icerowicz
Post subject: VPN VISTA->VIGOR 2700 - > LINUX - > Netwok  PostPosted: 16.08.2008 - 15:52 #67809
Ucen


Joined: Apr 12, 2006
Posts: 930
Location: Vranov nad Topľou
dudik.m wrote: ›Zdravím potreboval by som vediet čo mám nastaviť (step by step) na linux router DEBIAN aby som sa dostal s VPN a za neho. Tu je schema.


VISTA PC ------> VIGOR 2700 ------> LINUX ------- >NETWOK S PC-ckami
192.168.1.1------------------------------WAN: 192.168.1.2 -> 192.168.2.0

Z pc sa viem dosta po VPN na LINUX ROUTER ale nevidim uz PC za nim potreboval by som sa dostat a do konecnej siete. typujem ze ma nepusti firewall. co musim nastavit aby som sa dostal az na siet kde sú PC.

DIKI MOC ZA RADU.


nemyslim,
ak spravne chapem, tak mas vytvorenu vpn VISTA vs LINUX cez VIGOR router.

Pravdepodobne ti na tom Linuxe chyba routa z VPN siete do tej s network PCckami, alebo nemas povoleny ip forward medzi lan a vpn interfacom .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
dudik.m
Post subject: RE: VPN VISTA->VIGOR 2700 - > LINUX - > Netwok  PostPosted: 16.08.2008 - 15:59 #67810
Basic


Joined: Aug 15, 2008
Posts: 18

áno presne toto ale pravdu povediac neviem ako by som to vyriesil. Viem sa dostat lan linux router ale nie dalej. ako na to?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)