Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:54


11. SKFREE - ALPI

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Author Message
Aman
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 20.06.2012 - 14:29 #99365
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

pani... bude nieco alebo nie? musim podla toho zariadit aj ja svoje veci.
co som kecal so stevem, ci nieco bude, ci to robi on alebo nie, tak ten splieta jedno cez druhe a podla mna ani nevie aky je dnes rok Smile
mozno si moc potiahol zo svojho jointa, alebo ho zuzka slabo prefackala rano, ale udajne sa nieco chysta, ale ani sam nevie co, kde a ako.

ma niekto nejake blizsie info?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 20.06.2012 - 16:02 #99366
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
jaj to steve slubuje už dva mesiace , posledná výhovorka bola že mu neprišiel ešte nejaký mail.... no nechcel by som taký hosting ....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 20.06.2012 - 22:04 #99370
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ja som bol oslovený vo veci organizácie združením ALPI čisto pre členov ALPI, ale sám ešte neviem termín.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 20.06.2012 - 22:13 #99372
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

gyro wrote: ›Ja som bol oslovený vo veci organizácie združením ALPI čisto pre členov ALPI, ale sám ešte neviem termín.


bolo by celkom fajn keby to robis ty... treba uznat, ze ti to celkom slo Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 00:33 #99375
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
jj gyrovi to slo.
Ja som aj po urgencii osobnej a mailovej nedostal ziaden mail od majitela hotela v jasnej. A povedal ze mi to posielal. pojdem este raz za nim ked tak. Prislubil rafting, tarzanaladiu, 4kolky naju saunu a konferencku a vie zabezpecit aj sponzorske vo forme vyrobkov (maticne dosky, switche, ramky disky atd...)

Skusim zistti este raz a posuniem ked tak gyrovi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 00:54 #99377
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

ste-ve wrote: ›
Skusim zistti este raz a posuniem ked tak gyrovi


len aby... lebo poslem na teba mojich negrov Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 00:57 #99378
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Zase sa ma budu snazit iba opit?.. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 13:14 #99384
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ahojte

ak sa mozem vyjadrit za seba, silno podporujem aby stretnutie bolo tentokrat iba pracovne, iba pre clenov ALPI, a bez ucasti sponzorov, a aby sa na nom riesili vyhradne a iba otazky tykajuce sa tohto nasho podnikania a zivobytia, v strukturovanej podobe (okruh tem uz presiel uzsim kruhom ludi a je viacmenej jasny).

IMHO, ten kto sa chce ist sankovat, lyzovat, raftovat, bazenovat, saunovat, atd, nech si zoberie priatelov a rodinu a nech ide, ale nech sa to nespaja so stretnutim ISP ako jeho napln. lebo cim zaujimavejsia volnocasova aktivita, tym menej ludi bude na prednaske (to uz je viackrat otestovane). organizovat stretnutie providerov, na ktorom sa okupeme, podla mna postrada zmysel, kupat sa moze kazdy kedy chce, nepotrebuje k tomu vsetkych dalsich ISP. to ze sa nachadzame v jednom hoteli vobec ale vobec nic neriesi, ked tam 20 ludi drieme na prednaske sponzora, 20 sa moci v bazene, a 10 drieme na izbe po opici. moj cas je vzacny, a zeby som stravil 2 dni tym ze budem cely den pocuvat reci sponzorov, aby som si potom za ich peniaze mohol dat vecer dve piva a ist spat, to je fakt zbytocne, ja si pivo zaplatim aj sam, sponzora na to nepotrebujem.

ak nezdielate tento nazor tak kludne mozeme spravit 2 akcie, jedna pracovna a druha volnocasova. rovno hovorim ze pracovnu podporim vsetkymi desiatimi, predbezne je dohodnuta na Gejdak v Ruzomberku, ALPI-only, bez sponzorov, organizaciu zabezpeci zrejme Gyro. ak niekto (steve) spravi volnocasovu akciu, absolutne nemam nic proti, ale ja to vynecham, necitim to tak ze by prave teraz bol spravny cas na oddych.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 15:49 #99385
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

pixall wrote: ›ahojte

ak sa mozem vyjadrit za seba, silno podporujem aby stretnutie bolo tentokrat iba pracovne, iba pre clenov ALPI, a bez ucasti sponzorov, a aby sa na nom riesili vyhradne a iba otazky tykajuce sa tohto nasho podnikania a zivobytia, v strukturovanej podobe (okruh tem uz presiel uzsim kruhom ludi a je viacmenej jasny).

IMHO, ten kto sa chce ist sankovat, lyzovat, raftovat, bazenovat, saunovat, atd, nech si zoberie priatelov a rodinu a nech ide, ale nech sa to nespaja so stretnutim ISP ako jeho napln. lebo cim zaujimavejsia volnocasova aktivita, tym menej ludi bude na prednaske (to uz je viackrat otestovane). organizovat stretnutie providerov, na ktorom sa okupeme, podla mna postrada zmysel, kupat sa moze kazdy kedy chce, nepotrebuje k tomu vsetkych dalsich ISP. to ze sa nachadzame v jednom hoteli vobec ale vobec nic neriesi, ked tam 20 ludi drieme na prednaske sponzora, 20 sa moci v bazene, a 10 drieme na izbe po opici. moj cas je vzacny, a zeby som stravil 2 dni tym ze budem cely den pocuvat reci sponzorov, aby som si potom za ich peniaze mohol dat vecer dve piva a ist spat, to je fakt zbytocne, ja si pivo zaplatim aj sam, sponzora na to nepotrebujem.

ak nezdielate tento nazor tak kludne mozeme spravit 2 akcie, jedna pracovna a druha volnocasova. rovno hovorim ze pracovnu podporim vsetkymi desiatimi, predbezne je dohodnuta na Gejdak v Ruzomberku, ALPI-only, bez sponzorov, organizaciu zabezpeci zrejme Gyro. ak niekto (steve) spravi volnocasovu akciu, absolutne nemam nic proti, ale ja to vynecham, necitim to tak ze by prave teraz bol spravny cas na oddych.


spravme to na dva dni, bez sponzorov a takto...

prvy den:
- only alpi, cisto pracovne... myslim, ze za par hodin preberieme co treba a spojime to s kvalitnym obedom a volnym pokecom, ktory sa natiahne podla potreby.

druhy den:
- pre kazdeho, vratane alpi a ostatnych, ktory maju chut troska vypnut a zabavit sa s kolegami z rovnakeho oboru. ziadne skolenia, len cisto volna diskusia, kazdy jak chce a kde chce. ci to bude v bazene, ci v lodke, ci na motokare, proste zabavka.

suhlasim s pixallom, ze sponzorov podla mna netreba. uznam, ze ked dojde niekto, kto vie ponuknut nieco dostupne, zaujimave (nie meracie pristroje za miliony a switche za tisice) a vyhodne pre vacsinu providerov. ziadne zbytocne omacky, len aby niekto prispel do sponzorskeho. ja osobne nevidim vyznam sponzorskeho. aj tak sa to len prepije v bare (pijem malo a ked, tak mna polozia 3-4 panaky a som hotovy - to si rad zaplatim).

kto sa neciti na zabavu, alebo si pripada stary, alebo je pod papucou, moze odist po prvom dni a kto chce troska vypnut s chalanmi z oboru, uzit si troska zabavy, tak ostane na dalsi den. kazdy si vsetko zaplati sam co skonzumuje, co vypije a co si uzije.

tricka, pera, tasky, katalogy, cd-cka a hovadiny, ktore sa rozdavaju nepotrebujem.

kto je teda za to, aby sme prvy den spravili only alpi a druhy den zabavka a volny pokec?

edit: este som zabudol... pri prichode by sme sa rovno zlozili tych par drobnych na nejaku prezentaciu miestnost a veci okolo toho. tiez only alpi. alebo sa to da hradit z clenskeho. mne je jedno...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 16:22 #99386
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

myslim ze pixal to napisal dobre a aman to dotiahol do idealnej podoby.
nie som uz teraz v stave, ze chcem chodit po stretnutiach sa iba opijat.
potrebujem stretko kde sa veci prediskutuju a vyriesia.
osobne by som na stretko zobral aj mojich chalanov nech sa uvolnia. ja sa uvolnovat nepotrebujem Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 17:22 #99387
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

kubiik wrote: ›myslim ze pixal to napisal dobre a aman to dotiahol do idealnej podoby.
nie som uz teraz v stave, ze chcem chodit po stretnutiach sa iba opijat.
potrebujem stretko kde sa veci prediskutuju a vyriesia.
osobne by som na stretko zobral aj mojich chalanov nech sa uvolnia. ja sa uvolnovat nepotrebujem Smile


ok, skuste navrhnut 2-3 terminy a mozme skusit odhlasovat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 20:14 #99388
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ja mam fakticku pripomienku, ze ked bolo ALPI ako podmnozina SKFREE stretka, tak sa nikdy ALPI-only diskusiu nepodarilo udrzat ani na dve hodiny. ked sa spoja dve akcie na jednom mieste a v bezprostredne nadvazujucom case, nedaju sa zaroven aj riadne oddelit. ja osobne som momentlane za ALPI-only akciu pretoze su tu vazne veci ktore treba riesit, a uz fakt nie je cas na to, aby sme sa zase len tak stretli, posrandovali, popili, a na zaver sa dohodli, ze sice sme nic nevyriesili, ale ze dohodneme dalsi termin o pol roka a tam sa pokusime to (ne)riesit zas. viem ze niektori dalsi maju na toto velmi podopbny nazor, ale ked chcu tak ho tu budu prezentovat sami, nechcem sa tu stavat do pozicie ze hovorim za vsetkych. a aby to nevyznelo blbo, nemam zaujem sa separovat, ale v ramci ALPI jednoducho potrebujeme priestor na to aby sme mohli nerusene prediskutovat okruh tem ktore su otvorene, bez pridavnych oci a usi, to je cele.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 20:25 #99389
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Hotel v jasnej cca 20e ubytko a v cene aj konferencka. Zajtra idem za nim ze ci a ako plati
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 22:57 #99391
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ja plne súhlasím s prezidentom združenia, na ožieračky ste už starí (a vlastne už dávno ste boli), na to máte kamarátov z mokrej štvrte.

V žiadnom prípade tam ľudia mimo ALPI nemajú čo robiť.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 11. SKFREE - ALPI  PostPosted: 21.06.2012 - 23:47 #99392
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

gyro wrote: ›Ja plne súhlasím s prezidentom združenia, na ožieračky ste už starí (a vlastne už dávno ste boli), na to máte kamarátov z mokrej štvrte.

V žiadnom prípade tam ľudia mimo ALPI nemajú čo robiť.


kokos, ale kto rozprava o ozierani???
alebo inak sa spytam... ked si chces gyro a pixall troska oddychnut, odreagovat sa, vypnut, zabavit sa so znamymi / kamaratmi, proste troska vypadnut - tak co robis?
lebo podla mna ked clovek skoci do tatralandie, nejakeho bazena, na bowling, tenis, biliard, alebo motokary, tarzaniu a bohvie co este, tak to nie je hriech a nie je na tom nic zle. neviem, ja mam na zivot iny nazor.

ale stale pripominam, ze som zato, aby sa prvy den venoval plne only alpi a dalsi den kto chce ostane a kto nie, moze ist dalej makat domov. a nechapem preco by sa to nedalo spravit takto...

nie ze by som sa vas chalani chcel dotknut, ale co vy robite ako vo volnom case??? len makate a makate? lebo aj ja mam firmu, ktoru sa snazim zveladovat, mam rodinu, manzelku, dieta a predsa sa snazim si trocha uzit to, co zivot ponuka. chodite vobec na dovolenky, s partiou chalanov aspon raz za cas von do mesta na kofolu?
lebo takto ked sa narychlo zamyslim, tak zelmar, steve, mtec, airbilly, 421, kubiik a kopec dalsich ma teraz ani nenapada - tak mam pocit, ze vsetci rozmyslaju v tomto smere podobne ako ja. alebo sme podla vas vsetci stale deti?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)