Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:18


ako na sikmu neskridlovu strechu...

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Author Message
Chalan
Post subject: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 11:56 #97159
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
caute, potrebujeme osadit na strechu domu kt. je mierne sikma (nie je skridlova, ale plocha pokryta tatrafolom...) stojan s vyskou cca 2m, tak aby tyc bola kolmo. pripadne nieco na hreben tej strechy... alebo nejaku omega konzolu s odstupom aspon 50cm a do nej 3m tyc tak aby presahovala aspon 2m nad strechu a 1m by bol ukotveny do omage konzol. ako to riesite vy? samozrejme co najlacnejsie jedna sa o pripojenie len jedneho klienta, kde bude jrc 24 extreme antena... diki za kazdy tip...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 12:34 #97160
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
to preboha kde tu mame taky dom ktory je s tatrafolom a je to sikme?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 12:47 #97161
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
tym fatrafolom som si neni isty, zdalo sa mi to ako nejaka folia... ale mierne sikmu strechu mame aj my tu doma, kde nastavovali 3poschodia a je to asi fatrafol... a pod tou foliou su asi uz len laty lebo ked sa po tom chodi prehyba sa to Smile takze deje sa tu vselico...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 14:37 #97162
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Nemozes to ukotvit niekde na bok do mura alebo hranola?
Robit klientovi na akejkolvek streche diery je koledovanie si o pruser.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 17:11 #97163
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

veru, ja by som do strechy tiez dieri nerobil.Raz som riesil podobny problem a nakoneic som ukotvil konzolu o komin a kabel viedol poprinom,bola tam mala medzera kde sa spajal komin so strechou.Ale oni tam asi nemaju komin ze Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 17:35 #97165
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

na mur 2 konzoly s uchytom na tyč, odhodene 40cm od steny a ideš.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 18:35 #97168
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ziadne diery do strechy chalani co ste sa zblaznili? Smile omega konzoly su predsa na fasadu, tam treba ten odskok aspon 50cm a tyc 3m s tym ze 1m by bol ukotveny a 2m by presahovali, len to sa blbo robi a treba tam vyskove rameno lebo z okna ci zo strechy sa to robit neda... mna skor zaujimala trojnozka ci sa taka robi na sikme strechy, ta by sa polozila na hrubu gumu a zatazila kvadrami ale nikde som taku trojnozku na hreben strechy ci sikmu strechu nenasiel, neviete o niecom?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 18:44 #97170
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

normálka, zobereš 3jitý hliníkový rebrík, AKU príklep a ideš.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 06.03.2012 - 19:26 #97172
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Chalan wrote: ›ziadne diery do strechy chalani co ste sa zblaznili? Smile omega konzoly su predsa na fasadu, tam treba ten odskok aspon 50cm a tyc 3m s tym ze 1m by bol ukotveny a 2m by presahovali, len to sa blbo robi a treba tam vyskove rameno lebo z okna ci zo strechy sa to robit neda... mna skor zaujimala trojnozka ci sa taka robi na sikme strechy, ta by sa polozila na hrubu gumu a zatazila kvadrami ale nikde som taku trojnozku na hreben strechy ci sikmu strechu nenasiel, neviete o niecom?


kamarat ma taku trojnozku na streche zatazenu dlazobnymi kockami,ale to mu niekto pozvaral.Za par ecok by ti to mohli niekde zvarit z dakych rurok,alebo inych profilov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 07.03.2012 - 10:04 #97185
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
midnight_man wrote: ›normálka, zobereš 3jitý hliníkový rebrík, AKU príklep a ideš.


problem je v tom ze je to vysoko, tri poschodia plus ked to ma trcat 2m nad strechou tak mozme ratat 4ri poschodia a teda cca 12m, ja osobne by som na taky rebrik neliezol Smile cize jedine plosina... nevie niekto o niekom kto to v bratislave ci okoli poziciava za rozumne peniaze?

tu je ta strecha
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 07.03.2012 - 10:43 #97186
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

A pripadny servis po letnej burke? Da sa ist na strechu napr cez stresne okno? Ak ano tak tamadial, lahnut si na strechu a vrtat bud z vonku alebo z vnutra ak je sietka z vonku aby toho vela neodpadlo ale radsej z vonku. Nie je tam nahodou este aj polystyren?Popripade 12m rebrik ja aj mam ale som z ineho konca republiky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 07.03.2012 - 11:04 #97187
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
pokial je kde sa na streche naviazať tak sa po lane spustíš dole nvŕtaš konzole a je to .... Wink

Alebo trojnožku od Zelenaka , kocky prevŕtaš durch , dáš si navariť závitovku na nejaké platne , a tými závitovkami to dáš do vody .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 07.03.2012 - 11:15 #97188
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

tak tak ako pisal thomas;
respektive ak im to nevadi mat pri okne, pouzit nasledovne vpravo nad oknom a vpravo pod oknom napriklad:
http://www.csatshop.sk/product/kps50-9096/
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 07.03.2012 - 12:47 #97189
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
na drobneho v dubravke je jeden dom kde sme navrtali do podlahy na streche stoziar a nikomu nic nevadi Razz ale tak fatrafol tam nie je.. je to este poctiva strecha s asfaltovymi tymi onymi kde su nasypane kamienky Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ako na sikmu neskridlovu strechu...  PostPosted: 07.03.2012 - 14:54 #97191
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Chalan wrote: ›nevie niekto o niekom kto to v bratislave ci okoli poziciava za rozumne peniaze?


moze to byt neuveritelne, aj tazko pochopitelne, ale staci do googla zadat "prenajom plosin".... my sme napriklad zoparkrat volali firmu z tohto odkazu http://www.prenajomplosin.sk/ z vychodu slovenska, ale maju tak adresu aj priamo v bratislave.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)