Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:49


Ispadmin databaza

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
m-tec
Post subject: RE: Ispadmin databaza  PostPosted: 07.05.2012 - 22:27 #98679
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aby som sa ukludnil, gratulujem nasim v perfis hokeji. Esteze som si mal kde "vymlatit" energiu.... vrrrrrr
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
janik5G
Post subject: RE: Ispadmin databaza  PostPosted: 19.06.2012 - 21:51 #99354
Basic


Joined: Jan 06, 2012
Posts: 54

Dnes mi zacal isp admin po prihlasovani vypisovat toto neviete co to znamena ? snad mi tu niekto skor poradi ako odpisu z ispadminu
Could not successfully run query (SELECT * FROM cable_routers WHERE api_fatal_err = '1' && rtrtype = '2' && api = '1') from DB: Table './ispadmin/cable_routers' is marked as crashed and should be repaired
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Ispadmin databaza  PostPosted: 19.06.2012 - 22:11 #99356
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
janik5G wrote: ›Dnes mi zacal isp admin po prihlasovani vypisovat toto neviete co to znamena ? snad mi tu niekto skor poradi ako odpisu z ispadminu
Could not successfully run query (SELECT * FROM cable_routers WHERE api_fatal_err = '1' && rtrtype = '2' && api = '1') from DB: Table './ispadmin/cable_routers' is marked as crashed and should be repaired

Kamarát a čo tak pozrieť ispadmin wiki ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Ispadmin databaza  PostPosted: 19.06.2012 - 22:13 #99357
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
mas v picovi DB chystaj sa na najhorsie. Nejake inkonzistencie, najcastejsie ide do vecnych lovist hdd, alebo mozno len sposta chyba programera modulu ktory mohol rozmrdat db...ale urcite ti to na skvelom supporte pana S. objasnia za par sekund

Smile

Chlapci dolezite DB treba mat na normalych serveroch s normalnym raidom to vsetko x2 a este aj zalohovane aspon kazdy den niekam do chuja...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
janik5G
Post subject: RE: Ispadmin databaza  PostPosted: 19.06.2012 - 22:24 #99358
Basic


Joined: Jan 06, 2012
Posts: 54

Chlapci dolezite DB treba mat na normalych serveroch s normalnym raidom to vsetko x2 a este aj zalohovane aspon kazdy den niekam do chuja...[/quote]

zelmar jedine s tymto tvojim nazorom sa stotoznujem mam tam rocny dell server samozrejme z hardwarovym raidom a aj zalohovanie mimo

len technika mam na dovolenke tak snad clapci z ispadminu pomozu
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
janik5G
Post subject: RE: Ispadmin databaza  PostPosted: 20.06.2012 - 13:29 #99364
Basic


Joined: Jan 06, 2012
Posts: 54

Dnes do deviatej to opravili bola poskodena databaza sice som sa nedozvedel preco sa to stalo ale hlavne ze to uz ide
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)