Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 20:06


Nové ISP FÓRUM !

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics. This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
distrox
Post subject: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 13:52 #104312
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
asi mi chýba ISP fórum len pre ISP!!!! Takže otvorím LEN PRE ISP na ISPFORUM.INFO.
Prístupy nebudú verejné, budú len len základe autorizácie po registrácii a overení ISPčkárov.
Pošlite mi príp. emaily, nech Vas postupne zaregistrujem
Have a nice day all
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 14:46 #104313
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
Zostávame v spolupráci s SKFREE, len je potrebné sa odseparovať z dôvodu ponechania vlastného backgroundu medzi ISP-čkármi z dosahu očí zákazníkov a ďalšej širokej verejnosti.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 15:28 #104314
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

v spolupraci, znamena z mojho pohladu, ze s niekym spolupracujem, tj. ked neviem predat inak a chcem si robit reklamu, tak zaplatim 100e alebo kolko mgxovi a "spolupracujem"

ak nemam na to, aby som zaplatil nejake drobne, a nahulvata tu vynukujem tovar ktoreho som dealerom a mgx mi to zmaze, tak sa ospravedlnim a idem robit nieco ine, ale mu za tu reklamu zaplatim a hanbim sa dva dni v kute

najvacsia trapnost je na fore ktore som zneuzival, napisat ze zakladam ine forum Smile a dovod ponechat si vlastny background je tiez fasa Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 15:29 #104315
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

hm hm, historia sa snad bdue opakovat donekonecna Wink slovaci ktori ste este nezalozili vlastne ISP forum, prihlaste sa u sudruha zincicu...

toto je asi stvrty-piaty pokus o tu istu vec za posledne ~3 roky, a davam mu asi taku istu sancu ako predchadzajucim...
www.uz-ani-neviem-co.xx - long long time dead
www.uz-ani-neviem-co-2.xx - long time dead
www.ispforum.sk - dead
www.lokalnyisp.net - almost empty...

ziadne forum sa nestane dobrym a pouzivanym vdaka inej domene alebo inej verzii phpBB, ale len a len vdaka jeho prispievatelom. no a od roku 2003/4 kedy vznilo SKFREE, sa doba posunula uplne inde, nova krv medzi lokalnymi ISPckarmi uz takmer nevznika, a ak aj vznika, tak zapasi s problemami, pretoze trh je uz oproti stavu pred 10 rokmi uz riadne nasyteny, a aj ceny su vyrazne nizsie nez boli. stari ISP harcovnici uz detskymi a pubertalnymi stadiami vyvoja presli, uz vedia to co potrebovali vediet, sami uz informacie nepotrebuju hladat tymto sposobom. a zaroven x-krat zazili situaciu, ked pomahali a radili inym, zacinajucim, a zistili ze sa im to ani v najmensom nevracia (ani len vdakou ci reciprocitou), takze nahodili selektivny sebecky rezim a maju v pazi nejake fora aj vymenu skusenosti. takze v takomto fore si dnes mozu vymienat skusenosti akurat ludia ktori chcu nazdielat DSLku so susedmi cez wifi, a nechce sa im precitat manual.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 16:02 #104316
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
Nie vážne, nebuďťe úzkoprsí. Nikomu som sa nesťažoval za mazanie príspevkov a argument beriem, ale vyvraciam ten dôvod. Ja tu vychádzam práve aj z tých podnetov, že sa tu často rozoberajú aj veci, ktoré nemajú byť na očiach verejnosti a títo to tu vedia. Spoluprácu s SKFREE som mal na mysli priame prepojenie fór ak sa majú ISP veci preberať " v komornej atmosfére" nech sa to tam odkloní a rozoberá tam. Moderovanie pokojne a rád ponechá, ale niekomu zodpovednému, napr. nejakému GURU odtiaľto, ktorý má naozaj relevatné poznámky k témam a bol by to ochotný robiť. ( ale nie je guru ako guru Smile ) .a sú to rozumní prispieivači.
Nedovolím si dehonestovať SKFREE z akéhokoľvek dôvodu ( vr. rešpektovania mazania príspevkov ). Osobne sa bavím denne s množstvom ISP na SK ( čiastočne aj z okolitých krajím HU, AT, CZ ) a práve toto čo som písal, je dôvodom nového fóra.
Vôbec nemá byť ničím kommerčné. Ak si tam chce niekto niečo predať, nech si predáva, v na to určenej sekcii, ale hlavne nech je to prínosné pre nás ISP ako je aj SKFREE, len ale pre uzavretú komunitu. Ja stále vravím, že si cením to množstvo prispievateľov na tomto fóre, len to má priveľmi public formu.
Fóra nech sú prepojené s istými typmi príspevkov, vr. akcií organizovaných pod taktovkou SKFREE ... toto nemá byť "konkurencia" alebo potreba živiť si ego. Kto ma pozná vie, že toto nikdy nebolo mojim štýlom a rád vždy pomáham hľadám spoločnú cestu za spoločným úžitkom.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 19:11 #104318
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

pixall wrote: ›hm hm, historia sa snad bdue opakovat donekonecna Wink slovaci ktori ste este nezalozili vlastne ISP forum, prihlaste sa u sudruha zincicu...

toto je asi stvrty-piaty pokus o tu istu vec za posledne ~3 roky, a davam mu asi taku istu sancu ako predchadzajucim...
www.uz-ani-neviem-co.xx - long long time dead
www.uz-ani-neviem-co-2.xx - long time dead
www.ispforum.sk - dead
www.lokalnyisp.net - almost empty...

ziadne forum sa nestane dobrym a pouzivanym vdaka inej domene alebo inej verzii phpBB, ale len a len vdaka jeho prispievatelom. no a od roku 2003/4 kedy vznilo SKFREE, sa doba posunula uplne inde, nova krv medzi lokalnymi ISPckarmi uz takmer nevznika, a ak aj vznika, tak zapasi s problemami, pretoze trh je uz oproti stavu pred 10 rokmi uz riadne nasyteny, a aj ceny su vyrazne nizsie nez boli. stari ISP harcovnici uz detskymi a pubertalnymi stadiami vyvoja presli, uz vedia to co potrebovali vediet, sami uz informacie nepotrebuju hladat tymto sposobom. a zaroven x-krat zazili situaciu, ked pomahali a radili inym, zacinajucim, a zistili ze sa im to ani v najmensom nevracia (ani len vdakou ci reciprocitou), takze nahodili selektivny sebecky rezim a maju v pazi nejake fora aj vymenu skusenosti. takze v takomto fore si dnes mozu vymienat skusenosti akurat ludia ktori chcu nazdielat DSLku so susedmi cez wifi, a nechce sa im precitat manual.

Michal diky, normalne som sa z chuti zasmial na večer Laughing . Palec hore, lepšie by som to nenapisal.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
distrox
Post subject: RE: Nové ISP FÓRUM !  PostPosted: 29.08.2013 - 19:30 #104319
Basic


Joined: Aug 05, 2011
Posts: 53
Location: Žilina
.... veď o tej sebeckosti. Tiež by som vedel rozprávať. Ale môže niekto povedať, že som mu neporadil, keď sme debatovali mimo fóra? Nie všetko išlo sem na fórum, keďže sa to radšej preberalo mimo neho a to práve preto, že sa skoro každá téma aj napriek pravidlám často-krát zvrhla a hneď bolo v téme hafo balastu od tých, čo mali žiaľ len pocit napísať..aj keď hocičo ale museli to sem capnúť. Veď jasne, že toto nemá byť všetko ako univerzálny support 24/7 pre všetky brandy, ale uzavretejšia forma tomu naozaj trošku chýbala. Mňa je tiež v práci ubíja vysvetľovať tú istú vec 5x denne svojim zákazníkom ( myslím teraz zákazníkov ISPčkárov ) ale samozrejme si beriem od nich ich postrehy a skúsenosti a odovzdávam ich ďalším. No a práve tam som celým mieril, mať en bloc takéto témy len tým koho sa to týkať má. No samozrejme nič nové vymyslené, ale hlavne to nechápať nesprávne. Stále prichádzajú nové veci a spôsoby implementácie, tak len nech sú pohromade bez zbytočností okolo toho.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics. This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)