Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 11:13


Ponuka Mikrotik - traffic grapher by IP, web content blocker

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
orin
Post subject: Ponuka Mikrotik - traffic grapher by IP, web content blocker  PostPosted: 03.06.2015 - 13:49 #109139
Basic


Joined: Apr 19, 2004
Posts: 159

Nasa frma hlada riesenie pre Traffic grapher na linuxe podla IP a protokolu /HTTP, FTP, POP3/ Mal by pracovat v bridge mode, t. j. medzi hranicnym routerom a vnutornou sietou. Mal by pocitat mnozstvo stiahnutych dat na uzivatela /100 userov/ a prepojit tento system s aplikaciou na vytvaranie grafov, aby menezer videl kto kolko stahuje cez http, pouziva stream radio a pod. Idealna je schopnost on-demand vytvorit graf - hitparadu najvacsich stahovacov, ktora sa v case meni.
Schopnost filtrovat vybrane web stranky je nutnostou. Kontakt: romco.sk@gmail.com
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Ponuka Mikrotik - traffic grapher by IP, web content blocker  PostPosted: 03.06.2015 - 14:14 #109141
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

zdravim, nieco podobne by sa siklo aj mne...napis mi prosim PM ak sa ti niekto ozve...popripade by sme sa vedeli poskladat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Ponuka Mikrotik - traffic grapher by IP, web content blocker  PostPosted: 03.06.2015 - 21:49 #109143
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

rado3105 wrote: ›zdravim, nieco podobne by sa siklo aj mne...napis mi prosim PM ak sa ti niekto ozve...popripade by sme sa vedeli poskladat...


co ja poznam ale je to dost drahe len tak pre info:
http://www.barracudanetworks.cz/barracu ... AtdK8P8HAQ

Ma to napojenie aj na AD a da sa tma zakazovat a pozerat co kto ako pozera a pracuje..Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: Ponuka Mikrotik - traffic grapher by IP, web content blocker  PostPosted: 04.06.2015 - 18:27 #109153
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

planet ma plno takychto hraciek ...
http://www.asm.sk/zbozi/mh-2300-multiho ... p-qos.html

dokonca ma aj taky fireval, cez ktory si videl aj komunikaciu ce rozne IM, len ma nenapada presny nazov...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Ponuka Mikrotik - traffic grapher by IP, web content blocker  PostPosted: 05.06.2015 - 07:30 #109157
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

za 1000 EUR ti to nakodime a odsuportujme...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)