Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 19:12


silnejsi wifi router do bytu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
JOFO
Post subject: RE: silnejsi wifi router do bytu  PostPosted: 02.05.2017 - 10:04 #112829
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Z 841N som dokazal dostat cca 60Mbit/s realneho prenosu.. samozrejme pri velmi priaznivych podmienkach Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: silnejsi wifi router do bytu  PostPosted: 08.05.2017 - 22:42 #112839
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
chalani nasadil som na horne 3. poschodie tl-wr841 v mode AP. na druhe stredne poschodie som dal tl-wa500g v mode repeater... signal mal na wr841 cca -65 ked sme ho dali na 1ve kde bol problem so signalom ma -85 co je bieda...

problem so signalom maju na 1vom poschodi, chcel by som wa500g nahradit wr841 s ddwrt ale ten nema repeater mod ale len virt. ap... staci teda wlan nastavit na klient alebo klient bridge? a potom vytvorit virtualne ap a nastavit rovnake ssid a heslo? a treba davat aj mac toho hlavneho ap? alebo tam si uz viem dat aj ine ssid?

pripadne ak by som chcel pridat dalsi repeater ako to spravit? hore ap, v strede repeater na horne ap a dole repeater na stredne ap? nepaci sa mi to cele, je nahovno ked sa neda tahat kabel...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: silnejsi wifi router do bytu  PostPosted: 09.05.2017 - 12:32 #112841
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Riešením by ešte mohlo byt použitie AP WDS módu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)