Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.04.2024 - 09:11


Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 12 of 21 < 1...9101112131415...21 >
Author Message
asdewq01
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 19.10.2013 - 20:11 #104773
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

midnight_man: dik Smile
Thomas: nuz to je caro monopolu nieto kam ujst clovek moze akurat drzat hubu a krok... serverovna mi sla vcera 11h na centralu, dva sajty asi po 5h..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 19.10.2013 - 20:22 #104774
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Tak to som rad ze tu sme na SSE Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 20.10.2013 - 13:05 #104776
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ale to len tento rok je taký blbý . už je to cez 7 rokov čo sa hráme na internet a dokopy za 6 rokov sme nenabehali na agregáte tolko čo tento rok .
Najhorší bol jeden areal kde sme nemali elektrinu dva týždne každý deň 8-10 h . Lebo výmenu trafa a všetkého okolo neho robili všeho všudy dvaja ľudia .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 20.10.2013 - 14:46 #104777
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

... a preto mam na vacsine sajtov manazovane upsky, dialkove ovladanie napajania vsetkych zariadeni, a zalozne baterie na cca 15 hodin.... v serverovni je generator s autostartom, natankovany tiez zhruba na 15 hodin... ked robi energetika celodennu udrzbu, ani prstom nemusime pohnut. maximalne nadialku povypiname zariadenia ktore nemusia byt nutne zapnute (zalozne linky a tak)... uz som stary na to aby sme furt okolo niecoho pobehovali, investovanie do olova mi prinasa prepotrebny pokoj Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stefanf
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 09.12.2013 - 21:18 #105311
Basic


Joined: Máj 25, 2006
Posts: 213

JOFO wrote: ›Az take zaujimave to na dedinach byt nemusi. Napr u nas maju problemy aj s klasickym aDSL a znamy je len 200m od ustredne. Po skonceni viazanosti presiel tohto roku ku mne Smile
A takychto je viac. Ti co maju Telekom, tak prechadzaju kvoli cene. Posledny zakaznik, ktory prechadzal ku mne mi hovoril, ze posledna faktura od telekomu bola na cca 60 EUR.. Zazime to spolu Smile


tiez mam ludi co ku mne presli z DSL lebo ani v meste ako Moldava im tcom nedokazal dat spolahlivo ani 10 Mbit v bytovke. A to ked prisiel technik od T-comu ku mne do kancelarie ze ma neaky servis a na pocudovanie som zistil ze maju svoju skrinu u mna v kancelarii ze regalom s predavanym tovarom. bol som v riadnom uzase.Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 16.04.2014 - 22:20 #106350
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

http://www.zive.sk/clanok/95003/telekom ... e-lokality

som zvedavy co za obce pribudnu. Predtym robili tiez velky bum a este som nepocul cloveka ktory by takuto nejaku ""VDSL" sluzbu mal, dufam ze toto ich rozsirovanie dopadne podobne aj s tym ich uzasnym FUP limitom....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 16.04.2014 - 22:58 #106351
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Telekom s tym vela vody asi nenamuti.. Pojdu k nemu podla mna len nespokojni zakaznici alebo potom zakaznici s vymytym mozgom z reklam a akcii Smile
K telekomu mi odislo podla mojich informacii zatial cca 5 ludi.. Z toho traja nespokojni (dvaja sa po skonceni viazanosti vratili spat) a dvaja kvoli marketingu: jeden bol dochodca, ktoreho podomovy predajca presvedcil na Magio, hoci mal doma SkyLink aj Digi a druhy sa nechal ukecat na pobocke, ked si bral novy mobil a ponukli mu zlavu na DSL, ked sa upise na 2 roky Smile
Zato opacnym smerom prudia zakaznici castejsie Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 21:36 #106355
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

No ja som uz tieto dni dufal, ze sa nieco u nas preraba kedze mi 3 dni internel obcas vypadol a treti den skoro vobec nesiel
avsak ked som volal na poruchovu linku a poslali technika aby to vyriesil zistilo sa, ze to nieco iba skratovalo vo vedeni alebo ustredni co je aj mozne kedze posledne dni boli aj dost silne povertenostne podmienky cize vdsl nateraz stale nic...Very Happy
momentalne som aj spokojny s ich servisom kedze za cca 4 hodiny od zavolania to spojazdnili a kebyze sa skontaktujem osobne s technikom ale nie na poruchovu linku tak by to bolo mozno aj skor
kazdopadne tento internet mam 9 mesiacov a stalo sa to prvykrat aj to nie ich vinov ale vplivom vonkajsieho prostredia za tych 9 mesiacov som nemal internet ani raz spomaleny nie to este aby nesiel...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
asdewq01
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 22:35 #106356
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

jano55: a vooobec niesi blogger telecomu ze nie Very Happy .... 9 mesiacov? nechaj sa vysmiat... poveternostne podmienky? co im kable zo zeme odfuklo? alebo maju na stlpoch? no to sa potom nedivim... ale... nieco ako udrzba im nieco nehovori? wow... no to je ale skoda... vlastne je to super Smile... btw: len tento tyzden som riesil dvoch zakaznikov s dsl ktorym ta super dsl nefungovala a telecom samozrejme tvrdil ze je vsetko ok... este ze sme tu my mali aby sme vedeli ponuknut sluzby tym, ktorich naroky nezvladne telecom Smile takze uz su nasimi spokojnymi zakaznikmi.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 22:47 #106357
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

ja som iba zakaznik telekomu nic viac a ano mam net 9 mesiacov a zatial bol iba tento problem ktory okamzite odstranili a ako som pisal vyssie zo zaciatku som si myslel ze nieco iba robia ze mozno VDSL Very Happy az ked to bolo na treti den neunosne uz tak som volal...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
asdewq01
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 22:52 #106358
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

tak ti uctivo dakujem za informaciu o tom ako mal 3 dni telekom skrat na vstupe ustredne a nespoznal to na ziadnom monitoringu Smile hlavne nech teda tebe posluzi k spokojnosti Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 22:59 #106359
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

a co je na tom? ziadny internetovy provider ktorych som v minulosti mal nikdy sam od seba nezistil ze mam problem s internetom ale vzdy som to musel nahlasit co je myslim normalne cize nechapem z coho robis vedu a navise mozno som mal problem iba ja co je tiez mozne..
myslel som ze tato tema je o vdsl hlavne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
asdewq01
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 23:09 #106360
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

nerobim z toho ziadnu vedu Smile len mi prislo komicke ze mali 3 dni zavadu na svojom vedeni, nevedeli o tom a ty to vidis este ako pozitivum ze po ohlaseni to opravili... je rozdiel ked sa ti pokazi router a ked mas chybu na vedeni.. rozoberame stale vdsl a konkretne potencialnu spolahlivost... takze klidek Wink.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jano55
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 23:15 #106361
Basic


Joined: Aug 04, 2013
Posts: 90

ta zavada bola neuplna ze to islo avsak tie dva dni sa stavalo ze to vypadlo na 10min potom.zase islo a podobne az na treti den to uz bolo vyrazne ze to neslo skoro vobec cize ked to malo tie dva dni take drobne vypadky tak to asi ani nemali sancu postrehnut a na treti den ked to bolo uz od rana skoro mrrve tak som volal a clovek na druhej strane mi hned v telefone povedal ze nieco prerusuje spojenie a nakoniec aj to tak bolo niekde na vedeni...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
asdewq01
Post subject: RE: Telekom spusta VDSL2-50/5 Mbps  PostPosted: 18.04.2014 - 23:32 #106362
Basic


Joined: Okt 05, 2012
Posts: 41

sefinko pr ako stvorene sa snazis robit ale nepodari sa ti to... pretoze ak by to mali dohladovane tak ked sa niekde objavi alarm nemoze len tak zhasnut sam od seba Very Happy ... proste alfa omega telekom mal nieco pokazene, sam nevedel ze to bolo pokazene pretoze keby vedel tak to proaktive riesi, alebo druha sanca ze sa na to ktosi vyprdol (toto su zavery z toho co pises, ziadne moje presviedcania) a ked si ich informoval tak to opravili. Super si happy mas funkcny net a ja idem spat Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 12 of 21 < 1...9101112131415...21 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)