Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.04.2024 - 11:58


pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 5 12345 >
Author Message
Chalan
Post subject: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 11:10 #105847
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
dostali sme vyhrazny list zo zacatim pravneho konania ze sme neskoro poslali vyhlasenie o trzbach. dostal uz niekto pokutu? kolko davaju? je to odvodene od trzieb?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 11:20 #105848
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

to si dostal za minuly rok?

pretoze lehota je do 10. aprila
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 11:25 #105849
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja som sa minuly rok pozabudol, ale volal mi pan z TU, ze som na to zabudol resp ze to este nedostali a ze ak im do 7 dni neposlem, tak zacnu to riesit pravne... Poslal som hned a pokoj. Nevolali ti z TU v lete? Neverim, ze by zacali spravne konanie len tak.. jedine ze si nereagoval resp nemohli sa ti dovolat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 11:33 #105850
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
nie, nikto nam nevolal, prisiel nam len vyhrazny list az niekedy v novembri... sme ludia nechapem preco sa tak chovaju... pri tolkych starostiach co aktualne mam aj v rodine som si ani nebol vedomy toho ze to mam bez nejakeho vyzvania do toho datumu poslat...

ps: uz si spominam... v oktobry dosiel list ze sme neposlali, obratom sme poslali a teraz dosiel list ze zacali pravne konanie a v nom aj pisu ze sme trzby po oktobrovej vyzve poslali ale ze sme sa vraj nevyjadrili k nedostatku... ked sme im v tedy v oktobry volali nikto po nas ziadne vyjadrenie k nedostatku nechcel, zaujimali ich len trzby. To som im mal vtedy napisat ze som zabudol? ze som len clovek a ze prosim o odpustenie? nechapem to...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 11:54 #105851
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
midnight_man wrote: ›to si dostal za minuly rok?

pretoze lehota je do 10. aprila


ano za rok 2013 som to dostal...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 13:50 #105852
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

my sme to raz zabudli za jednu z nasich firiem a dostali sme 100Eur..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 13:55 #105853
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

Ja som sa im tiez raz ospravedlnil a potom to stiahlistiahli pokial je to po prvy krat je to v pohode
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 14:44 #105854
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

Ja som na to tiez pozabudol , poslal som vykaz , prisiel mi vymer kolko mam zaplatit , tak som vyplatil . O tyzden na to prisiel pozdrav ze bolo zacate spravne konanie a nakoniec prisla pokuta 150 EUR ... A to bolo vraj v pokute zohladnene ze som danu vec dal sam od seba do poriadku Laughing

Volme fika za prezidenta Idea
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 17:08 #105856
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
My sme tiež dostali 50 € za nevyplnenie nejakej štatistiky na čas . Najprv došiel niekedy v oktobri / novembri list s oznámením o začatí správneho konania a žiadali vyjadrenie , tak sa im odpísali že sory stalo sa ale bolo dodatočne vyplnené a odovzdané . A minulý týžden prišlo rozhodnutie s tým že síce bola štatistika odovzdaná týždeň po termíne , ale nakoniec bola tak pre tento krát je to len za 50€ splatné do 14 dní od doručenia rozhodnutia .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 17:22 #105858
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
podla coho davaju tie pokuty? ze by podla vysky trzieb? lebo rovnake nie su... je to nechutne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 21:00 #105862
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

Zalezi na regionalnom uradnickovy standardne FO - 200€ PO - 400€. Vsetci sa tvaria ze su tu pre vas no hold statnu kasicku treba plnit...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 06.02.2014 - 21:35 #105864
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

bob wrote: ›Vsetci sa tvaria ze su tu pre vas no hold statnu kasicku treba plnit...

Pokial si niekto nevsimol tak TU sa musel zlucit s postovym uradom. Kedze TU je uz dlhodobo v zisku a ostatne urady vratane toho postoveho v strate tak to treba zmenit a stiahnut TU do straty. Potom nejako treba tie peniaze dohnat.
http://www.posturad.sk
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 09.02.2014 - 11:48 #105883
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

ano dakujme ficovi a jeho lupeznikom...... som zvedavy kto poda na nich tresne oznamenie za vlastizradu, organizovanie zlocineckej skupiny...:
http://slovaksheep.tumblr.com/

tolkoto dokazov a tie krysy este nesedia a slusnych pracujucich idu zdierat..... nevolit znamena volit fica, lebo jeho volicska zakladna 20% dochodcov a 10% kupenych romskych hlasov je stala, meni sa len ucast pracujucich ludi, z ktorych stat zije...a ked ti nejdu volit vyhrava fico...v bb sa nasrali sli volit a nevyhral ficovec...takze sa treba spamatat a zaujimat o veci verejne a ked dame do poriadku vladu...taketo veci sa diat nebudu...
Nie je nahoda ze doteraz fico nesiahol na dochodky a socialne davky a invalidky, z ktorych ziju ti co nikdy nepracovali...naopak pre pracujucich co stratili pracu a pol roka chcu peniaze tak si musia odrobit niekolko hodin mesacne....ale co uz malokto chape ze sa to netyka nepracujucich parazitov (cize ludi co nikdy nepracovali)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 09.02.2014 - 13:06 #105885
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

Bohuzial realita je taka ze kazdy kdo tam je tak kradne a zmenit sa tourcite nezmeni mozes volet vsetky farby sveta aj tak je to na ..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: pokuta za vyhlasenie o vyske trzieb  PostPosted: 09.02.2014 - 16:29 #105886
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

uz sa to meni...zacalo to v BB, pockaj kolko sa tam usetri....a dalsie volby bude zmena obrovska...ak ho neodstrelia....len na posypovej soli usetril 10 milionov EUR:) a to je len mesiac...co je na urade...
https://www.youtube.com/watch?v=VxNyuETtvNA
Tu je príklad ako vlastné dotované firmy poskytujú služby drahšie ako externí...len preto, že si niekto mastí ruky....ale toto mastenie je evidentne choroba, ktorá dostihne každého psychicky labilného jedinca....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 5 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)