Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 21:52


RockShield pre rocket M5

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sCARAB
Post subject: RockShield pre rocket M5  PostPosted: 08.04.2014 - 14:04 #106315
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

http://www.*REKLAMA*.eu/det/sk/27/148/ ... -Rocket-M5

caute hosi , chcel by som sa opytat ci ma tento kryt nejake moc vyznamne opodstatnenie a ci sa to oplati nahodit na rockety. Mam prevazne sektorky 16/120 a pri scane mi kazda z nich chyta 20-30 inych sieti. Doteraz som nemal ziadny problem s rusenim tak sa len pytam ci to nahodit alebo zbytocnost. Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: RockShield pre rocket M5  PostPosted: 08.04.2014 - 14:45 #106317
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Toto ti urcite nepomoze s tym, ze naskenujes menej sieti. Skor to odtienis proti EM ruseniu od ostatnych zariadeni na sajte. Cize sa maximalne zvysi priepusnost. Ja rockety velmi nepouzivam, ale kebyze ano, tak toto nasadim, ved 12e v porovnani s cenou rocket+sektor je celkom zanedbatelne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: RockShield pre rocket M5  PostPosted: 08.04.2014 - 20:36 #106318
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

neos wrote: ›Toto ti urcite nepomoze s tym, ze naskenujes menej sieti. Skor to odtienis proti EM ruseniu od ostatnych zariadeni na sajte. Cize sa maximalne zvysi priepusnost. Ja rockety velmi nepouzivam, ale kebyze ano, tak toto nasadim, ved 12e v porovnani s cenou rocket+sektor je celkom zanedbatelne.


pouzivame vlastne shieldy na rocket a je to super vazne ked mas vela zariadeny na jednom bode tak sa oplati troska viac investovat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sCARAB
Post subject: RE: RockShield pre rocket M5  PostPosted: 09.04.2014 - 08:42 #106321
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Praveze vsade mam len rocket + sektor a to len jeden na vlastnom stlpiku , jedine co tam je na dvoch vyskovkach su GSM anteny od pomaranca .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)