Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.04.2024 - 19:35


4vl kabel solarix vs samsung?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 20.07.2014 - 15:27 #106994
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
s ktorym sa lepsie robi a ma lepsiu ohybnost?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 20.07.2014 - 17:10 #106996
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Chalan wrote: ›s ktorym sa lepsie robi a ma lepsiu ohybnost?


podla mna niet nad kvalitny solarix...
ako out kable sme uz skusali rozne znacky ale ani jedna nemala na kvalitny solarix....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 20.07.2014 - 17:37 #106997
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
http://www.solarix.cz/product.jsp?artno=70291045 to je on? je dokonca lacnejsi ako samsung...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 21.07.2014 - 05:37 #106999
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

urcite solarix
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kongo
Post subject: RE: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 21.07.2014 - 21:58 #107003
Basic


Joined: Jún 02, 2003
Posts: 167

Mali ste uz v rukach Samsung a Solarix ?
Plast u Samsungu sa mi zda byt viac odolnejsi. Mame ho nasadeny asi 5 rokov. Solarix (predpokladam, ze Kabelovna Decin) nevyzera zle mame ho nasadeny >2roky ale viac sa mi pozdava Samsung.
Samsung - PU plast (odolnejsi voci poskodeniu plastu)
Solarix - LSOH (ked ho narezes praskne)

to je moj nazor a skusenosti
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 22.07.2014 - 09:35 #107004
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
kongo no a s ktorym sa ti lepsie pracuje? ide prave o tie plaste... ktory ma lepsiu ohybnost? budem ich zatahovat do husich krkov ktore su celkom poohybane... budu v trubkach po celej trase takze na odolnosti plastu moc nezalezi...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kongo
Post subject: RE: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 22.07.2014 - 18:55 #107005
Basic


Joined: Jún 02, 2003
Posts: 167

Chalan, pokial ich ides zatahovat do husacich krkov, tak ti to je uplne jedno. Lacnejsi je Solarix pripadne ina znacka z KDP.
Uvediem priklad - pokial chcel oholit okabel od plasta, tak u Solarixu spravis kludne naraz aj >3m, ale u Samsungu musis stahovat plast po 20cm. Inak co sa tyka ohybosti a prace s vlaknami, tak je to uplne jedno. Trochu viac sa este prikladam k uchyteniu Samsungu v kotve (mam tusenie, ze Solarix casom trochu povoli a je nutne kabel dosponovat).
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: 4vl kabel solarix vs samsung?  PostPosted: 23.07.2014 - 09:22 #107016
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

mame rovnake skusenosti ako kongo

original samsung ma lepeny kevlar na plast, tym padom sa nenatahuje a na dlhsie pohodlne stahovanie plasta treba specialny nastroj
vsetko ostatne co sme mali doteraz v rukach ma kevlarove vlakna volne v plasti, tym padom - kedze uchyty kabla su viazane iba na plast - dojde postupne k jeho natiahnutiu

pri zatahovani do husich krkov je to zrejme jedno, nemame s tym skusenosti
my davame aj do stien mikrotrubicky a tam to ide ako po masle
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)