Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 11:55


Konzoly a odrusovace

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 6 123456 >
Author Message
novacik
Post subject: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 04.07.2015 - 09:57 #109333
Basic


Joined: Mar 30, 2015
Posts: 7

Ahojte neviem či to tu môžem pridať ale začal som vyrábať konzoly a odrušovače pre niektoré zariadenia.Ak by mal niekto záujem tak si to môže objednať priamo u nás. Pripravujem aj ďalšie produkty po dokončení ich tu pridám. Ďakujem
http://shop.steelnet.sk/
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 04.07.2015 - 14:43 #109334
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

http://lokalnyisp.net/viewtopic.php?f=2 ... f4081f8a27

hodil som ti to aj tuto

velmi podarene kryty, klobuk dolu
taketo nieco tu chybalo a vlastne doteraz som sa cudoval ze sa toho nejaky strojar nechytil...

na tie kryty na nanostation by nebolo zle keby mali tie limce sirsie a taktiez tam chybaju asi horny a dolny limec....

kludne s tym oslov ludi aj na: www.ubnt.com/forum
a forum.mikrotik.com

taktiez ispforum.cz

urob si tam platby cez paypal a mozes mat uspech...


Este by ma zaujimalo ci by si vedel vyrabat kryty na rocket M5 ci uz na jirous 24dBi extreme alebo aj na nanobridge.....

a taktiez radom na rocket dish a mikrotik dish http://www.gowifi.co.nz/antennas/dual-p ... sh-pa.html

tie konzoly su na srobovanie do steny?
tu mas konzolu od csat za 6.13e
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 04.07.2015 - 17:26 #109335
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

a este by pomohli nejake kryty na rb912/rb911 na ubnt sektorky, jirous 24extremy..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novacik
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 05.07.2015 - 09:45 #109336
Basic


Joined: Mar 30, 2015
Posts: 7

Ďakujem za postrehy a návrhy ako zdokonaliť naše produkty a teší ma to. Vrchný kryt na loco a nanostation je vo výrobe takže akonáhle príde dám ho na stránku. Radomy na nanobridge a nano beam už sú len ešte doriešim detaily a pridám ich na stránku. Konzoly sú na stenu ale vo výrobe sú aj na rúru. Nápadov mám veľa. Bolo by dobré ak by ste vy ako skúsení isp poradili kde je najväčšia trhlina v týchto produktoch a ja sa ju pokúsim opraviť. Ešte raz ĎAKUJEM za povzbudivé slová.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 05.07.2015 - 16:30 #109337
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

neviem o krabici na rb911 na jirous alebo rocket dish...a taktiez neviem o rradome na mikrotik dissh...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
intercooler
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 06:55 #109340
Basic


Joined: Jún 19, 2006
Posts: 67

mechanicke rozmery shieldov su len tak z brucha, alebo je za tym precizny matematicko-fyzikalny vypocet?
Ohnut plech v garazi vie kazdy, ale aby to aj plnilo ucel, soudruzi.

Mier.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novacik
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 09:42 #109341
Basic


Joined: Mar 30, 2015
Posts: 7

Ahoj Mechanické rozmery shieldov niesu len tak z brucha sú navrhnuté tak aby v maximálnej možnéj miere tienili zadnú stranu a bočné časti zariadenia. Nieje potrebný ani matematicko-fyzikálny výpočet stačí porovnať zakrytú plochu zadnej strany zariadenia a nedá mi nespomenúť že nemusíš demontovať zariadenie ak je už namontované. A ešte k tej garáži Smile. Tieto nevie ohnúť každý sú vyrábané cnc technologiou takže či 1 alebo 10000 kus stále bude rovnaký. Ako každý nový produkt aj iných výrobcov prechádza vylepšeniami tak ani ja nebudem spať a ponúknem vám stále to najlepšie. Verím že sa mi to podarí.Ďakujem aj za takýto názor.

Mier Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
intercooler
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 10:00 #109342
Basic


Joined: Jún 19, 2006
Posts: 67

Ok Ok, ja nechcem majstrom kecat do remesla. Urcite teda mate prepocitanu hlbku vniku pre material z ktoreho to vyrabate pre dane frekvencie. Taktiez ine vlastnosti ohladom sirenia elmag.vln su zohladnene, aby nedochadzalo k vlastnemu ruseniu atd. Tak snad to, co vyrabas, je aj naozaj "funkcne", nie len pekne a dizajnovo stylove Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Zuma
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 10:27 #109343
Basic


Joined: Jún 08, 2003
Posts: 27

"Mechanické rozmery shieldov niesu len tak z brucha sú navrhnuté tak aby v maximálnej možnéj miere tienili zadnú stranu a bočné časti zariadenia. Nieje potrebný ani matematicko-fyzikálny výpočet stačí porovnať zakrytú plochu zadnej strany zariadenia"

no já nevím, co na to řeknou soudruzi z CSAT-u Smile ...

intercooler - palec hore , jeden z mála, ktorý rozumie VF Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 11:07 #109344
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
csat ma ktomu vraj merania ale ajtak k tomu nemam moc doveru... ak by to bolo take super preco by to uz tak nevyrabali...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
novacik
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 11:11 #109345
Basic


Joined: Mar 30, 2015
Posts: 7

Mam uši dole, viete mi chlapi poradiť niekoho komu by som to dal prepočítať aby som mal istotu Ď za info chcem aby moje produkty patrili k špičke a týmto mi k tomu pomôžete Ďik za info.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 11:28 #109346
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
toto je na ich stranke "Sme prvý a zatiaľ jediný výrobca tieniacich krytov a reflektorov v SR a ČR , ktorý má parametre svojich výrobkov potvrdené meracím protokolom od akreditovaného laboratória ( VUS B.Bystrica )."
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 13:08 #109347
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

pekne prace, ale ako tu uz bolo pisane treba aby to splnovalo vsetky parametre a bolo to niecim odmerane, ze to ma len tieniacu cinnost a este viac to nerusi zariadenie....
Co sa tyka mojich napadov, podla mna v tychto krytov a konzolach je diera na drhu....
Kryty ako pisal rado a tak isto by som pri konzolach ocenil (co si musime sami vyrabat) takuto nejaku:
http://www.mravec.sk/tovar/stoziare-drz ... ecial.html

ale mensiu a lahsiu aby proste sme boli schopny u zakaznika pokial treba dat sxt vyssie tu predlzovaciu konzolu uchytit aj na malu konzolu....
Niekedy staci aj o polmetra zdvihnut a dokaze to spravit divi...

tuto konzolu co tam mas:
http://shop.steelnet.sk/index.php?id_pr ... er=product

tu velmi chvalim toto veru chyba aby som nemusel skladat vseliake plastove co su v asbise alebo neviem ake nemotorne a skladatelne pohyblive konzoly, ale len proste jeden cely kus kde som schopny to aj priamo prisrobovat na stenu a pekne si bud s locom alebo sxt regulovat vysku.... super napad a testoval si ci to v pohode ta vacsia udrzi aj sextant???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novacik
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 06.07.2015 - 13:58 #109348
Basic


Joined: Mar 30, 2015
Posts: 7

Ahojte Ten výskumní ústav v BB oslovím a dám to otestovať. K tým konzolám sortiment určiťe časom budem rozširovať ale potrebujem sa trochu odraziť. Konzola ktorú máš na mysli je stavaná na Nanostation ale pevnostne určite udrží aj sextant preto som rad že reagujete pretože nieje problém do tejto konzoly na ďalšiu várku urobiť otvor aj pre sextant a konzola bude ešte univerzálnejšia.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Konzoly a odrusovace  PostPosted: 07.07.2015 - 00:01 #109349
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

http://lokalnyisp.net/viewtopic.php?f=3 ... af786#p437

taketo nieco keby si tiez vyrabal, nebolo by od veci..toto je od pana stouraca, celkom v pohode len tie sroby (zavitove tyce) som si dorabal na jirousku....

nepotrebujes tam ziadne merania, len to nahadzes do krabice aby to bolo male, lahke, lahko demontovatelne....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 6 123456 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)