Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.06.2024 - 15:08


DSL cenovo dole nepojde....

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mirecnet
Post subject: DSL cenovo dole nepojde....  PostPosted: 06.11.2009 - 12:55 #76665
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Podľa Schulza v prípade DSL už nie je priestor na väčšie znižovanie cien. Firma nemá ambíciu konkurovať lokálnym providerom s nízkymi cenami, sústrediť sa chce na kvalitu služieb....

http://www.zive.sk/spravy/t-com-tv-cez- ... fault.aspx

Novy slogan T-comu:
Za 1 € ziskate len Cinsku hracku, ktora sa rozpadla uz v tovarni.
Za 1 € ziskate len chlpaty sveter co hrizie aj ked sa nan co i len pozriete.

Krasna narazka na lokalnych ISP Very Happy

Dalej:

Zriadenie za 1 €, prve tri mesiace za 1€ a wifi router za 1 €...
Az potom zacnete mastne platit Very Happy Len sa musite najpred riadne zaviazat/upisat Very Happy

Zaujimalo by ma preco chce T-com tak strasne dat Magio na satelit. Asi sa konecne zbadali, kde su ostatny DVB-S a kde je ich variant IPTV Magio co ma 40 tisic zakaznikov. Len obycajny Skylink ma 700 000 zakaznikov. A to neratam vsade pritomne DiGiTV, CSlink a UPC direct,....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: re  PostPosted: 06.11.2009 - 17:20 #76675
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Je to zavadzanie zakaznikov, poznam mnozstvo ludi ktorych t-com okaslal alebo sa nechali oklamat ich pochybnymi reklamami. Minule som bol na ich stranke pozeram ze internet za 1E pozriem lepsie a to pre prve 2 ci 3 mesiace inak nejakych 20E. Mohol by im protimonopolny nasolit peknu pokutu, uz si dovoluju moc.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: re  PostPosted: 06.11.2009 - 17:26 #76676
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

rado3105 wrote: ›Je to zavadzanie zakaznikov, poznam mnozstvo ludi ktorych t-com okaslal alebo sa nechali oklamat ich pochybnymi reklamami. Minule som bol na ich stranke pozeram ze internet za 1E pozriem lepsie a to pre prve 2 ci 3 mesiace inak nejakych 20E. Mohol by im protimonopolny nasolit peknu pokutu, uz si dovoluju moc.

Mali by zakázať takéto ponuky v štýle prvé mesiace platíte toľkoto a potom toľko. A zmluvy uzavreté by im mali pozmeniť tak aby to maly na celú viazanosť za cenu na začiatku.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: DSL cenovo dole nepojde....  PostPosted: 06.11.2009 - 19:35 #76678
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

kto by to mal zakazat,kto ma dnes prachy ma vsetko
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)