Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.06.2024 - 12:57


Časté požadovanie overenia (facebook)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
midnight_man
Post subject: Časté požadovanie overenia (facebook)  PostPosted: 12.04.2012 - 23:43 #98120
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Registrujete niekto, že facebook a google pýta čoraz častejšie overenie cez kaptcha??? Mám správy, že na niektoré verejné IP sa vyžaduje overenie keď sa niečo publikuje na FB, pripadne hlada na google. Sú to interné blacklisty facebook a google serverov...žiadne verejné na internete.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Časté požadovanie overenia (facebook)  PostPosted: 12.04.2012 - 23:49 #98121
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
maš natovaných moc ip pod jednu verejnu , si to rozhádž tak aby ty išlo z jednej public max 50 zákazníkov .
Toto sa tu už v pripade googlu preberalo , a podobný problem ma aj icq alebo skype talže facebook tiež nebude vínimkou ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Časté požadovanie overenia (facebook)  PostPosted: 12.04.2012 - 23:53 #98122
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

o tomto viem...ja osobne som za IP kde je asi 30 ludi...hm. obcas pyta facebook overenie. Sranda je, že mi volal klient (kamarat) ktory je za inou IP...dokopy je ich tam asi 5??? a že často facebook pyta overenie hm.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: Časté požadovanie overenia (facebook)  PostPosted: 14.04.2012 - 17:52 #98176
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
odo mna tiez dnes pytalo overenie, verejnu IP mam priamo na PC
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
axik
Post subject: RE: Časté požadovanie overenia (facebook)  PostPosted: 17.04.2012 - 10:31 #98245
Basic


Joined: Apr 04, 2012
Posts: 7

staci aby jeden zakaznik mal zavireny pc.. overenie od googlu zacne pytat cca po 5tich neuspesnych pokusoch o lognutie na google account..
btw kontrolujete/filtrujete niekto na svojich sietach smtp protokol? koli odosielaniu spamu
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Časté požadovanie overenia (facebook)  PostPosted: 17.04.2012 - 12:56 #98250
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

jj...taky zakaznik ide do spam listu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)