Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.05.2024 - 05:40


ISP forum

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 4 < 1234 >
Author Message
Dikobraz
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 08:23 #27791
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
To goose: Aj ja som to zacal ako hobby a ani reklami sme nemali. Chceli sme siet do 30 uzivatelov. Ale nejak sa nam to vymklo z ruk. Sme dvaja partneri a obaja robime ako hlavnu cinnost uplne nieco ine. Ja mam autodieli a kolega pracuje v SPP.

Inak som to myslel len so srandy.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rezen
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 08:34 #27792
Basic


Joined: Máj 09, 2005
Posts: 83

kde sa ja hrabem s mojimi 12 Smile userami.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 09:57 #27795
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

HMM ja ich mam tiez veelmi vela.Az hin 20 .No to neva ani ja nikomu nehovorim ze mam siet a na to ze som sa ucil sam od zaciatkov bez nejakeho druheho pomocnika tak je to celkom ok.Nik sa uz nestazuje na vypadky ako dakedy.Ale ako student som nezarabal aby som mohol kupovat 4,5 apciek ako nahrady za pokazene..
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ram_mstein
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 10:53 #27797
Basic


Joined: Júl 16, 2005
Posts: 60

Je dost naivne mysliet si ze takyto thread umozni komukolvek pristup na ISP fora. ISP imho prevadzkuje siet s tisickami userov a zije z toho, teda iste informacie nepusti von len tak. Myslim ze na skfree je dost priestoru spytat sa na cokolvek vratane "citlivych informacii" akurat si kazdy ISP rozmysli co von pusti co nie. Osobne by som sa velmi cudoval keby naozaj "citlive informacie" prenikli z ISP fora von a napokon nieje na to dovod, ved pre fungovanie sieti a skfree projektov to nieje dolezite Smile (na rozdiel napr. od troubleshooting a pod.)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 11:56 #27803
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ja som tiez este student mam na seti uz skoro 500 ludi, sme najvacsi v BB mozno aj na Strednom Slovensku, mame najvacsi Uplink v BB (10Mbit) a nemam pristup do ISP fora, aj ked som MGXkovi pisal. Sad Asi ma nieco proti mne Crying or Very sad
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 12:05 #27805
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

cao, samozrejme nic proti tebe nemam Smile, zial, len tvoj request musel niekde zakapat.
do skupiny som ta uz priradil.

na vysvetlenie:

pocet userov v sieti ani velkost spravovanej siete nerozhoduje. rozhoduje hlavne pocet postov v diskusii (napr. clovek s 12 postami o v ISP fore nema co hladat, ak to nezdovodni inym prinosom) a potom dodatocny bonus je prevadzka skfree siete a hlavne chut sa podelit s know-how s ostatnymi.

zial, vyzirky, ktore len cucaju a ziadne info nedavaju nema nikto rad Sad

PS: od 1.6.2006 by podla mna mohol byt limit pre ucast vo fore minimalne 250 postov. kto este nema, nech prida v publikacnej cinnosti (aj ked, niekedy je kvantita na ukol kvality).
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 12:20 #27806
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
HEHEEHEEEEE parada mam co citat Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 12:43 #27807
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
admin wrote: ›cao, samozrejme nic proti tebe nemam Smile, zial, len tvoj request musel niekde zakapat.
do skupiny som ta uz priradil.

na vysvetlenie:

pocet userov v sieti ani velkost spravovanej siete nerozhoduje. rozhoduje hlavne pocet postov v diskusii (napr. clovek s 12 postami o v ISP fore nema co hladat, ak to nezdovodni inym prinosom) a potom dodatocny bonus je prevadzka skfree siete a hlavne chut sa podelit s know-how s ostatnymi.

zial, vyzirky, ktore len cucaju a ziadne info nedavaju nema nikto rad Sad

PS: od 1.6.2006 by podla mna mohol byt limit pre ucast vo fore minimalne 250 postov. kto este nema, nech prida v publikacnej cinnosti (aj ked, niekedy je kvantita na ukol kvality).


a ja?
adminujem najvacsiu siet na zempline, uplink od 1.2 bude 36 mbit/s
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: hmmm  PostPosted: 14.01.2006 - 22:20 #27834
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Posts: 59 pridaj v publikacnej cinnosti, posli zo 3 clanky a rad ta tam priradim Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 14.01.2006 - 22:57 #27838
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
no ja som sa dost neskoro tu regol koli tomu ze som to moct necital sak google.com rulz ne Smile
co sa tyka publikacnej cinnosti tak vacsinou sa tu riesia dost jednoduche veci cize ma furt niekto predbehne no Smile
clanky neni problem, isteho casu som pisal na blackhole
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 07:56 #27843
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ked budes tak prispievat, ako sa vyhovaras, tak uz si v podstate clenom Smile

zatial cao.

mgx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
goose
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 08:04 #27844
Ucen


Joined: Nov 04, 2003
Posts: 544

mgx: si nam to nandal Smile ok.. trochu pridame ..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 13:34 #27861
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

alwarez: pozri, verim ze mas co v ISP fore ponuknut, pokial je pravda co si o sebe popisal, ale na druhej strane, vsetci co sme tam, ideme s kozou na trh a preto ak sa tam niekto ako ty bude hlasit, je silne pravdepodobne ze bude tvoj vstup vetovany, pretoze ako napisal MGX si este asi nikomu s nicim velmi nepomohol a tym padom ani nepreukazal, ze mas zaujem pomoct inym a prakticky mozes byt niekto kto by mohol doverne informacie pouzit voci nam (cele je to o predpoklade, ze napr. moj konkurent alebo zdieracsky dodavatel atd. nenapise 600 postov ktorymi pomaha kdekomu, aby zistil ze co v ISP fore kuchtime)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 13:39 #27863
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Quote: › cele je to o predpoklade, ze napr. moj konkurent alebo zdieracsky dodavatel atd. nenapise 600 postov ktorymi pomaha kdekomu, aby zistil ze co v ISP fore kuchtime


tymto si to vystihol uplne presne Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 13:54 #27865
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
ad. 600 postov:

- na fore niesom regnuty dlho
- ak nieco neviem pozriem man alebo sa spytam googla - nemusim tu postovat a nikoho otravovat s tym co si mozem najst sam
- vacsina veci ktore sa riesia na tomto fore su pomerne jednoduche, t.j. kym si pozriem ze tu je novy thread je uz na nho 5 odpovedi tak naco davat siestu

ad konkurent/zdieracky dodavatel

net poskytujem v Michalovciach a v Kralovskom Chlmci a podla vsetkeho som z tohto okolia jediny v tejto lokalite, cize asi moc konkurencia pre vas niesom, ked neveris sa presvec, web je www.dalnet.sk - chod na kontakt, moje meno je Daniel Benetin, tel. mas na stranke kludne mi zavolaj Smile
-------------------------------------
ak mas este nieco proti tomu aby som mal access do ISP fora povedz mozme si to vykecat, urcite to bude lepsie ako keby som mal tuna teraz postovat rozne blbosti, ked nieje komu ani kam, aby som ich mal aspon 600.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)