Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.05.2024 - 22:14


No co, bavi vas to ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
edusko
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 07:04 #77335
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

gyro vitaj v klube Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 07:26 #77336
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

slovanet uz nevykupuje stare zelezo?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 07:32 #77337
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

uz som ti to povedal...... nebud kokot. Mas slabi marketing. Jediny z nas mas sancu stat sa druhym antikom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 07:42 #77338
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Samozrejme ze viem kolko mam ludi a shaping naco ? 90 percent z nas uz neshapuje, mam FUP a shaping bezi len na "zafupovancoch".
Dovod preco to chcem predat je jednoduchy, niesom typ cloveka stvoreny na podnikanie, niesom dost tvrdy a nejdem ako sa hovori cez mrtvoly. Pojdem robit niekde do Slovanetu alebo ucit Smile.
... a ano podmienka je si nechat 4roch ludi z nasho timu zamestnanych po dobu minimalne 3 roky.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 07:43 #77339
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
yeager wrote: ›uz som ti to povedal...... nebud kokot. Mas slabi marketing. Jediny z nas mas sancu stat sa druhym antikom.

to je blbost
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 08:07 #77341
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
nebojte jeho to zas prejde mne uz BBX predaval pred troma rokmi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airnet
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 08:30 #77343
Ucen


Joined: Máj 05, 2005
Posts: 508
Location: Banov
to gyro: Ti jebeee, predat siet, je ako datg vlastne decko na adopciu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 08:41 #77345
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

kurva lidi, ale on to ma popici zle... vsak on pokryva po vacsine len mesto a to hlavne panelaky. tam ma najvacsi pocet zakaznikov. to co ma tie dediny, tak to su len zbytky. a v bb je uz orange s optikou, t-com s optikou a dsl, slovanet tam momentalne taha optiku a xxx dalsich providerov, ci uz mensich alebo vacsich. takze to asi horsie byt ani nemoze. a ziadny z tych velkych nema ani fup, prakticky ani agregaciu, stabilita siete je fakt vysokej urovni a pritom mas na vyber este aj tv a telefon. v pripade viazanosti alebo kombinacii tychto sluzieb aj vyborne akcie a to uz dorazi cloveka...

proste propagacia a vymyvanie mozgov jeho zakaznikov je fakt dost silna. t-com a aj orange zamestnavaju ludi, ktory chodia z bytu do bytu a prehovaraju vas, davaju vam specialne zlavy a vyhody, pricom samozrejme zhadzuju toho tvojho sucasneho providera. ani sa necudujem gyrovi, ze mu to lezie na mozog. viem ze vypovednych zmluv mu v kancli pribuda stale viac a viac, takze ho to depta.

v jeho mieste by som skusil pustit viac linky na uzivatela na optike, ideal nieco okolo 100 mbit (take cisla ludia radi vidia), zriadenie za zadarmo a nejake plus veci ako zopar mesiacov zadara a pod.
na stranke mas napisane, ze davas 33 mbit na lanke ale troscha vyssie pises, ze ich neobmedzujes. tak teraz to je vlastne ako?

no ale v kazdom pripade si myslim aj ja, ze jeho siet ma vacsiu hodnotu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 08:54 #77346
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
421 wrote: ›thomas nie, nie a nie....gyro nie je normalny...ved aj preto sem dopisuje, ak kupis jeho siet, musis sa zaviazat, ze budes zamestnavat tych alkacov co chodia s nim na stretka, ja som s nim chcel tiez jednat ale gyro nevie kolko ma zakaznikov ale vie aky ma celkovy konekt. Z jeho obratovych cisle mi vyslo, ze hrdinske reci o tom, ze neobmedzuje a neshapuje su iba blud ako zakryt nezvladnutie siete. Zatial mi to vychadza, ze ma menej zakaznikov ako ma moja siet a viac ako dvojnasobok mojho konektu. Takze optimalizacia je na mieste....alebo vymena generalneho riaditela:-).



gyrov problem je v tom že ich je jak hadov, síce výhodné v tom že poberú polovicu tomboly na stretkach ale k efektivite firmy to moc nepridáva.
gyro jednoducho nevie povedať bohužial chalani ideme optimalizovať takže s niektorými sa budeme musieť rozlúčiť . nevie to spraviť , má na to svoje dôvody a viem ho pochopiť, na toto treba nestrannú osobu ktorá bude za toho zlého. personalistika je ale však len jedna z vecí ktoré by bolo treba optimalizovať. k úplnej optimalizácii by bolo treba v prvom rade spraviť kompletný audit a potom sa môžeme baviť o konkrétnych problémoch a ich riešeniach. nie je to síce druhý antik , ale bbx má solídne základy na ktorých sa dá stavať a dotiahnuť to ďalej. nebolo by to prvý krát čo by som sa pustil do komplet prekopania nejakej firmy a optimalizácie jej chodu. v priebehu pár dní viem dať do kopy tým ľudí ktorý by spravili kompletný audit a na základe ktorého by bol vypracované plán reštrukturalizácie a optimalizácie firmy .
jedným z riešení by mohol byť práve audit a nehať niekoho nezainteresovaného aby porobil poriadky , aby bol niekto iný ako gyro za to hovado , za toho zlého... vulgarizmy radšej vynehám.

421 wrote: ›
PS: odkaz pre steeveho: baca v bratislave a ovce na donovaloch, z toho pistik syru nenarobis Smile


tak dslkar má čo hovoriť .
ja mám tú výhodu že mna tu nič nedrží , sa môžem zobrať a ísť kam chcem a mojim hafanom by tiež viac vyhovovali donovaly kde by si sneh aj užili a nie ako tu raz do roka, aj to tak , že aha takto nejak vyzerá sneh.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 21:34 #77366
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ja neviem ako to gyro cele xce urobit ale ...... aj chalani v bbx si musia uvedomit ci naozaj robia na 100perc. a ci by nemali radsej zavadzat v inej firme. Riesenim je aj to ked si gyro zamestna "psa" jednoducho toho zleho co urobi poriadok, nemoze vsak nikoho obmedzovat, ze musis niekoho zamestnavat este 3 roky. Ved ak su chalani dobry v BB si robotu najdu a ak nie tak naco zavadzaju v bbx. Poznate moj problem a pretriasalo sa to tu vela krat. ja som bol do firmy pozvany prave na tuto zlu pracu, robit toho zleho psa. No a nakoniec sa to otocilo prave proti jednemu z majitelov, ktory ma tu dlhodobo ociernoval. Bol jednym z najhorsich clankov vo firme, bol admin a staval az o 10tej, nie raz nam odrezal siet rano o 3tej ked robil pokusy. Ja som ho postavil pred hotovu vec, nebude robit admina a koniec. Spolumajitel, konatel mal som nahaku. Maximalne ma mohli vyhodit. No a spolumajitelia suhlasili s mojim navrhom len sa mu to bali povedat....... takze gyro neboj sa pozametat.....maximalne ta vyhodia:-)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 21:39 #77367
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ano pamatame sa ....

ale ked si to vezmes ked by ti odrezal siet o 3 poobede by ta to asi viacej nepotesilo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 22:25 #77373
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

preto vstaval o 10 rano lebo do noci do 3 robil tie pokusy? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 24.11.2009 - 22:52 #77375
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pani nebudem sa uz k tomu vyjadrovat Smile len neviem co povies uctovnicke s firmy, ktora ma od teba garant a vola ti rano o 7mej, ze surne potrebuje robit uhrady.....Mila pani odpocinte si dnes dopoludnia, pretoze nasi technici este spinkaju a nebudeme ich kvoli vasmu vypadku internetu hadam budit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 25.11.2009 - 08:08 #77378
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ako v pohode viem ze sa to tu rozoberalo az moc zivo. ale je mi divne ze teraz hovoris admini a predtym admin. Predpokladam ze uz v tom case si mal niekolko predanych garantov a ak na celu siet si mal jedneho admina nebolo by od veci sa zamysliet aj nad tym poctom toho admina. ale ok pokusim sa ta chapat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
To[m]aS
Post subject: RE: No co, bavi vas to ?  PostPosted: 25.11.2009 - 20:31 #77422
Basic


Joined: Sep 14, 2005
Posts: 18
Location: Basnká Bystrica
biznis , kamari , kamarati = toto by som uz v zivote nespajal dokopy.... toboz nie robit s kamaratmi, jedine formalne vztahy na pracovisku, pridem, urobim odidem... a nestaram sa.... este 2 roky tu v bb a par ludi ktory tu este maju svedomie a nie srdce s kamena budu spominat na stare dobre casy, ja na ne spominam uz teraz, niektori len zacnu.. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)