Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 18:39


Prijimac k Skylink karte

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
rcp
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 22.01.2010 - 20:16 #79770
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
tazko posudit, ako by sa dalo vysvetlit toto:
"alebo u právnických osôb len pre individuálnu potrebu konkrétnej fyzickej osoby, ktorá je v pracovnoprávnom vzťahu k tejto"
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 00:39 #79771
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

no jo podmienky hovoria v jednotnom cisle, takze pravnicka osoba musi zakupit kartu pre kazdu osobu zvlast.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 09:30 #79772
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Nejak sa to tu rozbehlo Laughing ,este jedna otazka ,na aku kartu alebo ako mozem pozerat primu legalne cez satelit?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 10:21 #79773
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Legalne nemozes, ale mozes si kupit CSlink kartu a pri aktivacii karty zvolit CR a pojde ti. Legalne to nie je z toho dovodu ze Prima nema prava na cezhranicne vysielanie.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 11:26 #79778
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
to je zaujimave, prave som skusil nejake karty:

1. SKYLINK registrovana na SK obcana, balik multi, (novsia biela karta) - prima ide, nova ide
2. SKYLINK registrovana na SK obcana, bez balika multi, (novsia biela karta) - prima ide, nova ide
3. SKYLINK registrovana na SK obcana, bez balika multi, (starsia modra karta) - prima ide, nova ide
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 12:29 #79781
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

rcp wrote: ›to je zaujimave, prave som skusil nejake karty:

1. SKYLINK registrovana na SK obcana, balik multi, (novsia biela karta) - prima ide, nova ide
2. SKYLINK registrovana na SK obcana, bez balika multi, (novsia biela karta) - prima ide, nova ide
3. SKYLINK registrovana na SK obcana, bez balika multi, (starsia modra karta) - prima ide, nova ide

Zaujimave buduci tyzden montujem tak zistim ci mi tiez pojde prima a nova Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 19:16 #79788
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

prima aj nova ide montujem to skoro kazdy den
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chamurapi
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 21:59 #79789
Basic


Joined: Jan 12, 2005
Posts: 269

edusko wrote: ›prima aj nova ide montujem to skoro kazdy den

nevyskytujes sa v okoli Pezinka? potreboval by som aj ja rozbehat Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 22:11 #79790
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

sak to nemoze byt problem... uz som rozbrhaval satelit viackrat a nebol nikdy problem to naladit Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chamurapi
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 22:15 #79791
Basic


Joined: Jan 12, 2005
Posts: 269

JOFO wrote: ›sak to nemoze byt problem... uz som rozbrhaval satelit viackrat a nebol nikdy problem to naladit Smile


tiez som si myslel, viem teoreticky kam to smerovat, uz 3 hodiny tu s tym laborujem a kvalita signalu furt 0
mam prijimac Ferguson 6900, neviem co robim zle
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 22:18 #79792
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

to sa stalo raz aj mne... tiez som si myslel ze to dobre smerujem, ale nakoniec sa ukazalo ze kamos ktoremu som to ladil mi udal zly orientacny bod (zle mi ukazal sever Smile )
ked som nasel sever, tak to bolo do 5 minut naladene Smile
podstatne je zvolit si dajaky transponder na ktorom bezi napr STV alebo Markiza a ladit na nom... najlepsie s H polarizaciou
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chamurapi
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 22:39 #79793
Basic


Joined: Jan 12, 2005
Posts: 269

JOFO wrote: ›to sa stalo raz aj mne... tiez som si myslel ze to dobre smerujem, ale nakoniec sa ukazalo ze kamos ktoremu som to ladil mi udal zly orientacny bod (zle mi ukazal sever Smile )
ked som nasel sever, tak to bolo do 5 minut naladene Smile
podstatne je zvolit si dajaky transponder na ktorom bezi napr STV alebo Markiza a ladit na nom... najlepsie s H polarizaciou


to by problem byt nemal, info mam z google maps a smerujem sa podl orientacnych bodov v dedine,
len tak pre info ak mi sila signalu skace stale okolo 90% len kvalita je furt nula tak mozem vylucit chybu pristroja?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 23.01.2010 - 22:52 #79794
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

http://www.dishpointer.com/
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 24.01.2010 - 01:51 #79796
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
wolf14 wrote: ›Chamurapi skus toto
http://www.dishpointer.com/


to je super - presne toto som potreboval Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Prijimac k Skylink karte  PostPosted: 24.01.2010 - 08:28 #79797
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
mam uz teda pri satelitoch nieco odskakane a naozaj zistujem, ze ten stary dobry komunizmus bol OK, system vyucovania, vyber predmetov a pod....o com vlastne pisem az ozrejmim, no o tom, ze namiesto nejakeho stupidneho predmetu typu krestanska vychova, kde moju dceru presviedcaju, ze je ako frantisek z asisi / frantisek z asisi sa neumyval a necesal, hned som si to bol vydiskutovat s ucitelkou / nas ucili napriklad brannu vychovu. A tam nam dali do ruky kompas a buzolu a naucili nas co s nou. Ja dnes idem na montaz satelitu a mam pri sebe iba kompas. Pani ziaden merak za stotisic, obycajny kompas. Naladenie anteny niekedy trva aj 5min. Ak je montaz zlozitejsia, to znamena, ze satelit. antena je niekde daleko od TV prijimaca, tak nosim este zo sebou mam pocit, ze 7palcovy TV a jeden levny SAT za 3OEur, az to doladim hned na streche. A tie komentare tych ludi, minule tu bol chalan 4 hodiny nam to ladil Smile a pod...cize niekde sa 4 hodiny modlia k panubohu a niekto ma buzolu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)