Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 04.06.2024 - 12:21


ISP forum

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Author Message
kiwi
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 14:36 #27881
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

alwarez:

som z vychodu ako aj ty, takze sa kludne mozeme strenut a pokecat Smile

rozumiem tomu, ze na vacsinu tvojich otazok tu odpovede nenajdes a takisto nemas chut rozoberat nastavovanie nejakych 100 korunovych smejdov, ale... kazdy z nas, co sme v ISP, sa donekonecna snazil a niektori este aj snazia odpovedat tym novym, ako na to atd

okrem toho asi na vsetky zakladne otazky co sa tyka zakladanie siete odpovedu uz su

navrhujem ti teda skusit nieco ine, napr. VOIP server

netvrdim ze je lahka tema alebo dokonca ze je to na jednom cloveku, ale co keby si skusil prezradi ako to robis ty, ake to malo uskalia, atd

existuje pomerne velke pole, kde sa da realizovat, ale stoji to samozrejme cas a energiu, ale o tom, alebo aj o tom je skfree
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 15.01.2006 - 14:44 #27884
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
voip som zatial neriesil, lebo tuna este nieje na to klientela, pocitam ze mozno tak v maji-juni v 2007 ked nebude tolko roboty sa to zacne riesit, momentalne som doriesil vlastny dynamicky shaping (kedze nikto z skfree to so mnou riesit nechcel) a idem sa pustit do hracskeho web portalu na poziciavanie counter-strike servera kde by casom mali pribudnut aj dalsie game servre ako warcraft, lineage atd.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 31.01.2006 - 10:20 #29130
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
Username Posts
bob 79
krtko 106
rafa 138
vasof 60

clenovia ISP fora...

cize sa pytam, preco ja potrebujem mat aspon 600 postov a 2,3 clanky aby som mal pristup do ISP fora?
mam pocit ze tam je pristup skor podla toho kto koho ako pozna a nie podla know-how a tiez mam taky pocit ze po tomto poste ma tam asi velmi chciet nebudete
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 31.01.2006 - 10:28 #29132
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
alwarez wrote: ›Username Posts
bob 79
krtko 106
rafa 138
vasof 60

clenovia ISP fora...

cize sa pytam, preco ja potrebujem mat aspon 600 postov a 2,3 clanky aby som mal pristup do ISP fora?
mam pocit ze tam je pristup skor podla toho kto koho ako pozna a nie podla know-how a tiez mam taky pocit ze po tomto poste ma tam asi velmi chciet nebudete
a na co sa tam chces dostat? myslis ze sa tam dozvies nieco viac ako tu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 31.01.2006 - 10:34 #29134
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
odkial to mam vediet ak tam nemam pristup?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: dodatok  PostPosted: 31.01.2006 - 10:46 #29135
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

#cize sa pytam, preco ja potrebujem mat aspon 600 postov a 2,3 clanky #aby som mal pristup do ISP fora?

Daniel, pisem ti posledny krat takto verejne (pre dalsiu komunikaciu prosim PM) ..Ty asi nechapes jednu vec. Zatial si neurobil nic, co by ta kvalifikovalo na to, aby si clenom ISP fora bol.

Kym nieco pre to nespravis (neratam blbe otazky, ake tu kladies), tak to aj tak zostane.

PS: Nechapem, preco niekomu stoji za to vrtat do toho, ze napr. rafa s 130 postami ma pristup do ISP fora. Ako som uz povedal: nie je to len o postoch, staci urobit nieco pre skf. Napr. dlho sa tu pretriasa VOIP server.
Pekna prilezitost na projekt...

Mgx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 31.01.2006 - 11:11 #29137
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

rafa je okrem ineho polovicka SI-cka a tym je asi povedane vsetko ked sa pozries na to, co SI-cko pre nas vsetkych urobil
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 31.01.2006 - 18:54 #29155
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
to alwarez:
bob je sučastou našej firmy )))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 17:28 #29187
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

alwarez wrote: ›odkial to mam vediet ak tam nemam pristup?


no ked ta to tak zaujima
mozes sa opytat ocom je ISP forum.
aby si potom mohol kludne spat..

v skratke je to aj o :
cennach,
ako riesit connectivitu ale nie typu DSL a nat pre susedov
alebo ako ziskat rovno do sixu apod zalezitosti

ak nexces byt riadny ISP su tieto info uplne pre teba zbytocne
okrem toho clovek ak tam ma pristup
ma pristup k informaciam
ktore by nemali byt uplne free(free!=skfreee) Smile lebo to v buducnosti moze postihnut ludi ktory pustili cenu a tak donutili dat inemu ISP
tiez taku
aj ked inemu ISP taku cenu dat nexceli ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 18:10 #29189
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
slonik wrote: ›
ak nexces byt riadny ISP su tieto info uplne pre teba zbytocne


ty si robis srandu? mame najvacsiu siet na zempline. najdlhsia trasa je od humenneho po ciernu nad tisou, skoro 90 km (7 hopov), konektivita 34 Mbit/s od Orange.
Kedy podla teba budem ISP?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
coolpanther
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 19:37 #29196
Basic


Joined: Sep 06, 2005
Posts: 236
Location: Praha
Ked sa tu tak zacitavam do tychto prispevkov, zistujem ze par ludi nerozumie preco to je ISP forum. Zenie ich zvedavost a nie primarna potreba riesit veci ktore sa riesia na ISP fore. To potom idem aj ja vykrikovat, chceeem do ISP fora!!! Mam na sieti 20 ludi na cierno a XY prispevkov a som zvedavy a citim sa ako ISP.... Very Happy divne. Ja osobne som bral ISP forum ako forum pre clenov siete SKFREE mozno je to moj milny nazor, ale co by som robil tam kde nepatrim. Doporucujem to tak robit aj niektorim dalsim...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 20:50 #29201
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
alwarez: dve veci...
1. pokial sa niekam snazis dostat silou-mocou, je to podozrive a nebudi to doveru ani v tych ktori o tom rozhoduju

2. pokial budes utocit voci uzivatelovi rafa tak si tym jedine zabezpecis to ze na tvoj vstup do fora uplatnim svoje pravo vetovat ho... (a ona sa tam aj tak dostane, akurat ze mozno sa bude musiet prihlasovat ako ja)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 21:27 #29203
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
si: napisal som to z jedneho jedineho dovod a to preto ze mi niekto napisal ze by som mal mat aspon 600 prispevkov aby som sa dostal do ISP fora, inak nemam proti tym ludom nic lebo viem, ze su tuna ovela dlhsie ako ja a viac pomahaju skfree ako ja, kedze som tuna zatial junior.

EDIT: do isp fora som sa pytal preto, lebo tuna neni nic pre mna, co potrebujem tak si najdem, myslel som ze v ISP fore sa rozoberaju praktickejsie veci ako spokojnost s konektom od isp, ceny a nejake dalsie veci kde by som sa mohol niecomu poducit ale aj pomoct so serioznym problemom a nie s problemami typu aku antenu mam pouzit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 21:38 #29205
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
To alwarez: V ISP fore sa neprebera nic prakticke. Preberaju sa tam financie, najmi, pravo a podobne veci. O linuxe a podobnych veciach sa tam nic nepise.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: ISP forum  PostPosted: 01.02.2006 - 21:40 #29206
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
uz budem pokojnejsie spavat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)