Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.05.2024 - 05:10


co sa deje?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 5 < 12345 >
Author Message
pixall
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 17.09.2009 - 07:17 #75241
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

spominal som tento thread kolegovi z alpi a pozrite co mi poslal

http://www.ispforum.info

mozete sa registrovat, admin konto mam momentalne ja v maili, budem ale velmi rad ked sa tie admin prava rozdelia medzi viac ludi, nepotrebujem byt jediny kto ma kluce od miesacky Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 17.09.2009 - 07:57 #75243
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

presne takto som to predstavoval. otazkou je ci tvoj kolega bol taky chytry alebo niekto cudzi to tu cital a chcel predbehnut gyra. ked je to vasa domena tak vsetko ok, ale ked nie, tak radsej by som sa spoliehal na niekoho koho poznam...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 00:55 #75277
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
tak som sa regol, system je nejak troska pomaly, ale to bude asik mojim PC a trosicka narocnejsou grafikou .... len mi pride troska nedomyslene znova komplet verejne TOPIKY, ale verim ze sa vsetky tieto veci utrasu a zvoli sa spravna forma moderacie a registracie
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 09:24 #75283
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
to nebude tvojim PC ... asi to bezi na niecom slabsom, pripadne slabej linke ...

o ispforum-cz sa staraju dlhobo a tak to aj vyzera
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 14:51 #75297
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
rcp wrote: ›myslim, ze tu uz mal zakrocit moderator ............


mimochodom, v celom fore okrem ISP sekcie som nasiel dvoch moderatorov:
fleq - sekcia Hardware - posledny prispevok 9.11.2007
popo - sekcia Pripojenie na regiony - posledny prispevok 13.11.2006


potom je tu este grupa "MODERATORS", ktorej clenmi su:
mgx, kiwi, cobain, si, robert


ano som moderator no mozem moderovat akurat tak skupinu alebo sekciu MODERATORS ci ako sa to vola a este mozem moderovat svoje prispevky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: dodatok  PostPosted: 18.09.2009 - 17:00 #75302
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

kedze som kajakoval v zahranici, napisem len strucne:

1. neviem co tu pletiete hosting mojich zakaznikov s skfree.net, skf.net bezi na zeleze co dal kiwi a s mojim serverom ktory bezal v BA to nema nic spolocne. v ramci optimalizacie nakladov som vsetky hostingy presunul na 3rd party, aby som sa nemusel natahovat s kontrolou logov a podobnych blbosti Smile

2. vypadky mysql = zjavne narazame na problemy resouces, resp. configu, ale v logu som zatial nic nenasiel, ale budem patrat...mysqladmin ping sa vsak tvaril ako alive.

3. samozrejme, ISP si mozu spravit vlastne forum a hadzat tam po sebe nic neriesiace sracky. To bol jeden z dovodov, preco odisli kiwi a si-cko a ja mam chut spravit to iste. forum necham bezat, ale kto chce 24x7 dostupnost, nech sa spolupodiela na nakladoch ak nie, tak nech laskavo drzi hubu.

4. skfree.net je pre vsetkych uzivatelov, nie pre (radoby)ISP.

5. posledny clanok je z maja 2008. skoda ze okrem jedneho som vsetky pisal ja. takze kym nezacnu prispievat aj ini ludia clanky nebudu. aj tak je vsetko zaujimave po anglicky na webe. kto nevie citat, nech ide do skoly

dakujem za pochopenie...

mgx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 17:12 #75303
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
mgx pokial je to fakt len o tom železe som ja a kopec ďalších ludí poskytnúť hosting na svojich serveroch ,
určite lepšie riešenie ako zmeniť fórum a toto nehať zapadnúť prachom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 17:29 #75305
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
pixall wrote: ›spominal som tento thread kolegovi z alpi a pozrite co mi poslal

http://www.ispforum.info

mozete sa registrovat, admin konto mam momentalne ja v maili, budem ale velmi rad ked sa tie admin prava rozdelia medzi viac ludi, nepotrebujem byt jediny kto ma kluce od miesacky Wink

Fajn, regol som sa. Este mi prezrat ako sa tam pridava topic, nikde nevidim nic.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 17:57 #75311
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ok, skusme dat dokopy poziadavky na skfree.net, aby z toho nebol zasa nic neriesiace nic.

1. hw - ak sa najde niekto ochotny dodat dostatocne vykonny hw alebo hosting, sem s nim. podmienky upresnime PMkom, s bartrom napriklad banner na hlavnej stranke nie je problem.
2. upravy po stranke sw - prosim napisat pripomienky (zrusit temy+navody, nechat len forum...nesuhlasim).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 18:32 #75312
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Moja pripomienka je : vytvoriť podkategorie pre jednotlivé kategórie (hlavná kat. Troubleshooting pod. kat Alix, Linux, Mikrotik,Bullet atď. ). Vyriešiť skupinu tlačidiel na každom poste, tak aby sa zobrazovali len tie, ktoré má užívateľ vyplnené. Login do fóra urobiť cez SSL. Ja viem, že linux môže mať s tým problém, ale čo je lepšie nedostať sa do fóra alebo aby heslo užívateľa získala neoprávnená osoba (napríklad nezabezpečené AP). Vylepšiť odpovede na posty.Myslím, že lepšia orientácia by bola keby to bolo organizované do stromovej štruktúry. témy súvisiace so zabezpečením AP a iných zariadení, by malo byť viditeľné len po prihlasení.
Samozrejme by malo byť upozornenie, že použitým návodov z tejto stránky je na vlastné riziko.

To je všetko.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 18.09.2009 - 23:16 #75320
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
mgx a poprosím vekový limit na min 15 rokov a pred registráciou IQ test a ten uplatniť aj na registrovaných kto neprejde zmazať ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 16:08 #75325
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Skoda, ze myslienka skfree: "Skfree je projekt neziskovej broadband telekomunikačnej siete v Slovenskej Republike" na slovensku nikdy nenadobudla realnejsieho rozmeru, ako napriklad v cechach. Postupne sa to zmenilo na "ISP" forum, kde ak niekto poradi zacinajucemu "wifistovi" ostatny ho zdrbu, ze co radi dslkarom...mozno bude lepsie, ked ISPcka odidu na svoje vlasne ispforum a tu ostanu ty, ktorym je jedno ci sa pyta zaciatocnik, ktory si buduje s kamosmi siet, aby si mohli spolu zdielat dslko a hrat medzi sebou gamesi, alebo ISP registrovne na TUSR. Ja osobne tu urcite ostanem a velmi rad poradim komukolvek...aspon ma konecne nikto nepredbehne Smile. Dufam ze som sa nikoho nedotkol...chcel som len poukazat na skutocnost, ze skfree ma aj v nazve FREE a preto IQ a vekove testy asi nie su moc na mieste Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 16:24 #75327
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
MGX: Ako som ti mail pisal ponukam sa ti celym svojim telom.. Smile Primes moji ruzi?.. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 16:38 #75328
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Saigon wrote: ›Skoda, ze myslienka skfree: "Skfree je projekt neziskovej broadband telekomunikačnej siete v Slovenskej Republike" na slovensku nikdy nenadobudla realnejsieho rozmeru, ako napriklad v cechach. Postupne sa to zmenilo na "ISP" forum, kde ak niekto poradi zacinajucemu "wifistovi" ostatny ho zdrbu, ze co radi dslkarom...mozno bude lepsie, ked ISPcka odidu na svoje vlasne ispforum a tu ostanu ty, ktorym je jedno ci sa pyta zaciatocnik, ktory si buduje s kamosmi siet, aby si mohli spolu zdielat dslko a hrat medzi sebou gamesi, alebo ISP registrovne na TUSR. Ja osobne tu urcite ostanem a velmi rad poradim komukolvek...aspon ma konecne nikto nepredbehne Smile. Dufam ze som sa nikoho nedotkol...chcel som len poukazat na skutocnost, ze skfree ma aj v nazve FREE a preto IQ a vekove testy asi nie su moc na mieste Wink


Zdielať DSL neni až také zložite. Samozrejme sem nebudem písať ako sa robí. Tiež už keď vymysleli DSL tak mohli do USB modemov implementovať vlastný ovladač pripojenia aby nedalo zdielať.
Ja tiež súhlasim s tým, že IQ test je zbytočnosť na tomto fóre. Aj keď by opýta sa niekoho iného a tak vyrieši danú IQ otázku.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 17:48 #75329
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ano steve, bol si prvy. mozes mi prosim poslat nejake podmienky cez PM alebo mail?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)