Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.05.2024 - 15:49


stoziare vysokeho napatia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Author Message
bfgskrkxx
Post subject: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 20:16 #6738
Basic


Joined: Dec 28, 2003
Posts: 108

prosim vas neviete niekto kto u nas predava stoziare vysokeho napatia alebo neake ine stoziare adekvatnej vysky??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 20:19 #6739
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
a to ti je pre boha načo ?

vieš čo to stojí ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
magnum
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 20:22 #6740
Basic


Joined: Okt 12, 2003
Posts: 354

Smile)))))) tak to uz je sranda ked si budeme stavat take hovadka... Smile))))))))))))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bfgskrkxx
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 20:29 #6741
Basic


Joined: Dec 28, 2003
Posts: 108

Ja poterbujem postavit nieco do stredu dediny tak aby na to boli v pohode rozmiestnitelne anteny+ musi to byt vysoke aby nebol cloneny vyhlad na okolie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bfgskrkxx
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 20:50 #6745
Basic


Joined: Dec 28, 2003
Posts: 108

Inak neviem si predstavit ako inak spojit dve miesta ktore su od seba 30km a je medzi nimi kopec
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 20:55 #6746
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
no poprvé : vyrába sa to nazakázku sú sice typizované stožiare ale nie s tou výškou.

Myslím si že potrebuješ stožiar vysoký 30m s montážnou plošinou. Priprav si cca 2.5 miliona a je tvoj ))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 21:01 #6747
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
no ale zabudol som linky:

http://www.nevitel.sk

inak dajú sa kúpit od 50.000,- ale len cca 15m priehradový typ (bez rebríka) a montážnej plošiny
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
proe
Post subject: Re: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 17.03.2004 - 23:21 #6758
Basic


Joined: Okt 15, 2003
Posts: 55
Location: Hlohovec
bfgskrkxx wrote: ›prosim vas neviete niekto kto u nas predava stoziare vysokeho napatia alebo neake ine stoziare adekvatnej vysky??


no ked sa dohodnes s fararom a das to na kostolnu vezu Smile tag ta to vynde urcite lacnejsie Very Happy Smile Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 18.03.2004 - 00:11 #6762
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
No neviem co si mam mysliet o tvojich trufalych nápadoch, no poradím ti niečo reálne...
Nad dedinou Mytne Ludany je kopec na ktorom je pamatnik (nespomeniem si na nazov toho kopca) je to tam zdevastovane, ale je tam stoziar na tom pamtniku (skorej rozhladna ako pamatnik), dokonca je tam elektrika ktora je sice vypnuta (pred tym to tam osvetlovala) ale na kompetetnych miestach, keby ze predlozis seriozny projekt by ti ju zapli (urcite za mensi popolatok ako stoji jeden bezne zohnatelny stlp). Dokonca ak by si stym chcel pomoct mozem ti helfnut hockedy v lete ked pomna prides na Richnavu autom Smile (nedaleko BS) Smile
PS.: Je odtial naozaj perfektny vyhlad (Levice + vsetky dediny na okoli)! (ten kopec stoji za povsimnutie a je uplne "cisty" co sa tyka zarusenia), keby bol taky v BB... ...bolo by vsetko krasne Smile
-------------------------------
gyro1@pobox.sk
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 18.03.2004 - 00:24 #6763
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Este poznamka: mobil na nete nie je dobry napd (vlasnte skusenosti) Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
face
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 18.03.2004 - 16:58 #6774
Basic


Joined: Feb 18, 2003
Posts: 252
Location: Zvolen
<joke>
heh, tak ma napdlo, kedze sa blizi maj, postavte si daky statocne vysoky s patricnym ukotvenim , ktory nebudete valat a na vrchol si dajte miesto stuziek vsesmerovku Smile
</joke>
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bfgskrkxx
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 18.03.2004 - 20:11 #6782
Basic


Joined: Dec 28, 2003
Posts: 108

2gyro: nad mytnymi ludanami je kopec siklos. je to celkom dobry napad uz som nad nim aj rozmyslal. su tu vsak problemy: 1. ako zabezpecit aby mi odtial anteny neukradli. 2. vraj tam uz ma anteny slovanet. 3. ja pravdepodobne konektivitu budem brat z novych zamkov, co znamena ze siklos je odruky(iba ak by mi v leviciach bol vhodny isp)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 19.03.2004 - 13:01 #6813
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Ak hladas nieco "vhodnejsie" ako Slovanet tak skus GTS (www.gtsi.sk) podla mapy maju POP aj v Leviciach a budes to mat daleko stabilnejsie ako konekt z NZ.

PS: Dufam ze toto nie je reklama, ak ano tak to hodte do zumpy Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bfgskrkxx
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 19.03.2004 - 20:59 #6826
Basic


Joined: Dec 28, 2003
Posts: 108

eXplorer wrote: ›Ak hladas nieco "vhodnejsie" ako Slovanet tak skus GTS (www.gtsi.sk) podla mapy maju POP aj v Leviciach a budes to mat daleko stabilnejsie ako konekt z NZ.

PS: Dufam ze toto nie je reklama, ak ano tak to hodte do zumpy Very Happy


dakujem. dufam, ze sa mi na moj mail coskoro ozvu. ak by bol cenovo prijatelny connect z Levic tak by to bolo este lepsie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: stoziare vysokeho napatia  PostPosted: 20.03.2004 - 01:36 #6831
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
bfgskrkxx No tak anteny Ti mozu ukradnut kdekolvek, mozes tam predsa spravit taku konzolu ku ktorej treba reber, aspon ake take stazenie.
To ze tam ma Slovanet anteny neviem, este pred rokom ich tam nemali a to problem hadam nie je, ja by som sa toho chytil a postavil to tam je to perfektna pozicia, ten kopec Ti nenahradi nic a ked pojdes v lete hore este sa mozes zastavit aj na vinici alebo inom ovoci ktoreho je tam v zahradkach cestou neurekom Smile (neprezrad ma).
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)