Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 07:58


Pyramidal horn

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 4 1234 >
Author Message
esino1
Post subject: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 13:07 #20638
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

Neviete my niekto poradiť výpočet a návod na výrobu pyramidal horn antény? Pripadne čo sa dá použiť ako konvertor na parabolu zo sat, alebo mmds. Dík
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 18:01 #20669
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

ak niekto vie na to odpovedat myslim ze by to tu nemalo zazniet (kedze bojujeme proti "home made" a.)--a ani ziadna podobna rada...
bez urazky ale podla mna "zumpa volaaa"...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
esino1
Post subject: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:27 #20678
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

Mich(at)l wrote: ›ak niekto vie na to odpovedat myslim ze by to tu nemalo zazniet (kedze bojujeme proti "home made" a.)--a ani ziadna podobna rada...
bez urazky ale podla mna "zumpa volaaa"...


Kľudne bojuj ďalej. Pokiaľ viem tzv. homemade horny používa aj jedna nemenovaná prof. firma, ale tá my rozmery asi len tak nedá. A mal som rozobratý žiarič od z 19 db sita od doradusu a jednoduchšiu blbosť ako používaju oni som ešte nevidel. Tak som si chcel vyrobiť niečo lepšie. Je na tom niečo zlé? A v našej zapadlej obci môjimi pokusmi ťažko budem niekoho obťažovať. A pri tých cenach vo wifi shopoch mi to napadlo ako celkom zaujimavý podnikatelský nápad. (Samozrejme najprv by si ty musel prestať bojovať, ja sa niečo dozvedieť, a potom by som mohol myslieť na nejaké ďalšie veci ako sú certifikácia atď.)
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:31 #20679
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

Zato, ze to pouziva, to neznamena, ze sa to smie pouzivat!
Pokial viem, tak podla TUSR sa smu pouzivat len certifikovane anteny!

U mna uz aj boli na kontrole!

A nie je to sranda, lebo z toho moze byt pruser...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
esino1
Post subject: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:32 #20680
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

Mich(at)l wrote: ›ak niekto vie na to odpovedat myslim ze by to tu nemalo zazniet (kedze bojujeme proti "home made" a.)--a ani ziadna podobna rada...
bez urazky ale podla mna "zumpa volaaa"...


Ešte ma napadlo, teba neštve že niečo čo si musíš kupovať za 3 litre ma hodnotu najviac 6 kilečiek? Podporme slovenských podnikateľov!!!! Parabolické antény pod tisícku!!!! Cool
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:34 #20681
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

Nie neserie! Lebo ty neplatis len material ale aj vyskum a certifikaciu a samozrejme aj zaruku! A pokial nato nemas financie, tak sa do toho radsej nepustaj...

Bud to robis poriadne alebo nijako!
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
esino1
Post subject: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:41 #20682
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

divad wrote: ›Nie neserie! Lebo ty neplatis len material ale aj vyskum a certifikaciu a samozrejme aj zaruku! A pokial nato nemas financie, tak sa do toho radsej nepustaj...

Bud to robis poriadne alebo nijako!


Ja to myslím jedine poriadne, nejake podnikateľske začiatky už za sebou mám a používam len tak mimochodom certifikované antény. A keďže môj spoločník ma mimoriadne dobre vzbavenú prevádzku, tak ma naozaj napadlo investovať do podobneho projektu nemalé finančné prostriedky. Lenže to vyžaduje byť naozaj dobre informovaný. A to my ty svojim prístupom jaksi nechceš dopriať, ešte že existuje milion Ďalších stránok venujúcich sa podobnej problematike.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:44 #20683
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

Ja ti prajem vela uspechov do podnikania! Sam vlastnim siet v hodnote cez 1,5 mil! 400 ucastnikov....

A podla toho aj ja mam take nejake skusenosti... A podla mna sa s tym ani neoplati zaoberat, lebo doma vyrobena nebude nikdy taka ako vyrobena a drahymi pristrojmi testovana
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
esino1
Post subject: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 21:58 #20684
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

divad wrote: ›Ja ti prajem vela uspechov do podnikania! Sam vlastnim siet v hodnote cez 1,5 mil! 400 ucastnikov....

A podla toho aj ja mam take nejake skusenosti... A podla mna sa s tym ani neoplati zaoberat, lebo doma vyrobena nebude nikdy taka ako vyrobena a drahymi pristrojmi testovana


Tak to som iba vzačiatkoch mi sme len na 186 zákazníkoch a viacmenej všetko taháme po kábli.
Ale! Mmds sito ako polotovar stojí 440sk, plnu parabolu som zohnal najl. za 370sk - čo chceš riešiť na tomto? Ešte raz sa vrátim k tomu doradusu, pozri si ten žiarič a povedz mi čo chceš na tom merať špeciálnymi prístrojmi (skús si ho rozobrať ide to celkom ľahko). Pozri sa po nete a porovnaj si pokusy vyslovene domácich kutilov, v mnohom ich výsledky prekračujú parametre tzv. profi antén. Teraz som samozrejme nemyslel na plechovky a pod.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 22:05 #20685
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

ide o to ze ked kumne dosli tak hladali oznacenie CE alebo certifikat od anteny.

Radsej zaplatim viac a mam pokoj a istotu!
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 22:14 #20686
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
esino ak si si nevsimol mmds sita su trosku odlisne od wifi sit. skus hadat 2x preco a v com.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
divad
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 15.06.2005 - 22:18 #20687
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 129

zeby mmds je nad 2,4 GHz? tusim 2,5+
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
esino1
Post subject: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 16.06.2005 - 11:04 #20693
Basic


Joined: Jún 15, 2005
Posts: 9

divad wrote: ›zeby mmds je nad 2,4 GHz? tusim 2,5+


Mmds je na vyššiu frek. a vtedy to nie je problém a full parabola detto. A vôbec až k mojej pôvodnej otázke nič nemáte, tak načo sa zapájate do diskusie? Asi máte veľa volného času, čo sa o mne povedať nedá. Práve o to CE ide, ale to som už písal predtým. Tak až ak niekto vie o konštrukcii nejakého žiariča, tak napíšte. Žiadne plechovky
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
JAKLA
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 16.06.2005 - 13:02 #20701
Basic


Joined: Jún 06, 2005
Posts: 15

Nerobte famy mmds sita da daju kludne pouzit
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mastel
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Pyramidal horn  PostPosted: 16.06.2005 - 14:11 #20703
Basic


Joined: Jún 13, 2005
Posts: 19
Location: PN
Quote: ›
zeby mmds je nad 2,4 GHz? tusim 2,5+


Na CSAT antenu som dal vecsie sito z MMDS(2,5Ghz) cize ani tak na site nezalezi ako na ziarici. Potvrdil to aj sam CSAT!!! a mimochodom zvisil sa vykon a aj celkovo bola antena presnejsia(menej zasierala pasmo)!!

Ziarice som niekde videl ale uz davno.. treba len pohladat na google....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 4 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)