Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 24.05.2024 - 01:38


Aktualne ceny

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 4 < 1234 >
Author Message
dino_bs
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 16.02.2010 - 21:31 #80339
Basic


Joined: Dec 28, 2009
Posts: 59

No expandovat z BS do BB je podla mna mierne veselsie Wink
To je ako ci Taliani budu chodit na jablka na Slovenko, alebo Slovaci do Talianska - povedzme
Da sa.
Ale je to tu ina "zabava"
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 16.02.2010 - 22:08 #80342
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
dino_bs wrote: ›No expandovat z BS do BB je podla mna mierne veselsie Wink
To je ako ci Taliani budu chodit na jablka na Slovenko, alebo Slovaci do Talianska - povedzme
Da sa.
Ale je to tu ina "zabava"

toto leto tam zakotvy nas zakaznik lokalny ISP, preto sme s tym prestali, mali sme uz nakresleny aj nastrelovy porjekt na optiku na sidlisku.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 16.02.2010 - 23:07 #80343
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
V Stiavnici uz jedna firma optikou zakablovala vpdostate cele mesto, lastmile do bytu je sice koax, ale siet ako taka je HFC podobne ako pri UPC. DinoBS ty si z tej firmy ? Very Happy Ceny za kablofku maju (mate) dobre ale inet vychadza asi lacnejsie DSL od T-comu pri tych rychlostiach Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 17.02.2010 - 04:04 #80348
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
explorer nieco zo svedska nemas, stiavnica nikoho nezaujima Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 17.02.2010 - 07:52 #80353
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
eXplorer wrote: ›V Stiavnici uz jedna firma optikou zakablovala vpdostate cele mesto, lastmile do bytu je sice koax, ale siet ako taka je HFC podobne ako pri UPC. DinoBS ty si z tej firmy ? Very Happy Ceny za kablofku maju (mate) dobre ale inet vychadza asi lacnejsie DSL od T-comu pri tych rychlostiach Very Happy

Ano to stou optikou som zistil ked som tam lozil po strechach, ked som pozeral ceny za net to bola hotová katastrofa, ale maju nejaky zakladny balik skoro zadarmo ale zakladny balik znamena internet 128/64 kbit, co v dnesnej dobe staci tak na telnetovanie. http://www.ipoma.sk/
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
dino_bs
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 17.02.2010 - 07:57 #80354
Basic


Joined: Dec 28, 2009
Posts: 59

eXplorer wrote: ›V Stiavnici uz jedna firma optikou zakablovala vpdostate cele mesto, lastmile do bytu je sice koax, ale siet ako taka je HFC podobne ako pri UPC. DinoBS ty si z tej firmy ? Very Happy Ceny za kablofku maju (mate) dobre ale inet vychadza asi lacnejsie DSL od T-comu pri tych rychlostiach Very Happy


Nie som z tej firmy ale pozname sa.
Stale plati ze tu su vzhladom na geografiu mierne ine ceny.
Ale ideme stale do predu.
Bolo to pred rokmi ovela horsie.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 17.02.2010 - 20:05 #80380
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

421 wrote: ›explorer nieco zo svedska nemas, stiavnica nikoho nezaujima Smile


je libo svedske stoly, alebo svedska trojka? pripadne oboje? Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 18.02.2010 - 01:22 #80402
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pixall vsetko a naraz a rovno cez tu stiavnicku optiku, inak ja sa ti explorer cudujem, pri tvojom rozhlade po svete kde co je, pri tvojich znalostiach optiky a celkovo preco nepodnikas a nemas z nas najvacsiu opticku siet???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 23.02.2010 - 18:14 #80614
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
ty kokso neuveritelne, e niekto este moze uvazovat vobec nad predlzenim zmluvy s priekupnikmi ako je GTS, a este k tomu napise " ze ci sa nebojite" ..... GTS = strach = spolupraca na bode zastrasovania???? tak to dakujem pekne ale neprosim
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 23.02.2010 - 19:04 #80618
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

ja som s GTS spokojny, nikto ma nikdy nezastrasoval, s cenou sa stale dalo dohodnut minimalne na uroven konkurencie (nemyslim tym TCOM Smile ), prijatelna viazanost 12m od kazdeho dodatku. Mam cislo priamo na technikov, ked bol problem, necakal som na hotline, ale riesil priamo s nimi. Upgrade ide rychlo pokial sa nemusi menit technologia, inak si to treba planovat, co mi po rokoch skusenosti uz nerobi problem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 23.02.2010 - 21:58 #80623
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

Myslel som to z pozicie ze sa mi ako "mne" nebojite napisat ceny nakupov kedze ma nikto z Vas osobne nepozna, ja osobne z GTS nemam nejaky extra problem, nikdy sa nikto zo zodpovednych neodvazil nezdvihnut mi telefon ked bol problem len som chcel vediet cca mantinel kde sa da u nich pohybovat. Ci ma fantaziu s nimi vobec nieco dalej riesit a snazit sa dosiahnut cenu aku si predstavujem alebo mam rovno hladat nieco ine.

To rakel: ano support linka stoji za vaginu... ale inac celkom v pohode.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 23.02.2010 - 22:09 #80624
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
tulo , do konca týždňam by som ti vedel dať cenovú ponuku , je to trocha zložitejšie k vám dostať ale aná dá sa nieje to problém , len ešte nemá všetky podklady ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 23.02.2010 - 23:32 #80629
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421 wrote: ›pixall vsetko a naraz a rovno cez tu stiavnicku optiku, inak ja sa ti explorer cudujem, pri tvojom rozhlade po svete kde co je, pri tvojich znalostiach optiky a celkovo preco nepodnikas a nemas z nas najvacsiu opticku siet???


421: co ti ja viem ... mozno nie zly napad - takze na uvod by som potreboval asi tak 20Mbit konekt v Puchove, uplne vazne, nezalezi mi na tom cez koho... len aby mi potom nedal "Invitel" po hlave ked sa streneme vo SWANe ako naposledy Laughing Ponuky sem alebo do PM.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 24.02.2010 - 01:35 #80635
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rakel wrote: ›ja som s GTS spokojny, nikto ma nikdy nezastrasoval, s cenou sa stale dalo dohodnut minimalne na uroven konkurencie (nemyslim tym TCOM Smile ), prijatelna viazanost 12m od kazdeho dodatku. Mam cislo priamo na technikov, ked bol problem, necakal som na hotline, ale riesil priamo s nimi. Upgrade ide rychlo pokial sa nemusi menit technologia, inak si to treba planovat, co mi po rokoch skusenosti uz nerobi problem.


hm pre mna rozumna cena na urovni tretiny TCOMu, pri dodatkoch jedina prijatelna viazanost ktoru uz roky akceptujem je nula mesiacov, a cislo mam priamo na kazdeho na koho potrebujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
dino_bs
Post subject: RE: Aktualne ceny  PostPosted: 24.02.2010 - 21:13 #80662
Basic


Joined: Dec 28, 2009
Posts: 59

gyro wrote: ›
dino_bs wrote: ›No expandovat z BS do BB je podla mna mierne veselsie Wink
To je ako ci Taliani budu chodit na jablka na Slovenko, alebo Slovaci do Talianska - povedzme
Da sa.
Ale je to tu ina "zabava"

toto leto tam zakotvy nas zakaznik lokalny ISP, preto sme s tym prestali, mali sme uz nakresleny aj nastrelovy porjekt na optiku na sidlisku.


No len aby mal dobru kotvu (som zabudol napisat)
Inak pokial je kotvenie v suvislosti so zakaznikom napr. ako sloveso, tak "zakotvi" ma na konci nezvyklo makke "i". To neviem kto vymyslel, ale je to tak.
Gyro, aj mne to obcas robi problem...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)