Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 08.06.2024 - 01:06


Bejrut na SIXe?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 6 < 123456 >
Author Message
server3
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 02:46 #79610
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 04:15 #79611
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

jaj chlapci, jak to tak citam o tych stavbach, som velmo rad ze v tom nie som sam Smile Smile Smile

server3 wrote: ›ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.


aa tak to by som zas nesuhlasil ze je nemozne dosiahnut take vysledky aj bez zdierania... vdaka efektivite a automatizacii to kludne ide ... napriklad na vystavovanie faktur, parovanie platieb a varenie kavy mozes mat babu za 400 EUR mesacne.... alebo ti faktury vystavi a platby sparuje pocitac, za 20 EUR elektriky mesacne. kavu si uvaris sam, a ostane ti 380 EUR mesacne k dobru. sprav takych veci zopar a mas z toho aj na wolfa aj na dovolenku. pocitac je oproti zamestnancom uplne uzasny, este tak naucit chodit pocitace na servisy a uz len lezim s brckom v papuli.. akurat raz tyzdenne pre rozptylenie a rozveselenie vyplnim nejaky ten uradny dotaznik a pekny den je za nami Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 07:40 #79612
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
server3 wrote: ›ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.

predokladam ze zartujes
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 08:44 #79613
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
server3 wrote: ›ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.

Tak zase toto nieje brutalne drahe auto. Stalo cca 27500 EUR. A zavidiet mozes ked tak niekomu inemu.
Syn je autista, cize je ZTP. Urad nam prispel sumou cca 6600 EUR a zvysok som musel zaplatit cash Sad
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 10:16 #79615
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

server3 wrote: ›ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.


ked chces zomret v monterkach nech sa paci, ja nie Razz
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 11:48 #79616
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Ja som mal tiez jedneho srandistu v serverovni, kde v sekundarnej miestnosti tahal omietku a neschla mu rychlo tak kokot tam spal a dosiel som tam 2x za den a 2x som ho vymakol chrapat.. A ze jemu to nestihlo zaschnut aby to vyhladil a mu hovorim ze tam je druha stena.. Very Happy Alebo s bauklebrom tam treba porobit a on ze nie je kybel tak som mu zazracne vycaroval z vedlajsej miestnosti kybel ale aj tak nerobil co som mu povedal... Je to jebnuta banda ked to tak musim povedat... Len sa to zasiva kde moze a ojebava ako sa da! Len s bicom nad takymi kokotmi stat a vrieskat na nich a plieskat po nich..
Jo a raz som dosiel namatkovo a on sa stihol na obed na totalku najebat... Very Happy A navrieskal som nanho a potom sa najebal uz len ked skoncil a prezliekal sa.. Very Happy
To je fakt... Co si nespravis sam tak to ta bud odrbu alebo odflaknu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 17.01.2010 - 12:16 #79617
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

moj otec si zobral chlapika na malovanie plota, nejaky stary kamarat. Zacal na najvzdialenejsom mieste od domu, mimo prestavok na desiatu, obed, olovrant a veceru (co mu mati spravila) cely den stal pri plote a hybal rukou hore a dole. Po dvoch dnoch sme prisli na to, ze kokot nemoci stetku do farby, ze aby mal robotu co najdlhsie. A to sa dohodli na pevnej cene. Ale ked moze dostat 4x denne dobru stravu a nejaky ten drink k tomu, tak preco to nenatiahnut.
Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 07:14 #79620
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
nakoniec sa nazoaj dopracujes k tomu, ze treba zmluvu, jasne podmienky, termin a za nedodrzanie terminu zmluvna pokuta a kratenie ceny diela....spomeniem znameho ktory staval hotel, nakonci zhodnotil, ze on je ochotny postavit dalsi a dalsi, hovori, ze bolo to trapenie, pretoze to bola jeho prva stavba ale ze to pevne drzal v rukach s pravnikom a nakonci zistili, ze za dielo zaplatili o viac ako polovicu menej, myslim ked zratali zmluvne pokuty a kratenie ceny a teda ako sam zhodnotil, na zaciatku to bral s usmevom ale na konci to nechal vsetko uz iba na pravnika....vraj vsetko su fuseri este aj ti o ktorych by si to nikdy nepovedal.....meskalo vsetko, vytahy v hoteli prisli osadit az o 3 mesiace neskor ako mali, dolezite je nechat ich aby to osadili, inak si neusetril Smile, no a este aj firma s pokladnicou a skladom meskala 3 tyzdne, keby som sa rozpisoval o sadrokartone a hrubej stavbe tak to tu je na roman
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 13:19 #79622
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

Ja neviem co riesite, pokial to nerobite cez firmu tak sa zastavim niekolko krat denne na stavbe, ak sa mi nepaci tak im poviem 2-3 krat normalne, ak nepomoze tak im naznacim ze nezaplatim a ak ani potom nepomoze tak jednoducho na druhy den nemusia prist a peniaze neuvidia.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 13:39 #79623
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

To mate vzdy tak ze najlepsie si to spravis vzdy sam,lebo vies ze to robis pre seba tak to neodflaknes.Ked robis cudziemu nieco aj ked za peniaze nieje to to iste,kde tu nieco zakryjes,tam prekryjes a jebes na to.Zhrabnes prachy a padas.Hlavne ze to vyzera dobre.Ale 100% to nieje.
ja ked neico viem spravit tak len sam+si zavolam na pomoc kamarata a pri praci sefujem ja a kontrolujem vsetko tak potom mam istotu ze je to spravene tak ako si to predstavujem.Aj byt som si radsej sam vystierkoval,lebo neverim vobec vseliakym murarom a podobnej ozranskej bande.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 17:07 #79626
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
server3 wrote: ›.

Mas pravdu... A preto zeny su len na to aby nam zrali nervy a najlepsie si to spravis sam preto treba honit.. Smile Chapes neodflaknes to pretoze je to pre teba.. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 18:08 #79628
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
server3 wrote: ›ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.
Clovece ty si zjavne z nejakej alternativnej reality kde si vsetko robis sam a preto nemas cas zarabat. ked je podla teba davanie 100M linky za 16e zdieranie tak bud postihnuty zaujaty alebo zabrzdeny zavistlivy curak co si nevie zarobit ani na murara co mu vysterkuje byt.pokracuj dalej v tom a hlavne si nekupuj auto preto ze vyrobca ho vyrobil pre pniaze a urcite to odflakol ked si tam nekontroloval vyrobu. este aby som sa aj v karibiku(inak aj na ten som poctivo zarobil) vytacal nad chujmi ach boze.
Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 23:36 #79646
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

zelmar wrote: ›
server3 wrote: ›ten co si kupi takeho wolfa alebo beha po dovolenkach,nemate sa na co stazovat.Zdierate ludi ako podobny kkti,t-com,pomaranc a spol.Poctivy isp si nekupi za rok auto za tolko litrov eur.
Clovece ty si zjavne z nejakej alternativnej reality kde si vsetko robis sam a preto nemas cas zarabat. ked je podla teba davanie 100M linky za 16e zdieranie tak bud postihnuty zaujaty alebo zabrzdeny zavistlivy curak co si nevie zarobit ani na murara co mu vysterkuje byt.pokracuj dalej v tom a hlavne si nekupuj auto preto ze vyrobca ho vyrobil pre pniaze a urcite to odflakol ked si tam nekontroloval vyrobu. este aby som sa aj v karibiku(inak aj na ten som poctivo zarobil) vytacal nad chujmi ach boze.
Sad


a aj to ide tych 100mb.asi tazko.mal som na mysli ludi ktory sa vecne na nieco stazuju a takych je tu vela a popritom maju celkom slusny rocny kes.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 18.01.2010 - 23:43 #79648
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

sa ti cudujem ze sa na tu wifinu vobec hlasis Smile a keby si mal velmi prazdne kufre na ceste naspat tak dones zopar origos bananov nech viem o co som prisiel Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Bejrut na SIXe?  PostPosted: 19.01.2010 - 03:04 #79649
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
pixall wrote: ›sa ti cudujem ze sa na tu wifinu vobec hlasis Smile a keby si mal velmi prazdne kufre na ceste naspat tak dones zopar origos bananov nech viem o co som prisiel Smile

ta wifina mi usetrila 300e hovorneho
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 6 < 123456 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)