Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.05.2024 - 21:33


Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
budzogan
Post subject: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 03.09.2009 - 21:46 #74895
Basic


Joined: Sep 03, 2009
Posts: 4

Dobry vecer, prisiel mi papier z TUSR, v ktorom mi pisu ze niekedy v polke septembra pridu ku mne na kontrolu. Pricom firmu som zrusil, podal som aj vyhlasenie o zruseni poskytovania sietovych sluzieb na TUSR(asi pred 2 tyzdnami). Firma dokopy fungovala 3 mesiace, dnes uz nemam ani zariadenia, tie som predal. Akurat som si nechal listky. Viete mi povedat ci to je mozne, alebo to je omyl?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 08:02 #74900
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

Omyl to nie je, po skonceni podnikania ti mozu urady kontrolovat agendu este do 5tich tokov, je jedno ci si podnikal mesiac alebo 10 rokov, Predpokladam ze uvedena kontrola bude zamerana hlavne na agendu a nie na dodrziavanie vyzareneho vykonu....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 08:49 #74901
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

presne tak, priprav si zmluvy, vseobecne podmienky, cennik s dualnymi cenami a eurokonverznym kurzom a dalsie potrebne veci ktore najdes na fore, ak das hladat kontrola tusr.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 09:44 #74904
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
kludne ta môžu ešte skontrolovať či archivuješ údaje o sieťovej prevádzke za posledných 6 mesiacov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
budzogan
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 09:56 #74905
Basic


Joined: Sep 03, 2009
Posts: 4

Dakujem Vam za pomoc. Mal som styroch ludi, mal som s nimi podpisanu viazanost na rok, ale kedze to boli znami, tak zmluvu sme ukoncili na zaklade ustnej dohody. Bude im stacit taketo vysvetlenie alebo treba na papieri? Taktiez internet ktory som poskytoval som mal skusobne len na zaklade ustnej dohody. Bude treba aj ten internet zdokladovany?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 11:26 #74907
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Konekt ich nezaujima , priprav si to co pisal mgx ...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
budzogan
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 11:48 #74909
Basic


Joined: Sep 03, 2009
Posts: 4

V pripade nedostatkov alebo nejakych problemov ako sa to riesi? Hned pokutou alebo upozornenim(niekde som cital ze davaju 30 dni na odstranene problemu)? Aku vysku moze dosiahnut pokuta?
Technicka specifikacia k zariadeniam co sa tym mysli? pouzival som ubnt bullet, nanostation a mk+cm9. Mam od nich listky, treba stiahnut nieco z netu?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 14:01 #74915
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

budzogan wrote: ›V pripade nedostatkov alebo nejakych problemov ako sa to riesi? Hned pokutou alebo upozornenim(niekde som cital ze davaju 30 dni na odstranene problemu)? Aku vysku moze dosiahnut pokuta?
Technicka specifikacia k zariadeniam co sa tym mysli? pouzival som ubnt bullet, nanostation a mk+cm9. Mam od nich listky, treba stiahnut nieco z netu?

Su to normalne rozmyslajuci ludia aspon z BB urcite.O vsetkom sa da snimi jednat ,pomozu scim treba .Niesu ako policajti asi nemusia platat statny rozpocet pokutami Smile .Dufam ,ze si ich neporieknem proti sebe Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 04.09.2009 - 19:10 #74916
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

V pripade nedostatkou mas 30 dni na ich odstranenie potom este raz kontrola a ak chyby nie su odstranene moze byt pokuta, ku zariadeniam si stiahni certifikaty "Prehlasenie o zhode" CE to si vytlac a daj im to
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
budzogan
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 08.09.2009 - 15:56 #75055
Basic


Joined: Sep 03, 2009
Posts: 4

Kde stiahnem tie certifikaty, pouzival som ubnt zariadenia, mikrotiky, cm9, r52, anteny dcom(lan-centrum) a interline(wellnet)?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 09.09.2009 - 21:17 #75080
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

u vyrobcu/dovozcu/predajcu. alebo staci mat na zariadeni CE znacku Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
huncutisko
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 17.09.2009 - 23:23 #75270
Basic


Joined: Feb 22, 2009
Posts: 40

Thomas wrote: ›kludne ta môžu ešte skontrolovať či archivuješ údaje o sieťovej prevádzke za posledných 6 mesiacov


Viem ze je to v zakone ale pozadovali to uz po niekom? Teda ci fakt po niekom realne chceli nieco taketo a ak ano v akej forme a ako podrobne.?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 18.09.2009 - 00:41 #75275
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ano požadujú 23 mi to prídu skontrolovať okrem iného
všetko máš v 610/2003 $59a plus príloha tuším 4
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
huncutisko
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 18.09.2009 - 11:09 #75292
Basic


Joined: Feb 22, 2009
Posts: 40

Thomas wrote: ›ano požadujú 23 mi to prídu skontrolovať okrem iného
všetko máš v 610/2003 $59a plus príloha tuším 4


hmmm.. na rychlo som to len zbehol. Takze ked poskytujem len net a to len cez WiFi, staci mi len logovat, kedy sa pripojil klient k AP a kedy odpojil, plus jeho IP a adresu....?? Inac, daj potom vidiet ako to prebiehalo a pod...

na logovanie mas nejaky vlastny system, alebo nieco ine? daj nejaky tip.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: Kontrola z TUSR po zruseni zivnosti a zruseni poskytovania  PostPosted: 18.09.2009 - 12:21 #75294
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

pokial viem tak si to nevysvetlujes velmi spravne, logovat by si mal ktora IP smerovala na ktoru IP, zdrojovy a cielovy port, zaciatok spojenia a jeho trvanie (teraz neviem ci aj pocet prenesenych dat pocas spojenia)
takze by to malo vyzerat trebars takto
18.9.2009 12:20:00 60 192.168.1.1:3586 200.200.200.50:80
(je to iba priklad netreba to brat doslovne)

ale tieto zalezitosti sa tu uz preberali v inom vlakne a myslim ze sem az takto dopodrobna nepatria
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)