Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 14:58


UPC utoci, drzte si klobuky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
kubiik
Post subject: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 31.03.2010 - 18:50 #81758
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Pani a damy,

od zajtra sa zacina velka celoslovenska akcia UPC, da sa povedat ze pekny doooost neprijemny dumping , teraz zacina pravy boj o zakaznika....

Je teraz pekne vidiet preco zacali riesit tie ich "prevesy", bude horuco.

Sad
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 31.03.2010 - 20:50 #81762
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

len inspiracia...
myslel som si, ze 9E na 6mesiacov od ST je dost
co poviete na 5E na 6mesiacov od UPC?
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 31.03.2010 - 21:17 #81763
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

co ja viem, zeby nafotit ich zavesne vedenia a dat navrh na vydanie predbezneho opatrenia a zakazat podpisovanie zmluv a poskytovanier sluzieb? Smile keby znizili na 2 eura natrvalo, tak mozno si ludia prestanu kupovat dreamboxy a shareovat kody cez inet Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zole
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 31.03.2010 - 21:18 #81764
Basic


Joined: Jún 03, 2007
Posts: 40

ludia zacinaju mat plne zuby a averziu na akcie typu XY mesiacov net za znizenu cenu a potom drahy internet s niekolkorocnou viazanostou. Ako je to s priemernou mesacnou cenou za obdobie 2 rokov?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 31.03.2010 - 21:29 #81765
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

pruser je ze ti drbnu secky rychlosti za rovnaku cenu (od 2Mbit-120Mbit), a tak ako Tcom, po 6 mesiacoch pokracujes s normalnou. ale cena zasa nie je taka priepastna ako u Tcomu, ked som videl ich cenniky a "nachytal by som sa" asi by som vypalil Tcom predajnu, kde by som to kupil. u tcomu je to pre mna vtipne, u UPC ani moc nie Sad.

nevie niekto ake pouzivaju zariadenia na docsis2 a 3?
ze aku to ma celkovu priepustnost na kablovy rozvod, aby som sa potesil aspon tym ako si zahltia siet a zacne sa to srat aj tym zakaznikom, ktorym to slo v pohode Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 01.04.2010 - 01:42 #81766
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
kubiik: http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS Aktualne teda 445Mbit down a 123Mbit up ale zalezi od poctu pouzitych kanalov a agregacii. CMTSka maju pokial viem vacsinou od Cisca a modemy su ScientificAtlanta co je tiez Cisco group.

zole: UPC s takouto cenovou politikou prislo uz davno, potom to zmenili a platila akciova cena na cele obdobie, teraz sa zase (asi inspiracia v Tcome) vratili spat k polrocnym akciovym cenam.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 01.04.2010 - 06:01 #81767
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
takze UPC utoci!!!! pani je rano 5.48 obliekam si maskace a manzelka mi v chodbe prave cisti kanady. Pozeram sa cez okno oblozene vrecami s pieskom co sa vonku deje. Vsade je klud. Okolo 9.00 cakame prvy mohutny utok UPC na nasich zakaznikov. Prenechavam velenie zastupicovi, lebo ako som uz v inom vlakne avizoval o 8.00 vlakom IC ZELMAR Smile odchadzam na bojovu poradu do Kosicoch. S pixallom, gyrom a spol dohodneme spolocny protiutok. Zatial su navrhovane postupy jasne, mame vyjadrenie od najvyssieho sudu: optika na kandelabroch je najhorsi zlocin v telekomunikaciach. Kto nema koax k zakaznikovi je na tom rovnako. Jedine co moze plne nahradit koax je medenna dvojlinka. Medenna dvojlinka moze byt natiahnute hocikde vzduchom. / spolocnost t-com ma dozivotnu imunitu a imunita je dedicna / ...a prave mi vola janko slota, navrhuje mi, ze nam moze zapozicat svoju brigadu obrnenych tankov. Na kazdom tanku bude 5GHz APcko / hotspot/ a tanky mozu chodit po meste a vysielat internet aj tam kde uz nic nie je, teda okrem koaxov vo vzduchu. Tento boj nevzdame a budeme bojovat az do posledneho kilobitiku v eteri.....pani musim Vas opustit, dufam ze dnesny den prezijeme vsetci bez vacsich strat Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 01.04.2010 - 10:46 #81770
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421: sak ty sa nemusis bat, Zilina a okolie je hadam najsamlepsie chranena pred utokmi zahranicnych imperialistov, Janko to tam ma slusne pod palcom Very Happy ci ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 02.04.2010 - 15:22 #81785
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no lepsi janko v hrsti ako kalinakova ci pociatkova bytova mafia na streche mojej vlastnej budovy Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 02.04.2010 - 23:32 #81789
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Preco utoci ?

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?f ... _costs.jpg
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: UPC utoci, drzte si klobuky  PostPosted: 03.04.2010 - 09:44 #81790
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
mirecnet wrote: ›Preco utoci ?

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?f ... _costs.jpg

toto mam najradsej taketo statistiky, co nic nehovoria. Keby si zobrali ako vzorku Bratislavu, vypadala by statistika inac. Na druhej strane neverim ze na zapade su vsetky dediny pokryte optikou. Toto je velmi relativna vec, hlavne cena.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)