Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 03.06.2024 - 21:42


Bullet + RB na jednom UTP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
20 Post subject: Bullet + RB na jednom UTP  PostPosted: 03.02.2011 - 23:15 #88116
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Asi blbost ale nemate niekto toto napojene na jednom UTP cez POE? t.j. na strechu ide jeden kabel UTP s napajanim napr. 20V 2A. Elektrika by sa rozpojila na jedno pre Bullet a jedno pre RB ale co data? tak aby boli prepojene hned hore Bullet s RB. Bullet na prijem signalu a RB 433 s tromi kartami ak sektorky. HM?

Samozrejme dva kable a dole switch to viem a aj sa to da urobit ale len pre zaujimavost.

Dik za radu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Bullet + RB na jednom UTP  PostPosted: 03.02.2011 - 23:52 #88119
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Smile
no velmi jednoducho. asi si sa nad tym moc nezamyslal. teda ak to teda spravne chapem.
jednoducho potiahni hore bud UTPcko alebo mozno aj dvojlinku, ktora ide napriklad k RB. Tam to ukoncis v "cokoladke" pricom z cokoladky pojde napajanie cez koncovku (napriklad rozcvakni nejake dlhsie POE)priamo do RB. Do "cokoladky" bude tiez zapojeny druha cast POE, ktora bude napajat Bullet.

presne takto to sice nerobime ale je to pouzitelne Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: Bullet + RB na jednom UTP  PostPosted: 04.02.2011 - 00:02 #88120
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

netak som myslel. elektrika mi je jasna. Este raz UTP 8 zily. 4 na elektriku to rozdelim napr. cokoladkou. 4 kable data to dam asi do RB napr. port2 z portu3 dam do Bulletu a hups asi som si aj sam odpovedal, samozrejme pripojim aj elektriku do bulletu. Asi si to skusim na stole tak napojit.Ide mi len o data nie napajanie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Bullet + RB na jednom UTP  PostPosted: 04.02.2011 - 06:56 #88121
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ja to robim jednodcho prepoj cez poe rb aj blet kablom so zapojenymi 8 zilami v strede oblankj rozcvikni modre a hnede a posli po nich napajanie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Bullet + RB na jednom UTP  PostPosted: 04.02.2011 - 10:45 #88129
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

sef wrote: ›netak som myslel. elektrika mi je jasna. Este raz UTP 8 zily. 4 na elektriku to rozdelim napr. cokoladkou. 4 kable data to dam asi do RB napr. port2 z portu3 dam do Bulletu a hups asi som si aj sam odpovedal, samozrejme pripojim aj elektriku do bulletu. Asi si to skusim na stole tak napojit.Ide mi len o data nie napajanie.

no vidis Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)