Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 00:46


P: cisco 3550

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
pixall
Post subject: P: cisco 3550  PostPosted: 03.12.2012 - 09:30 #101826
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

na predaj par kusov Cisco 3550 v 100% funkcnom stave
- routing - staticky, OSPF, BGP
- switching - VLAN, QinQ, STP, RSTP, PVSTP
- 100% funkcny multicast - PIM aj IGMP
- s prehladom odroutuje aj odswitchuje na plnych rychlostiach portu



WS-C3550-24
24x 10/100 mbit, 2x GBIC (optika, metalika)
199 EUR za kus



WS-C3550-12G
2x 10/100/1000 mbit, 10x GBIC (optika, metalika)
379 EUR za kus


k switchom sa najde aj par kusov GBIC modulov
- optika singlemode (asi 7 kusov) - 20 EUR
- optika multimode (2 kusy) - 20 EUR
- metalika 1000mbit (asi 5 kusov) - 35 EUR

sukromny predaj, ale da sa spravit faktura od firmy (+DPH)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lukas-svk
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 05.12.2012 - 10:57 #101879
Basic


Joined: Sep 13, 2011
Posts: 47

To su teda ceny Sad . Nechcem kazit kseft ale 3550, 24 x 10/100 + 2 x ge SMI sa da zohnat za ani nie polovicu. GBicy sa daju za nizsiu cenu nove s 3 rocnou zarukou .. atd. ~300e vychadza na ebay-i 3560 ( neGckova verzia )..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 05.12.2012 - 12:53 #101888
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ked nechces kazit kseft tak ho nekaz... mozes do PM ponuknut inu cenu ak mas zaujem, zamyslim sa, ale zeby to nedopadlo tak jak obvykle na skfree, ze to mam dat zadarmo a este zaplatit postovne a balne zo svojho. alebo ak chces tak si kludne kup inde, prirataj si zahranicnu prepravu, pozor aby si sa nenechal odrbat ako ini priatelia co zaplatili a tovar nedostali, alebo co dostali crep... ja tu mam okolo seba tiez zopar parstoeurovych crepov z ebayu ktore sa mi neoplatilo posielat naspat (lebo colnica, preprava, atd, a aj tak tym nic neziskam, uz len stratim).. davam zaruku na to ze to co predavam je funkcne, ze to kupujuci naozaj dostane, ze to nebude mat odpalene porty, atd... usi su v cene na rozdiel od zvyklosti na ebayi, atd.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lukas-svk
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 05.12.2012 - 17:10 #101896
Basic


Joined: Sep 13, 2011
Posts: 47

Hi, OK beriem, ale:
sme v EU.(toto zasa nieco implikuje) Seriozny predajca da min rocnu zaruku. A do tretice drziaky k ciscu + samotne cisco stale nedava tych ludovych 199e Smile bez ohladu na to ze kopec predajcov ich k tomu ciscu da a navyse ZDARMA aj zopar gbicov ( vacsinou MM ) .

Este stastie ze tu vidim kopec prikladov kedy ludia predavaju nepotrebne veci za rozumne ceny.
Myslel som si ze idea bazaru na skfree fore nie je na veciach zarobit, skor ich za rozumnu cenu posunut rovnako "postihnutym" jedincom tj. ja sa zbavim nepotrebnych veci a niekomu pomozu a este navyse na tom neprerobim plnu cenu lebo ich predam narozdiel od stavu kedy mi zhniju v skrini, zastaraju a kedy budu mat hodnotu mozno tak odpadu.

Ale v poriadku, kazdy mame iny nazor na toto tu. Smile
Sorry za OT.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 05.12.2012 - 17:23 #101897
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

ja k tomu len, ze predat nieco na skfree je uplne ta najposlednejsia moznost Smile, predal som tu par veci, ale za naozaj uplne zbytkovu cenu, vsetci su tu nesmierne price sensitive, najcastejsie ta kupujuci vylustruje, fakturu, dodak, vsetko odkial, pokial , posles mu fakturu a uz sa neozve

cest vynimkam Smile ako lukic a este jeden manik co kupil odo mna supermicro servery co som chcel od zlosti vyhodit, dufam ze sa "vychybovali" len na mne, jo a este pixall kupil 4612tku
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 05.12.2012 - 17:42 #101898
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Nemyslim ze idea je zla, uz som spravil xy "transakcii" cez skfree a maximalna spokojnost.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lukas-svk
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 05.12.2012 - 17:49 #101899
Basic


Joined: Sep 13, 2011
Posts: 47

no ved zasa ja nevravim, moze si kazdy predavat kto chce, co chce, za kolko chce .. len mi to tu prislo tak troska ako komunita. Ja mam zase dobru skusenost s kotlom, zhanal som MM SFP a pomohol mi vtedy za dobru cenu, ziadne 20 euraky ako je uvedene tu. A som rad ze mi vtedy pomohol.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 06.12.2012 - 01:47 #101914
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

bazar je o tom, ze sa mozno stretne ponuka s dopytom, nic viac od toho netreba cakat. ponukam taku cenu, ktoru ja povazujem za ferovu a za ktoru sa to este aj mne oplati predat (a nie ze za utrzene peniaze sa akurat zaplati cas s tym straveny, a keby som to namiesto predaja vyhodil a nestaral sa, bude to financne o tom istom a este mi to usetri cas aj nervy). ak vies niekde zohnat lacnejsie, zachovaj sa racionalne, kup si to tam, a neplytvaj casom a energiou nad mojou ponukou. pre mna tie veci nie su "na vyhodenie", ja ich stale viem vyuzit a teda maju pre mna nejaku hodnotu. napriklad tie dva kusy MM GBIC (ktore by si mozno chcel lebo ich zhanas v druhom threade, len ti je vela dat 20 euro), su ako nove, su este v prevadzke, toho casu cez nich tecie takmer pol gigabit, len naklady na ich stiahnutie budu asi viac ako 20 euro, preto ich ponukam iba okrajovo a eventualne a viacmenej iba k switchom - skratka moja situacia je ina ako ked priekupnikovi s elektroodpadom zavadza obrovska kopa GBIC na dvore a musi ju prehadzovat lopatami aby vobec ml kde zaparkovat bavoraka. ak nikto nekupi, pouzijem tie veci na inych miestach, alebo ostanu ako rezerva v skrini, nemam problem. drzim rezervne veci v mnohonasobne vyssej hodnote nez som tu ponukol na predaj, toto ma uz ani nezabije ani nespasi. mam tu aj desiatky anten a roznych inych veci, a ked vidim ze za kolko to tu semtam niekto kupi, ani ich tu neponukam, pretoze moj cas je drahsi nez to co za to miestna "komunita" je ochotna dat. kiwi situaciu zhodnotil dost presne, niet viac co dodat..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tomdeep
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 07.12.2012 - 18:56 #101933
Basic


Joined: Dec 07, 2012
Posts: 13

kiwi wrote: ›ako lukic a este jeden manik co kupil odo mna supermicro servery co som chcel od zlosti vyhodit, dufam ze sa "vychybovali" len na mne, jo a este pixall kupil 4612tku


Ano tie supermicra su u mna a lopatuju doteraz (ako mikrotik routre idu dobre bez prestavky ) myslim ze to je uz aj 3 roky co ich mam od teba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lukas-svk
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 14.12.2012 - 10:17 #101989
Basic


Joined: Sep 13, 2011
Posts: 47

ja by som len doplnil ze ziadne MM SFP nepotrebujem, lebo ak by som ich potreboval tak za 20e ich kupim nove aj so zarukou Smile..

Ja som zhanal metalicke, ale tie nove stoja ~25e takze tak.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: P: cisco 3550  PostPosted: 14.12.2012 - 14:14 #101990
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

reagoval som na toto http://www.skfree.net/modules.php?op=mo ... amp;t=8449 a neviem preco som tam videl ze MM GBIC, asi som mal vidiny, lebo to tam uz teraz nevidim. kazdopadne na tom az tak nezalezi.

ak by niekto chcel switch a k nemu GBIC moduly a vidi sa mu ponuknuta cena vysoka, moze navrhnut kolko da, zamyslim sa. samostatne GBIC neponukam lebo ich je tak akurat, a nedava mi zmysel dnes niekomu nieco predat za 10 euro, stravit s tym hodinu s nakladom 10 euro (teda utrzit nulu), a ked potom budem modul potrebovat, ak si ho niekde kupim za 15 euro modul plus preprava 15 euro plus cas 10 euro, takze za neho dam celkovo 40 euro.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)