Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 16:27


diesel generator 8-10kW

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
kiwi
Post subject: diesel generator 8-10kW  PostPosted: 28.02.2013 - 11:51 #102977
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

potrebujem kupit generator 8-10kW

urobim chybu ak kupim toto? http://www.kipor.cz/kipor-kde-12ea3
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: diesel generator 8-10kW  PostPosted: 28.02.2013 - 16:25 #102981
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

neurobis ale nema to ATSko

a otazka ci to ma pripravu na ATS

ak to chces ako prenosnu vec je to ok...

nieco taketo ak chces s atskom

a kipor nie je uplne presne zatazitelny ako pise vyrobca, pri max vykone zacne trosku kolisat stava a UPSky to potom nechcu papat...idealne ich pustat na max 80%
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: diesel generator 8-10kW  PostPosted: 01.03.2013 - 05:03 #102987
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Zalezi kolko xces do toho investovat, ja som sa predcasom obzeral prave po 10kw a vzhladom na to ze som robil opravy yamz motorov do el central obratil som sa s podobnou otazkou ako ty na rusov. Ty mi na moj podiv doporucili lpg centralu z usa bezne predavanu aj cez ebay. Oznacenie ma Generac, plne kapotovana za cca 3500dolarov. Rusi pouzivaju nejake francuzske SDMO ktore maju aj certifikat franc telekomu, co v praxi mozno nic neznamena, staci pozriet na yamz.ru
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
test_report
Post subject: RE: diesel generator 8-10kW  PostPosted: 01.03.2013 - 10:42 #102991
Basic


Joined: Feb 12, 2013
Posts: 75

No na take male domace pouzite, mozno rucne polopriemyselne je to vhodne riesenie. V kazdom pripade by som kupoval EZA od slovenskeho predajcu, nie je to tamagochi (ak sa nejedna o nejaku tesco kaufland hobby centralu), je to zlozite zariadenie a z praxe viem, ze casto vznikaju problemy, ktore potom zahranicny predajcovia mozno nebudu chciet riesit. Tazko povedat co je pre tvoj ucel vhodne. Treba povedat co od toho ocakavas, co budes napajat, aky typ zataze, aky prikon ma zataz, kde to bude umiestnene, ci to chces ovladat rucne, alebo automaticky atd.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)