Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 23:51


LACP na TP Link Jetstream serii

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
m-tec
Post subject: LACP na TP Link Jetstream serii  PostPosted: 20.05.2014 - 10:47 #106521
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Zdravim vsetkych,
kto poradi s nastavenim TL-SG3210? Potrebujem nasledovne: Na port 1 mam pripojene SAF, na port 2 nejake ubiquity ako backup v pripade ze prsi alebo snezi a SAF sa rozpadne. Na opacnom konci je to zapojene rovnako. Obidva porty maju rovnaku rychlost 100Mbit FD. Vytvoril som etherchannel LAG1, (cez LACP) v nom su zahrnute obidva porty. Problem je nasledovny - momentalne mi ide trafik cez oba porty etherchannelu (redundancia funguje po vytiahnuti ktorehokolvek ethernetu), potrebujem aby trafik isiel len cez SAF a v pripade vypadku (nezhasne link) to islo cez zalozne 5G radio. Na Ciscu sa to nastavuje cez lacp max bundle=1, tu ale take nic nevidim. Dik za rychlu odpoved, potrebujem to poriesit kym nezacne prsat, lebo ma uz zozeru Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: LACP na TP Link Jetstream serii  PostPosted: 21.05.2014 - 18:06 #106531
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Ja by som to urcite riesil cez spanning-tree nie LACP. Toto je skor vhodnejsie, keby si prepajal 2 switche v racku, rovnakym mediom tj kablami. LACP je IMHO urcene na loadbalancing cez viac portov a redundancia je skor ako bonus Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)