Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 23:55


zateceny konektor na antene po burkach

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
pedro4444
Post subject: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 02.07.2014 - 10:28 #106841
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Zdravim vo spolok uz dlho pouzivam tu istu vulkalizacnu pasu na obalenie konektorov, ale vcera ma sklamala lebo sa mi stala taka vec ze aj ked bol konenktor obaleny vulkalizacnou tak sa tam zrejme nejako dostala voda pretoze signal spadol z -69 na -89 a po prefuknuti vyzarovaca anteny (je tam sito), konektoru sa vsetko rozbehlo ako ma. Do buducna uz aby som sa tam nemusel znova mat vyjazd kvoli burke som konektor znova obalil vulkalizacnou paskou ale aj na vrch som pomocou silikonu spravil taku striesku keby nahodou. Co vsetko pouzivat vy na anteny aby nezatiaklo???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 02.07.2014 - 12:58 #106843
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

husi krk.. raz som to tu niekde riesil..

uspesnost pi spravnej montazi 100% (raz mi to mumo namontoval tak ze volny koniec siel do hora..)


kde sa neda.. vulkanizacka.. ale zasa osvedcilo sa nam aj nezaizolovat Nko...

napr bulety sme nikdy neizolovali a nestalo ze by zatiekol
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 02.07.2014 - 13:11 #106844
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ak to spravne zavulkanizujes nie je sanca aby sa tam cez to voda dostala... pre istotu este prelepujeme izolackou kvoli slnku/zime kedy vulkanizacku moze ponatahovat a tato popraska...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 02.07.2014 - 15:35 #106848
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
Chalan wrote: ›pre istotu este prelepujeme izolackou kvoli slnku/zime kedy vulkanizacku moze ponatahovat a tato popraska...

Tak by sa to aj malo podľa správnosti robiť , ale každý na to kašle ...

Dokonca niektoré vulkanizačky , neznesú byť na priamom slnečnom svetle za pár dní popraskajú , ale inak sa snimi skvelo robí.


kotol wrote: ›.. ale zasa osvedcilo sa nam aj nezaizolovat Nko...

napr bulety sme nikdy neizolovali a nestalo ze by zatiekol


zasa zálží na konektore , nko je pôvodne outdoorovy konektor , a pokial máš kvalitné konektory tak izolovať nepotrebuješ , majú vsebe gumičky ktoré tú vodu nepustia
zrovna teraz som vymieňal jednu singlovú anténu za mimo . bola tam 7-8 rokov celý čas nko nezaizolované kábel , kábal robený namiesru s kua drahými konektormi (jeden stál 500 SKK) a vôbec tam nezatieklo hoc to bolo tak chujne umiestnené že keby tam bol lacný čínsky kábel tak po prvom daždi je v konektore bazén.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 02.07.2014 - 15:42 #106850
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

kotol wrote: ›husi krk.. raz som to tu niekde riesil..

uspesnost pi spravnej montazi 100% (raz mi to mumo namontoval tak ze volny koniec siel do hora..)


kde sa neda.. vulkanizacka.. ale zasa osvedcilo sa nam aj nezaizolovat Nko...

napr bulety sme nikdy neizolovali a nestalo ze by zatiekol


ten husi krk das az do anteny a na konci obalis??? Tym padom mas cely konektor schovany v krku.... a co v pripade ze ma antena konektor zospodu tam uz teda len vulkalizacnu..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 05.07.2014 - 19:59 #106867
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
nespekuluj s husim krkom je to zbytocne, mozno len ako poistka, ak to dobre zavulkanizujes tak ako som pisal, nema ako tam natiect...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: zateceny konektor na antene po burkach  PostPosted: 07.07.2014 - 23:46 #106893
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ja robim uzol uz mi utopilo dva adaptery
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)