Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 21:07


bt test ubnt

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
midnight_man
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 05.12.2015 - 09:49 #110107
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

To vyberove konanie na zbytky frekvencii je riadny FAIL! To už ich rovno mohli dať zadarmo tým, ktorý vydražili základné bloky. Komu je načo 5 Mhz niekde v spektre???

Som ja len zvedavý ktorý z tých národných operátorov ide začať vo velkom poskytovať služby v tej 3.5ke a 3,7! Keď sa do nej tak hrnuli...alebo žeby v tom predsalen bolo niečo iné?

Mimo to predsalen ešte nie je všetko stratené Wink len akosi nemajú čas tam hore na nás.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 05.12.2015 - 10:42 #110108
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

To je pre nich investicia do istoty, ze to nedostane nikto z lokalnych a nebude tak konkurencia. A maju par frekvencii v zalohe...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 05.12.2015 - 11:16 #110109
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

ano konkurencia a s nou suvisiaca paranoidita, ktora rastie s mnozstvom penazi na uctoch...cim viac mam tym viac chcem a tym viac sa bojim ze by mi mohol niekto....tato civilizacia dozreje az ked sa zaradi zavislost na peniazoch, moci a majetku medzi psychicke poruchy....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 06.12.2015 - 20:03 #110118
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Amen Idea
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 14.12.2015 - 19:23 #110226
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

dnes som pozrel na forum a bola vydana nova verzia 8.beta5 /riesi dake faily 8.beta4/ skusim to ist nasadit ako dalsi sektor. Otazka nove nanobeamy - nanobeam AC maju stale atheros chip alebo uz ten ich vlastny? Neviem ci je to mojou zacinajucou dislexiou, alebo mojou kuchynskou anglictinou ale nejak sa ku tomu neviem dopracovat. Staci ked je airprism na vysielaci alebo sa pocita ze budu aj klienti? Realne si nejak pomozem ked zatial mam klientov vsetkych na klasickym mimo M nanobeamoch??? Ide mi hlavne skusit eliminovat rusenie. Zvazujem este prejst na 10 mhz kanal ako alternativu a potom uz len cakat kym ma rusenie z mesta vyzenie.....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 14.12.2015 - 19:34 #110227
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Pokiaľ viem tak ubnt nedava do lacných rádií žiaden svoj čip. AC rada je tuším založená na Broadcom chipsete.. Teda aspoň rockety. Jediné svoje čipy čo tam majú sú airPrism a airMAX. AirPrism stačí na apčku. Priepustnosť na AC apčku sa o niečo zvýši. Podľa testov tak do 20%
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 14.12.2015 - 20:20 #110228
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

no ja zijem ze wireless chip vo vsetkych zariadeniach pouzivali doteraz atheros.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 14.12.2015 - 21:48 #110230
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

doteraz áno, ale AC rádiá začali osadzovať Broadcomami.. Možno v lacných klientoch budú aj nejaké atherosy ale skôr nie, aby sa predišlo nekompatibilite
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 14.12.2015 - 23:20 #110231
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

tulo wrote: ›Realne si nejak pomozem ked zatial mam klientov vsetkych na klasickym mimo M nanobeamoch??? Ide mi hlavne skusit eliminovat rusenie. Zvazujem este prejst na 10 mhz kanal ako alternativu a potom uz len cakat kym ma rusenie z mesta vyzenie.....


vyskusaj nasadit niekde na sektor toto
http://www.i4wifi.cz/index.php?&cl= ... =twistport
tieto anteny nemaju takmer ziadne bocne a zadne laloky, ziaria iba tam kde ziarit maju. budes chytat podstatne menej bordelu z okolia.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 14.12.2015 - 23:44 #110234
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Pravdupovediac aj ja uz dlhsiu dobu pokukujem po tychto malych sktorkach.. Je to fakt take super a nerusia sa ak je blizko pri sebe namontovanych viac tychto sektoriek?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 15.12.2015 - 09:14 #110236
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
co je lepsie sxt sar s tieniacim krytom a limcom od csatu alebo hentie sektorky s twistportom? tiez sa rozhodujem ake sektorky v buducnosti nasadzovat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 15.12.2015 - 16:31 #110243
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

JOFO wrote: ›Pravdupovediac aj ja uz dlhsiu dobu pokukujem po tychto malych sktorkach.. Je to fakt take super a nerusia sa ak je blizko pri sebe namontovanych viac tychto sektoriek?


mam taketo sektorky (horn od RFelements) v inom pasme, skusenosti su take ze mam dve zariadenia necely meter od seba, a vidia sa navzajom cca -65db, co sa pri beznych sektorkach a zariadeniach neda dosiahnut ani nahodou. co som pocul o 5gigovych ktore su na tom linku, tak ak ide vzdialenost na nejaky meter alebo viac, tak sa da dosiahnut signal slabsi ako -70 db. je to dane konstrukciou tej antney a fyzickou sirenia radiovyc vln, tento typ anteny ma velmi slabe bocne a zadne vyzarovanie, na rozdiel od vsetkeho mozneho, co sa tu doteraz pouzivalo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: bt test ubnt  PostPosted: 15.12.2015 - 19:26 #110247
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

airmax ac komplet vsetky az na prvu seriu maju druhy wireless chip, ktory by mal byt vyrabany priamo ubiqutiy (cezen ide nezavisle airview, airlink..)

cakam na rocket ac prism, kde je vyladena prism technologia oproti prvej a co som pozeral tak na klientoch M stupne priepustnost o viac ako 20% .. nehovoriac o tom ze s narastajucim poctom klientov nad 25 nedochadza k degradacii vykonu + cely novy rocket je krasne tieneny v kove...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)